Renox La Royali - Vlad

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Renox La Royali>

Panaszolt fél admin neve:
< Vlad>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Trabanttal elmentünk bank előtt egyik barátommal, akit üldöztek és felvettem őt ezzel az autóval ezért volt nálam fegyver, és mentünk binco felé, mikor valaki bele lőtt az autóba. Oda mentem a tekeshez, és láttam hogy már valaki mondta neki hogy meglőtték az autóját neki is. Elmentem mégegyszer bank előtt, felmentem ott ahol a videóba is látszik, és amikor megfordultam a rendőr autónál, egy navos rámcélzott, megáltam nehogy baj legyen belőle. Erre kilőtte az autóm kerekét, elmondása szerint mert "fasznak körözgetek itt", amikor csak kettőször mentem el. Abból 1 az volt, amikor mentem a tekeshez, másodszor azért hogy szóljak másnak mi a helyzet. Vlad privátban ts-en random rám írt (a bíráló adminnak elküldöm privátban), és azzal védekezett hogy volt rá okom, és hogy kaptam tőle egy fixet. Hozzá tette, hogy érdekes rám nem lőttek a bank rablók, miközben ezért kerestem a rendőrt, mivel meglőtték az én kocsimat is.>

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/5arn6l
A bizonyíték arról, amikor más is szólt a tekesnek hogy rá lőttek a kocsira, és oda mentem én is.
[2022-01-06 18:47:53] [Output] : Augusto Clayton mondja: Rámlöttek a bankbol
[2022-01-06 18:47:54] [Output] : Serafino Burgan mondja: Ember.
>

Megjegyzés:
< Kettőször mentem el bank előtt, felmentem Bencéhez, és azt mondta, hogy a videó és elmondásom alapján megírhatom a pk-t.>
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szia, lehet csak én nem értem így későn, de mi a pontos panaszod Vlad-re? Mit csinált rosszul amiért PK-t írtál?
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Szia, lehet csak én nem értem így későn, de mi a pontos panaszod Vlad-re? Mit csinált rosszul amiért PK-t írtál?
Szia! Vlad volt az, aki csak úgy rá lőtt az autómra, aminek kerekeit is kilőtte. Ezért nyitottam rá a pk-t, mivel a szabályzattal nincsen tisztában ezek szerint, hisz semmi olyat nem tettem aminek ez a cselekedett lett volna a megfelelője. Player panaszt meg nem hinném, hogy nyitnom kéne rá, mivel admin.
 

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
Szia/sziasztok
Szerintem IC ügy az egész, de persze ez az én véleményem.
Aranybank volt.
Járőröztünk a kollégámmal, majd random ki lett lőve, egy sniperes kilőtte. Mentem tovább, láttalak téged, mondom biztos egy random civil ide keveredett, nem is foglalkoztam vele úgymond IC, de azért szemmel tartottam mindenkit, majd mentem tovább hirtelen megálltál egy NNI-s mellett és hihetetlen módon kapta a fejest. Még erre is azt mondtam hogy oké biztosan ekkor is csak szerencséd volt hogy nem téged lőttek le. Mentem tovább lerobbantam, átszálltam 2 PD-shez mentünk az utcán egyszer csak ki lettek lőve, szerencsére én még el tudtam menekülni és milyen véletlen hogy akkor is pont megérkeztél rá cirka 2-3 másodpercre.
Majd gondoltam IC mivel egyedül vagyok mögöttem egy mesterlövész te meg leálltál, és előtte aki mellett leálltál mind meghalt, gondoltam IC hogy most is rádiózol, mivel IC a characterem nem akart meghalni, és mivel nem tudtam hogy fegyveres vagy e, ezért kilőttem 2 kerekedet. Majd természetesen utánna kaptam a fejest.
De se a kilövés se a többi nincs benne a videóba.
Ha megöltelek volna, nyilván nem kérdés hogy fegyvertelenre tilos lőni. Bár nemtudom volt e nálad fegyver mert nem motoztalak le.
Várom a bírálatot.
Ja és még fixet is kaptál :)
Pacsi
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
- Szia! Már meg ne haragudj, de ez hol ic ügy? Én úgy tudom, hogy csak akkor lőhetsz, ha épp kéz láb bizonyíték vannak arról, hogy lövöldöztem, vagy bármi egyéb amiért kilőhetnéd az autóm kerekét.

- Nem voltam arany rabló, szimplán elmentem a bank előtt. Az, hogy te arra alapoztad a kerék kilövést, mivel te láttad a kollégáidat, hogy meghaltak, és megjelentem rá "2-3 másodpercre", szerintem brutálisan kevés információ.

- Az meg a másik fele, hogy 1 db NNI-s mellett sem áltam, meg akit akkor lőttek volna ki. Gazdag negyed alatt, ahol van egy 70 km/h traffipax, ott volt egy PANZER rendszámú raptor, mellette egy halott NNI-s. Viszont amikor ő meghalt, én még aranybank közelében voltam, éppen szereltetni a trabantot. Szóval ezt sem értem teljesen.

- Az egészet nem értem...Miért gondolod te azt hogy rádiózok, és ha azt tettem volna, miért jogosított volna fel hogy kilődd az autóm kerekét? A videóban teljesen jól látszik, azért áltam meg, mivel egy m4-et fogtál rám. Erre azonnal megáltam, és kilőtted 2 kerekemet.

- És az, hogy adtál fixet nem változtat semmin. Elmondtam ugyanezt Bencének is. Attól független fegyvertelenre lőttél, és úgy hogy semmilyen okod nem volt rá, csak te éppen úgy gondoltad, mivel kettőször elmentem, ezért rabló vagyok. Se felszólítás, hogy akkor mit keresek itt, vagy menjek el, semmi. Kilövöd a kerekemet, és akkor "mi a fasznak körözget itt" lett a válasz ic amikor kérdőre vontalak, hogy mégis miért csináltad.

- A videót a halálódról nem éppen értem teljesen, hogy miért lenne lényeges az ügyhöz, amikor meg sem öltelek. Random elment egy autó, szét daráltad, kiszáltak és fejbelőttek. Itt az a probléma, hogy nem voltál biztos abban, hogy fegyveres, vagy rablók közé tartozom-e, és úgy voltál vele, hogy inkább kilövöd az autóm kerekét, amit ha jól tudok fegyvertelenre való lövés. Tehát, lényegében ha nem én mentem volna el, hanem XY akkor neki is kilőtted volna a kerekét, mert már előbb elment melletted?

- Szerintem ez amit csináltál teljesen eltér attól az rp-től, amit ebben az esetben kellett volna tenned, mint egy rendvédelmi szerv tagja.

- Én voltam NNI-s, és úgy tudom, csak akkor lőheted meg felszólítás nélkül így az autómat, ha kivan govolva, hogy aranybank körzetében tűzparancs van kiadva, de semmi ilyen sem történt meg, és még a te részedről sem történt semmilyen féle felszólítás.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: norbo és bukimoj

VladV2

Zöldfülű
2019. 07. 20.
160
130
V4 karakter
Rayen Jason
V2 karakter
Rayen Jason
Egy megjegyzés.
Ha állításod szerint elmondtad Bencének és jogos lett volna a panaszod, akkor mondta volta nekem hogy keressem fel.
Részemről ennyi.
Várom a bírálatot. :)
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Miért állítanám? :D Ts-en amikor ott voltam, rám is írtál valamiért, hogy "Bence fogadózik?", te is nagyon jól tudod, hogy felmentem hozzá. Az hogy nem írt neked, abba sajnos nem látok bele, hogy mit mikor és miért csinál.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Ha állításod szerint elmondtad Bencének és jogos lett volna a panaszod, akkor mondta volta nekem hogy keressem fel.
Ez nem így működik. Minden ilyen ügyet panaszkönyvben bírálunk el. Sose bírálunk ügyet a másik fél jelenléte nélkül, ezt tudnod kellene.

gondoltam IC hogy most is rádiózol
Ha ezt teszi azt látnod kellett volna IG chaten vagy a feje felett az írás/konzol jelet ha oda írja.

Nem voltam arany rabló, szimplán elmentem a bank előtt.
Emiatt szeretnék tőled @Rosco egy napi logot kérni.
 
  • Tetszik
Reactions: Balage. és Bhrgur

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
@Rosco akit felvettél őt miért üldözték? Részt vett aranybankban meg a lövöldözésben?
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
@Rosco akit felvettél őt miért üldözték? Részt vett aranybankban meg a lövöldözésben?
Nem, őt San Fierroban kezdték el üldözni, egy REM,RUM, IFB miatt, és palominonál felvettem. És innen kezdődött minden. Elvittem bincoba is, ami ha minden igaz a logban is látszódik.
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panaszkönyvet zárom.

Végignéztem a logokat, hozzászólásokat és egyéb kapott infókat. Alapesetben a panaszod jogos lenne, azonban Vlad az eset után mikor meghallt és admin dutyba állt, megfixelte az autódat ezzel semmissé téve a keréksérülést és a korábbi cselekedetét. Más károtok ebből amúgy sem származott így a panaszkönyv okát vesztette.

Vladdal azóta külön megbeszéltük az esetet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.