Rey Esperanza jelentkezési formanyomtatványa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 03. 07.
5
5
17
Hero Street
V4 karakter
Rey Esperanza
LV karakter
-
V2 karakter
-

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ Jelenleg 17 éves vagyok. ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Jelenleg 7-8 éve RP-zek. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2023.01.01-én kezdtem el SeeMTA v4-en komolyabban játszani, de 2020-2021-ben próbálkoztam még SeeMTA LV-n. És
jelenleg van 17.200 percem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Igen voltam, AdminJail-ben.
~



Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Ez az adott naptól is függ. Akár napi 4-5 órákat is, de hétvégén van, hogy akár napi 6-7 órákat. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ SeeCity közlekedési központ: 1 hetet voltam ott, sajnos nem jött be a frakció, Országos Mentőszolgálat: 38 napot töltöttem el itt, sajnos volt egy klip ami miatt kaptam hideget-meleget és így gondoltam, hogy kilépek. Katasztrófavédelem: Sajnos csak 1-2 napot voltam bent, mivel számomra nem jött be és úgy érzem, hogy kinzás lett volna végigcsinálnom az 1 hónapot.~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen, sajnos. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Mivel úgy érzem, hogy elég régóta MTA-zok és úgy gondolom, hogy ebbe a frakcióba szívesen tartoznék és lennék a csapat tagja. Én személyszerint azért akarok csatlakozni mert IRL is érdekel az autószerelés, bár nem azt tanulom, de érdekelnek az autók és satöbbi.~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, mindegyikkel rendelkezem. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Rey Esperanza ~


Születési helye, ideje:
~ Spanyolország, Madrid. 2000.01.01 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Lucy de Georgia ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Jefferson Motel, 123. szoba. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Főiskola ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Mivel mindig is érdekeltek az autók belülről és mindig is szerettem volna megtapasztalni, hogy egy autószerelő miként is dolgozik. Többször is figyelmesen néztem, hogy mit művelnek a szerelők a kocsimmal és, hogy milyen odafigyeléssel dolgoznak. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Sajnos még nincs, de akár 3-4 nap alatt megtanulom az alapokat, mivel nagyon is érdekel ez a munkakör és akár több ideig is el tudok mellette köteleződni. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Mivel úgy érzem, hogy én még elég fiatal vagyok, viszonylag gyorsan tudok tanulni. Szerintem az odafigyelési készségemben vagyok jobb, mert ha valami érdekel akkor az engem nagyon le tud kötni és el tudok hozzá köteleződni életem végéig. Hogy miért is lennék eme munkakör betöltésére, hát szerintem azt mondanám erre a kérdésre, hogy kiválóan tudok tanulni. És eléggé magabiztos tudok lenni abban amit csinálok. Plusz tisztelettudónak is mondanám magam, szóval ezért is gondolnám magam alkalmasnak. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
~ Rey Esperanza vagyok, Spanyolországból jöttem fivéremmel akivel már megjártuk a várost. 2024.01.01-én érkezett szerény szerényem a városba. Azóta több szervezet tagja is voltam. Köztük SeeCity Közlekedési Központ -> SCKK-ban sajnos elég kevés időt töltöttem és ebből kifolyólyag keresnem kellett egy munkát így döntöttem az Országos Mentőszolgálat mellett ahol több mint egy hónapot eltöltöttem, Mentőtechnikus rendfokozatik jutottam, majd ezután jött az az esett, hogy kaptam hideget meleget, így ismét munkát kellett keresnem, így döntöttünk fivéremmel az Országos Katasztrófavédelemnél ahova azért adtuk be a jelentkezésünket, mert azt hittük nem lesz ilyen bonyolult számunkra, de sajnos nem jött be nekünk így ismét munkanélküliek lettünk amikoris jött a hirdetés, hogy Önökhöz van jelenleg szerelő munkakörbe tagfelvétel, ami miatt döntöttem úgy, hogy beadom ide a jelentkezésem, mivel régebb óta is érdekelnek a szerelők tevékenységei és most adódott a lehetőség ezért is döntöttem úgy, hogy tényleg megpróbálkozom ezzel a jelentkezés beadással. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Panti

Kivételes tehetség
Támogató
2019. 01. 10.
2 075
1 110
22
Budapest XXII. Kerület
V4 karakter
Andrew P Eastman
LV karakter
Andrew Pablo
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Andrew P Eastman
Fix & Drive Mechanic Shop - Ügyvezető-Igazgató

Aláírás:
Andrew P Eastman
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.