Rey Velasquez jelentkezési lapja.

Daniiii

Barangoló
Támogató
2020. 08. 13.
105
24
V4 karakter
Rey Velasquez
LV karakter
Nicholas Hopkins
V2 karakter
Daniel Raffai

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- Tizenhét éves vagyok, jövő márciusban töltöm a tizennyolcat.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2024 legeleje óta játszok újra aktívan, egy-két kihagyással mivel megkaptam az unbant.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
-
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- A Rey Starsky azért lett, mert családott kezdtünk még régebben egy két barátommal. Majd a kéréses indok pedig mert rendőrséghez csatlakoztam,v olt egy Starsky nevű vezetőségi tag és az miatt kellett.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 51145 percem van, ami 852,4 játszott óra. Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez a legelső jelentkezési lapom.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Válasz helye.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Adminsegéd voltam még 2023 őszén, egy kisebb-nagyobb hiba miatt elvételre került.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Válasz helye.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Hétköznap akár 3-4 órát is de ez változó lehet. Hétvégén pedig csak vasárnap tudnék lenni 5-6 órát körülbelől, de ez lehet több meg kevesebb is.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Csak v4-en játszok, sehol máshol.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Egy felsőbb kategóriás gépjármű, Légirendszetben való részvétel illetve CR-> Civil rendészetben való teljesítményem.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Válasz helye.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Lakcím, Los Santos, Las Collinas street, 5 - Telefonszám, +38-77-903-8599 - Email cím, rey.vlsqz@see-mail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Rendőrségnél voltam Főtörzsőrmester rendfokozaton 2024.04.14-étől egészen körülbelől augusztus vége feléig voltam az állományban. Távozásom oka: Áthelyezési kérelem miatt történt való probléma miatt történt a távozás.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Mindig is érdekelt egy erős, összetartó csapat. Érdekel a minnél nagyobb, erőteljesebb feladatok teljesítése és megoldása. Szeretek csapatban dolgozni a többiekkel, illetve kihívásokban teljes munkát végezni. Újra szebbé, erőteljesebbé szeretném tenni See City városát és közösségét. Illetve próbára szeretném tenni minnél magasabb fokon a meglévő tudásomat, majdan azt fejleszteni.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Bűncselekményekről való információ szerzése. Megoldásra jutás tanuk és információk alapján. Helyszínelésen történő helyszíni adatgyűjtés, elemzés és megoldásra jutás. Nyomozási információkat dokumentumba gyűjtése, esetleges buktatás/rajtaütés elintézése. Végsősorban rendvédelmi szervekkel való kapcsolat fenntartása.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Negatívumok: Idesorolhatom a hirtelen haragomat, agresszív természetemet olyan emberekkel szembe aki buta és érthetetlen személyiség.
Pozitívumok: Barátságos és segítőkész tulajdonságom. Gyors és hamar betudok illeszkedni közösségbe, illetve gyorsan tanulok meg vagy szokok meg új dolgokat.

Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Először is felmérem a körülöttem lévő környezetet, éppségben szabadítható-e ki a személy. Társaimnak illetve társszerveknek jelezzük az elrablást és erről való információkat. Elrablott brigát létszámát behatározzuk körülbelőlre. A társaimmal megpróbáljuk kitervelni a kiszabadítást vagy egy nagyobb rendfokozatú kolega utasítását várjuk, hogy mi a teendőnk ami csináljunk. Ha sikeresen kiszabadítottuk a fontos személyt, akkor bilincset rakok a célszemélyek kezére, kihallgatást indítunk ellenük, majd megkapják a méltő büntetésüket.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Rey Velasquez.
 
Utoljára szerkesztve: