Reyes Elyssa --> Cikmar

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Davee_

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 23.
150
158
17
Tatabánya
www.instagram.com
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Reyes Elyssa >

Panaszra tett Admin neve:
<
Cikmar >

Panasz oka:
<
OOC minősítés Admin létére. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
>

Megjegyzés:
<
Kép magáért beszél. Üldözés volt, többször meglógott az üldözött BMW, ekkor ismét erősítés lett, ekkor írta Cikmar ezt. Véleményem szerint nem megengedett, és elfogadott, az hogy ilyeneket kelljen írkálni OOC chatre. >
 

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
556
1 366
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Szia, nem értem túlzottan ezt a bosszú PK-t. Teljes mértkében ismerem azt az embert, volt frakció tagom valamint elég jó barátom akire én írtam. Egyáltalán nem minősítésből írtam, szimplán van, hogy így hívjuk egymást.
Nem értem, hogy azután, hogy frakció minősítéssel kiraktalak a szerverről, miért írsz bosszú PK-t.
Nem kívánok a továbbiakban hozzáfűzni semmit, várom a bíráló Főadmin válaszát!
 

Davee_

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 23.
150
158
17
Tatabánya
www.instagram.com
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌
Nem bosszú PK, levárom és kész, beszéltem azóta már a Leaderrel is. :)
Ha egy sima játékos ezt megengedte volna magának, szankciónálva lett volna, hiába haver, stb.
Nem megengedett szerintem az ilyen és ehhez hasonló viselkedés, még ha barátod. Ott sem volt.

Várom a bírálatot.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 696
5 381
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
2.) A bizonyítékból kép-/log-/videóból kizárólag, a nem mindenki számára publikus információk/nem a panaszhoz kapcsolódó információk törlése engedélyezett, egyéb esetben azt az eredeti állapotban kell feltölteni a szükséges bizonyítékot!
Büntetés: Felszólítás az eredeti bizonyíték feltöltésére (kivéve a nem publikus információk esetén való szerkesztés), ha ez nem történik meg 24 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása.
Légyszíves a fórum szabályzat alapján mihamarabb javítsd a képet. Amennyiben nem mindenki számára publikus a kép többi része, azt a bíráló Fő-/Szuperadminnak csatold privátban eredeti, vágatlan formájában!
 

Marcus.

Fórum betyár
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 124
1 127
V4 karakter
Milford Vondrasek
LV karakter
Milford Vondrasek
V2 karakter
Milford Vondrasek
@cikmar adminisztrátor létedre neked kell példát statuálnod a játékosok szemében, az, hogy ezt éppen egy sógor; koma; jóbarátnak írod, teljesen lényegtelen.
Legközelebb jobban válogasd meg a szavaid.

A panasz jogos, figyelmeztetésben részesítelek!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.