Report újranyítás.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dozer0331

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
395
124
Gyál
V4 karakter
Davis Morrow
Sziasztok!
Ahogy a címben is látni, az lenne az ötletem, ha az admin lezárta a reportot viszont a playernek lenne azzal kapcsolatban kérdése stb még akkor ne kelljen új reportot létrehozni, hanem azt vissza nyithassa.
 
  • Tetszik
  • Fájdalmas
Reactions: TheWuki és WC

xiaomi munkas

Pötyögtető
Támogató
2020. 09. 23.
433
734
Budapest
V4 karakter
Elijah Paz
Ahogy Zoodias is leírta, felesleges. Nem tart sokáig reportot nyitni megint, illetve ha az adott admin éppen egy másik reporton van már? Felesleges szerintem is.
 

sajtos

Zöldfülű
2019. 01. 10.
222
289
24
V4 karakter
Szegedi Richard
Nem, egyáltalán nem felesleges. Ha újat nyitsz, benne van a pakliban, hogy másik admin veszi fel az ügyet, Neki mindent újra el kell magyarázni a nulláról. Nem véletlen van support területeken a ticket újranyitására lehetőség. Hasznos tudna lenni.
 

StreeTBoY681

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 01. 05.
228
267
Nyíregyháza
V4 karakter
Carlo Berezov
LV karakter
Carlo Berezov
V2 karakter
x
Feleslegesnek tartom . Engem inkább néha az szokott zavarni hogy mondjuk írsz egy sa/fa-nak és ugye az nem 2-3 perc mire válaszolnak . És törtnét már olyan eset hogy kellet volna admin közbe más ügy miatt és sajnos hívni nem tudtam . ez kicsit zavaróbb .
 
  • Tetszik
Reactions: gffplayss

ZsoltiCrefa

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 30.
258
168
Nagykanizsa
V4 karakter
Lance Blackburn
LV karakter
Lance Blackburn
Feleslegesnek annyira nem mondanám,de igazából tudjuk,hogy mi lenne belőle. Jóskának pl nem tetszik a bírálat újranyitja és a többi már történelem.
Van az ügy alatt és lezárása között elég időd jelezni,hogy valamit szeretnél még kérdezni ha ez késöbb jut eszedbe már az adott illető sara.
Szerintem nem egyből durrantják azt a lezárást. A reportot nyitó illető szavain is lehet érezni,hogy leakarja zárni vagy sem(Elindulnak az egy szavas válaszok stb.). Ha olyan fontos a kérdés írsz reportot vagy ha nem akarsz akkor szokásos módon TS en admint legtöbbször könnyen elérsz vagy fórumon rákérdezel nála.
Jelenleg is vannak időszakok,hogy érkezik nagyon sok report amire nincs mindig kapacitás így a fontos ügyekről elvenni egy admint egy kérdés miatt nem jövedelmező.
 

Delano

Barangoló
2022. 05. 04.
129
200
V4 karakter
Delano Nat
Nem, egyáltalán nem felesleges. Ha újat nyitsz, benne van a pakliban, hogy másik admin veszi fel az ügyet, Neki mindent újra el kell magyarázni a nulláról. Nem véletlen van support területeken a ticket újranyitására lehetőség. Hasznos tudna lenni.
Beírod a címbe(mivel ugye azt is lehet írni :) ) ,hogy " xy adminnak " . Ha reportot nyitsz alapból azt úgy nyitod meg ,hogy tudod mit akarsz. Mindig megkérdezni az esetek 90% ban ,hogy "Segíthetek még valamiben?". Szerintem teljesen felesleges az ötlet.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: ZSABI

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
418
1 915
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Inkább azt kéne megcsinálni, hogy egy reportot le lehessen mondani, amikor még nem csatlakozott admin. Párszor volt már velem olyan, hogy írtam reportot, de mivel 1 órán keresztül nem kaptam választ, emiatt már nem volt aktuális és akkor csatlakozott az admin. Feleslegesen pazaroltam az idejét azzal, hogy ránézett a már nem aktuális reportomra
 

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
176
361
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Feleslegesnek annyira nem mondanám,de igazából tudjuk,hogy mi lenne belőle. Jóskának pl nem tetszik a bírálat újranyitja és a többi már történelem.
Van az ügy alatt és lezárása között elég időd jelezni,hogy valamit szeretnél még kérdezni ha ez késöbb jut eszedbe már az adott illető sara.
Szerintem nem egyből durrantják azt a lezárást. A reportot nyitó illető szavain is lehet érezni,hogy leakarja zárni vagy sem(Elindulnak az egy szavas válaszok stb.). Ha olyan fontos a kérdés írsz reportot vagy ha nem akarsz akkor szokásos módon TS en admint legtöbbször könnyen elérsz vagy fórumon rákérdezel nála.
Jelenleg is vannak időszakok,hogy érkezik nagyon sok report amire nincs mindig kapacitás így a fontos ügyekről elvenni egy admint egy kérdés miatt nem jövedelmező.


Az adminnak lehetne joga a végleges lezárás opcióra és a gond megoldva.
 

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
176
361
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Tekintve, hogy több admin is azt írta hogy teljesen felesleges, szerintem lezárható a topic, mivel az ujranyitás az ő munkájukat lenne hivatott segíteni, nekem mint játékos nem nagy meló új raportot írni ha úgy adódik. Az adminokra tekintettel én is úgy gondolom felesleges lehet, az opció.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 807
22 315
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Nyisd nyugodtan újra, készségesen fognak neked segíteni.
 
  • Tetszik
Reactions: Archer
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.