Rezmuves Rafael Panasza Dzsamboora (Level 2 Admin)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bartosfan15

Újonc
2021. 09. 19.
5
14
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Rezmuves Rafael
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rezmuves Rafael>

Panaszolt fél admin neve:
< Dzsamboo>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Az egész ott kezdődött, hogy a Fix & Drive-nál civilbe volt egy navos akinek beszólogattunk. Utánna követtük őt mert haverom beszállt mellé, és elhajtott vele. Utánna vette át a ruháját és akart letartoztatni minket a kollegájával. Ezután jött a felettesük akinek elmeséltem mi történt, ő mondta is nekik, hogy jogtalan eljárás volt. Miután elment a felettesük lesokkoltak minket, és megbilincseltek. Ekkor hÍvtam Dzsamboot, aki nem csinált semmit, mondva hogy ic ügy. Úgy gondolom hogy elkellett volna kérje tőlük a logot, hogy hol történt RSZT amiért alapvetően minket leakartak csukni. Ezután bevittek minket, ooc stÍlus miatt meg is kaptam a büntetésem (szintén Dzsamboo-tol), de a navosok semmit nem kaptak, annak ellenére, hogy elküldték elvileg a logot amiben látszik, hogy nem volt RSZT akkor, amikor ők szolgálatban voltak. >

Bizonyítékok:
< https://ufile.io/achaijnk >

Megjegyzés:
< Edit: Mielőtt még beakartak minket vinni, elcsapott mindegyikőnket egy lada aki tobább lett engedve. Emellett Rezmuves Rajmund is kapott 200p ooc stilus jailt, pedig ő semmit nem is tett. Ő neki teljesen jogtalan volt az adminjail. >
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
PK jogtalan.

Jogosan vittek volna be RSZT miatt,mivel amikor szolgálatban voltak a rendvédelmi tagok akkor se volt megfelelő az IC stílusotok velük szemben.
A barátodnak is volt OOC stílusa: Rezmuves Rajmund: (( hat azert az eleg kutya modszer tbh ))
@Dzsamboo szankciójával nem értettem egyet ezért azt felülbírálom és te(Rezmuves Rafael) örök kitiltást kapsz tőlem.Amit te megengedtél magadnak OOC chaten azt egyáltalán nem tudom tolerálni,ha megkomolyodtál akkor keress fel.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.