Renox képigénylése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre

K_pszerkeszt__-_2020_logo.png




< Neved >

aRenox

< Kép mérete(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >

300x300

<
Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

Igazából egy olyan avatárt szeretnék kérni, aminek a közepén feketés vöröses beütésben villogjon gif segítségével az aRenox név, ami a közepén lenne. Van egy hátterem amit befogok linkelni, és arra kéne majd megcsinálni, viszont annyit szeretnék kérni, hogy a háttérnek az oldalait picit mégjobban sötétítsétek le. Nem nagyon, csak egy picit, hogy a közepe legyen a lényeg, de ti ezt úgy is tudni fogjátok ,hogy hogyan jó. Szóval valahogy úgy képzeltem el, hogy van egy piros/ sötétebb piros és feketés név ami gifként villog.

< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

A vörös/piros, fekete szín szerintem jó, de ha esetleg szerintetek még valami elférne benne, akkor szívesen megnézném.

< Megjegyzés >
Ezt a felső villogós témát képzeltem el a névnek a közepére. Csak a gif érdekel ezen. Itt pedig a háttér lenne a gif alatt.

UZkE.gif
c4WlbiX.jpg

Remélem, hogy egy picit tudtam segíteni! Ha, bármilyen segítség vagy kérdés lenne az avatárral kapcsolatban, azonnal megpróbálok válaszolni!
 

Mike_Freetown

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
484
374
24
V4 karakter
Thomas F Grey
LV karakter
Mike Freetown
Hali!
Sajnos már nem vállalunk GIF-eket. Nekem sajnos nincs időm, más GIF készítőnk pedig sajnos nincs.
Ha gondolod, írj új igénylést, amiben leírod az új elképzelésedet kép formájában.

Thomas
Képszerkesztő-vezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.