Rex Curry, Klecsko Marcell -> Bone

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

balintus

Újonc
2021. 03. 02.
9
8
V2 karakter
Rex Curry
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rex Curry, Klecsko Marcell >

Panaszolt fél admin neve:
< Bone >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan ban, játékos semmibevétele. Március elején Marcell barátommal visszatértünk a szerverre egy pár év kihagyása után, majd ucpn észrevettük, hogy a vagyonunknak lába kélt, ezután felkerestük Milánt és Ricsit, akik intézték az ügyet. Megnézték a logokat, majd az eltulajdonított járműveket, pénzt visszaírták a nevünkre. Rá kb két hétre Bone szó nélkül kirakott a szerverről mindkettőnket. A ban után pár perc elteltével felmentem hozzá ts-re, ahol megvádolt valótlan dolgokkal. Ezek után felküldött szuperadminhoz, aki fejlesztőhöz ment, majd semmi információt nem kaptam az egészről. Próbáltam megbeszélni Boneval a dolgot, de ő folyamatosan csak az előző serialjainkra hivatkozott, amihez semmi közünk nincs, mert el lett tulajdonítva a felhasználónk. Logikusan belegondolva, ha lepakolják a felhasználót, rá kell csatolni egy másik gépre. >

Bizonyítékok:
< 6000 Bone Bannolva nem jatszol [almafa123] 2021-03-18 15:37:45 2030-12-31 13:12:12 Aktív
6001 Bone Bannolva nem jatszol [Kockacsirke] 2021-03-18 15:37:49 2030-12-31 13:12:12 Aktív
>

Megjegyzés:
< Szeretném megbeszélni ezt a dolgot, mert ezt nem tartom korrekt eljárásnak. >

 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sziasztok! Amennyiben mindenkinek megfelel, várlak titeket a holnapi nap folyamán 18 órára TeamSpeaken.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.