Reyes Eric Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Aggre

Újonc
2024. 09. 17.
1
0
V4 karakter
Reyes Eric

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 25 ~

Mi az Account ID-d?
~ 245182 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 2013 óta kisebb nagyobb kihagyásokkal ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2024.09.05.-2300 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ nem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 3-5 óra ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem voltam frakcióba ezen a szerveren még sajnos ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Tudom nem játszok a szerveren régóta ami gondot jelenthet nektek de azt a tanácsot kaptam az autóm szerelése során,hogy próbáljam meg maximum elutasítjátok így hát meg próbálom.Korábbi szervereken is mindig szerelő frakiba voltam így hát szeretném itt is megpróbálni ha esélyt adtok rá,mindig is szerettem az ilyen frakikat itt is szeretném ezt folytatni,tudok csapatba dolgozni a szerver és a frakció szabályzatot mindig betartva. Aktivitásom az este lenne leginkább 21:00-tól egészen sokáig, ahogy a frakció és szerelésre szoruló autók kívánják.Remélem a játszott percek ellenébe is elolvastátok eddig a jelentkezésem és fontolóra veszitek,előre is köszönöm válaszotokat. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen mindkettővel ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Reyes Eric ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierro-i nemzetközi kórház.1998.11.24. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Alexa Haverty ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Blueberry Gyár utca 13 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autószerelő és autóvillamossági szakképesítés ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Mindig is az autók világa vonzott leginkább,szeretem az olaj és a benzingőz szagát szakképesítésem is erre a munkakörre irányul és amikor autómat vittem szervízelni mindig láttam a fiatalos pörgős csapatukat és egyből tudtam,hogy egyszer maguknak szeretnék dolgozni ha lehetséges. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Maguk lennének az első ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Munkámra igényes vagyok,csapatba szeretek dolgozni és fontos,hogy élvezetből is csinálnám ezt a munkát nem csak kényszerből.Jobb nem biztos hogy vagyok mint a többi ember aki jelentkezik de szaktudásom és precíz munkavégzésem biztosan kiemelkedő ezt persze bizonyítani is fogom tudni maguknak ha arra döntésre jutnak,hogy felvesznek nem fognak bennem csalódni,törekszem pozitív véleményt kialakítani magammról. Akárhogyan is döntenek köszönöm,hogy végig olvasták a jelentkezésem. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

 

SPTR96

Újonc
2024. 03. 20.
19
1
V4 karakter
Daniel Draper
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELUTASÍTVA
Sajnáljuk, de lapja nem nyerte el a vezetőség tetszését, több szerencsét kívánunk legközelebb!


Daniel Draper
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Daniel Draper
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.