Rey Carter jelentkezési lapja.

Rey Carter

Újonc
2019. 01. 14.
30
1
V4 karakter
Rey Carter
logo.png



8-removebg-preview.png

Hogy hívnak?
- László Martin -

Hány éves vagy?
- 17 -

Mennyi játszott perced van?
- 30 289 perc -

Mióta játszol a SeeMTAV4 szerverén?
- Az eleje óta. -

Mesélj magadról egy pár mondatban(4-5 kerek mondat!)

- Sziasztok! László Martin vagyok 17 éves. Van 1 kiskutyám. 5-6 éve rpzek. Szeretek focizni és pecázni. Van egy bátyám illetve egy húgom. Hármas - Négyes tanuló vagyok. Foglalkozok a szerverekkel napi szinten kb 2-3 órát, ezen idő alatt rpzgetek illetve különböző új szervereket keresek. Kedves nyugodt lelkű segítőkész ember vagyok akinek sok tapasztalata van a RolePlay-el kapcsolatban. A szervereken kb. 2018 óta játszok a mai napig nem szerettem ki a játékból, igaz voltak olyan időszakok, hogy vissza vonultam mert megismertem más játékokat de nem engedtem el sosem ezt a közösséget. Ennyit szeretem volna mondani magamról. -

Napi hány órát tudnál a frakcióra szánni?

- 2-3 órát kb. -

Miért akarsz a SeeRing Services-hez csatlakozni?

- Kiszeretném próbálni ezt a frakciót illetve milyen a box utcában lévő szerelés. -

Voltál már Admin Jail-ben? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Nem. -

Voltál már kitiltva a szerverről? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Nem. -

Volt már névváltásod?[UCP-dről csatolj képet, az indokok is látszódjanak!]
- Igen, volt. (2019, helyesírási hibát ne nézzétek :D) -

Voltál már frakcióban? Mennyi időt voltál ott, és miért léptél ki?
- Igen, Apms 1 hónap vagy másfél hónap, időhiánya miatt. -




10-removebg-preview.png

Jelentkező neve:
- Rey Carter -

Jelentkező születési helye és ideje:

- Los Santos, 2000.02.15 -

Jelentkező anyjának leánykori neve:

- Emma Lopez -

Jelentkező lakcíme:

- Los Santos idlewood 5/A -

Miért pont önt válasszuk?

- Azért mert én szerintem jól alkalmazkodnak a dolgokhoz. Az egyik rossz tulajdonságom az hogy gyorsan kapom fel a vizet ami nem a legjobb. A jó tulajdonságok közé sorolnám azt, hogy ha figyelmeztetnek, hogy ezt ne csináld akkor én tovább nem fogom megcsinálni és nem kell 2x vagy többször elmondani ugyanazt. Tudok komoly lenni, de legtöbb időmet nevetéssel töltöm el. Mindig próbálok magamon javítani hogy a legjobbat tudjam kihozni magamból. -

Miért pont a SeeRing Serviceshez jelentkezik?

- Mert úgy hallottam, hogy egy összetartó, segítőkész és vicces csapat/közösség a SeeRing Services, és pont ezek kellenek nekem ahhoz, hogy jól érezzem magam illetve jól tudjak dolgozni. -

Milyen elképzelései, vannak a munkakörrel kapcsolatban?

- Szeretném a céljaimat elérni, és úgy érzem hogy ez az a hely, és ez az az alkalom. A legfőbb célom, határozottan a fejlődés, és biztos vagyok benne, hogy ez a Seering Services-nél sikerülni fog. -
Aláírás
- Rey Carter -