ReWeR-->Carl ((ReWeR írta az egészet én csak helyette teszem ki))

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Swathed

Aktív fórumozó
2019. 10. 30.
271
625
V4 karakter
ivo.popa
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png
Neved: ReWeR
Panaszra tett moderátor neve: carl
Panasz oka: Szerintem jogtalan kitiltás, lejjebb kifejtem.
Bizonyítékok (kép, log, videó stb..): UCP https://prnt.sc/239anp4
Egyéb megjegyzés: No, a képen, amit link formájában csatoltam látszik, hogy miről beszéltem. Utána megkértem, hogy küldje el azt a szabálypontot, ami az accmegosztásra vonatkozik, mert lehet én vagyok hülye, de nem találtam meg. Azt is elmondtam, hogy az, hogy megkapom a bejelentkezési adatokat, mert a barátom megbízik bennem, és én elrendezem a dolgaimat végeredményben és a külső szemlélőnek semmiben nem más, mintha csak megkérem arra, hogy posztolja helyettem a dolgokat. Egészen pontosan azt kaptam mg, hogy nem ő írja a szabályokat, csak betartatja. Alapjáraton nem kéne a szabályok létezésének okát számonkérni a moderátoron, aki betartatja, de erről az a véleményem, hogy ő a szabályok betartatásáért felelős. Ha nem kétszínű, akkor alap, hogy egyet is ért a szabályokkal, ha pedig egyet ért, akkor nem árt, ha meg is tudja indokolni, mi miért van. Mondtam neki is, de le is írom, hogy TS-ről ki vagyok rakva,egyébként teljesen jogosan. Csak ez a fórum ban után szerintem kizárt minden lehetőséget arra, hogy az engem kitiltóval felvegyem a kapcsolatot, és tisztázhassam a dolgot. Ezért kértem meg a barátomat, hogy had írjak az ő accjáról neki, erre nem sikerült sort kerítenem, este 10 körül léphettem be az accjába, még aznap este kaptam is a Multiaccount indokú ban-t. Ami nem Multiacc, max account megosztás, ami ha tényleg ekkora mellbevágó probléma, akkor írják át a ban indokot. Ami rávezetett a PK megírására, az a 0 empátia, amit velem szemben képviselt, szerintem ez amolyan elvárás lehetne, de nincs jogom ahhoz, hogy eldöntsem, mit hogy csináljon. A másik dolog, hogy teljesen alaptalanul és indokolatlanul megfenyegette Swathed-et egy kitiltással, ezzel még az utolsó utáni lehetőséget is elvéve tőlem és a tisztázástól, konkrétan figyelembe nem véve azt, hogy ő csak egy szivességet teljesít nekem.
 

caяl

i do my lil' dancy-dance
2019. 01. 10.
591
1 940
V4 karakter
Oier_Uribe
Szép napot!

Tisztellek annyira, hogy ide írjak, de amit műveltek az undorító, és az ember nettó hülyének nézése.

Ennyi hozzáfűznivalóm lenne:
KSK5SgH.png
A képen a jogaid miatt kitakartam az ip-d. Ez a te fiókod @Swathed , ezek után nem értem, miért írod, hogy helyette tetted ki.

Privátban az első pár üzenet E/1-be érkezett, majd amikor említettem, hogy ki lesz bannolva ez a fiók is, hirtelen "Ezeket az üzeneteket feléd én csak továbbítom. ReWeR engem megkért, hogy juttassam el hozzád az üzenetét, én meg közlöm vele a válaszod. ReWeR az én profilomba nem lépett be."

Részemről ennyi. Várom a bírálatot @Jerry .
 
Utoljára szerkesztve:

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 513
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Sziasztok. Utána jártam a dolgoknak.
Az eddigi kitiltsok jogosak voltak, egy ember egy felhasználó fiókot használhat, ha a sajátja kitiltásban részesül semmi nem jogosítja fel arra, hogy más személy felhasználóját használja, még arra sem hogy tisztázza saját magát.
A panasz természetesen jogtalan, Carl helyesen járt el. A további kitiltásról pedig Ő dönt. A panaszt zárom.
Legyen szép napotok.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.