Reno Winston - Tyreek Brett [Baker]

freakyroli

Zöldfülű
2023. 06. 26.
173
350
fóliafalva
LV karakter
Reno Winston
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Reno Winston >

Panaszra tett játékos neve:
<
Tyreek Brett >

Panasz oka:
<
Közösségrombolás >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Youtube videó, Másik videó, Képek >

Megjegyzés:
<

A fentebb linkelt videókban látható többszörös hullagyalázás, a szerveren képviselt undorító, elfogadhatatlan stílus, illetve nem utolsó sorban folyamatos funolás, ami a képeken is látszik. Az említett tényezők véleményem szerint bőven kimerítik a közösségrombolás fogalmát. Hozzátenném, hogy mi, mint illegál frakció tagok nem egyszer kaptunk már szankciót, amiért egy-egy rendvédelmi tag megölése után bedobtunk a chat-re egy szimpla xd-t. Tudtommal ez súlyos nonrp-nek minősül, többen is kaptak már érte szankciót, úgy mint a hullagyalázásra is. Ezeket a dolgokat többszörösen is elkövette, a szerveren készült videójában nagyjából minden ölés után ez látható.
>
 

StarGolf

Újonc
2021. 05. 14.
44
100
Dunaújváros
V4 karakter
Azem_Rjen
LV karakter
Tyreek Brett
V2 karakter
Graves Josh
Na sziasztok szép estét, akkor kezdeném elsőnek a videóval.
A videót mielőtt kitettem, elküldtem a leadernek, mert az első után lettem figyelmeztetve, hogy ezt kicsit normálisabban kéne, nem ilyen zenével és hasonlók. A másodikat elküldtem Maflának, ő mondta, hogy mi az amit nem rakhatok bele, és mi az amit igen, ha bármi problémád van vele, keresd fel nyugodtan.

Többszörös hullagyalázás: Lentebb leírod, hogy egy-egy rendőr megölése után kaptatok jailt, mert hogy ti XD-ztetek, illetve a videóra reflektász, hogy minden ölés után én funolok. Nos ezeket légyszíves akkor pontosabban fejtsd ki, hogy számodra mi a funolás. Esetleg a bevágott guggolós képek számodra a funolás, mert másra nem tudok gondolni, illetve a videók további részében semmi féle funolás nem látható egy-egy megölés után.

Két kép: Hogyha a két képen látható IC megszólások kimerítik neked a közösségrombolás fogalmát, akkor sajnálom, én ezzel nem tudok mit kezdeni ezek teljes IC ügyek. És egyébként, a saját undorító stílusodat miért nem küldted be amit a kihallgatás során képviseltél?
Hullagyalázásra járó szankció: A hullagyalázás számotokra, mint illegálnak engedélyezett, legjobb tudomásom szerint, tehát ha ti ezért szankciót kaptatok azt az illetékes adminnal beszéljétek meg, és ne a PK alatt hivatkozzatok erre. Amennyiben nem találtátok volna megfelelőnek ezt a hozzáállást, akkor miért nem egyből hívtatok admint, és miért egy PK formájában hozzátok ezt fel? Az XD-zsére annyit tudok írni, hogy se a videóban, se log alapján egyszer sem írtam be XD-t miután esetleg animba, vagy halálba lőttem volna bárkit is. A két videóban én szerintem semmiféle hullagyalázás nem történik azért, mert esetleg bele lövök egy-kettővel többet egy emberbe az nem lesz még hullagyalázás.

Egyébként: "Ezeket a dolgokat többszörösen is elkövette, a szerveren készült videójában nagyjából minden ölés után ez látható." Ez pedig nem is értem, hogy gondoltad, mert ez egy szimpla hazugság. Ha végignézted a videókat, akkor sehol nem látok egy XD-t, vagy bármi nem oda illő tevékenységet.
Az esti RP-t amiben animba lőttelek, és bevittelek eltekintve attól, hogy akár a te frakciótársaid, vagy sem milyen megnyilvánulásokat hagytak a videóim alatt, teljesen vita nélkül normálisan vittem volna az RP-t, viszont láttam, hogy ezt veled nem lehet.

Plusz, én is hívhattam volna arra admint, hogy elütsz full random a SASD-os Chargerrel, majd kiszállsz és elkezdesz lőni, viszont ahogy animba esel, pár másodperc nem tellik és írsz a frakciótársadnak.
A Discordos megnyilvánulásomra kitérve, így végszóként pedig, ha ez neked sértőnek tűnik a szerverrel szemben, mikor ez egy sima közösségi Discord szerver, az SGS-nek köze nincs hozzá, akkor szívesen megnézném a ti frakció szervereteket, hogy ott ti miket írtok esetlegesen egymásnak.

Köszönöm, hogy elolvastad. Bakernek pedig, ha szükséges elküldöm a logot attól kezdve, hogy el lőttem a srác két lábát.
További szép estét!
 
Utoljára szerkesztve:

freakyroli

Zöldfülű
2023. 06. 26.
173
350
fóliafalva
LV karakter
Reno Winston
És egyébként, a saját undorító stílusodat miért nem küldted be amit a kihallgatás során képviseltél?
Ne próbáljuk összehasonlítani a két szituációt, két teljesen külömböző dolog. Amikor ezt a szöveget írtam éppen a jogaimról volt szó és utána következett volna a kihallagatás, amíg te akkor vágtad hozzám a bicskanyitogató szövegedet amikor animba lőttél és a társammal is így tettél. Jelenleg egy bandatagot RP-zek, szóval nem hinném hogy hibáztam volna ezzel a szöveggel.
A hullagyalázás számotokra, mint illegálnak engedélyezett, legjobb tudomásom szerint
Ez nettó hülyeség, egyeltalán nem engedett a hullagyalázás itt LV-n, legalább is eddig így volt.
Amennyiben nem találtátok volna megfelelőnek ezt a hozzáállást, akkor miért nem egyből hívtatok admint, és miért egy PK formájában hozzátok ezt fel?
Annyira nem érdekelt a dolog amég egy frakció társam nem küldte el a fentabb csatolt képet amin ugye az látszik ahogy vele is ugyan ezt csinálod. A kihallgatóban képviselt stílusod is hozzájárult a dologhoz. [2024-07-21 00:28:14] [Output] : Tyreek Brett: (( teged ki kerdezett ))

Edit: Megint csak azt tudom felhozni hogy nem ugyan az a két eset, de megsúgom hogy nem írtam egy szót sem rólad az FK discordon viszont te egy olyan szerveren próbálsz arcoskodni azzal hogy téged mennyire nem érdekel az LV ahol több ezer ember van bent.
 

StarGolf

Újonc
2021. 05. 14.
44
100
Dunaújváros
V4 karakter
Azem_Rjen
LV karakter
Tyreek Brett
V2 karakter
Graves Josh
Ne próbáljuk összehasonlítani a két szituációt, két teljesen külömböző dolog. Amikor ezt a szöveget írtam éppen a jogaimról volt szó és utána következett volna a kihallagatás, amíg te akkor vágtad hozzám a bicskanyitogató szövegedet amikor animba lőttél és a társammal is így tettél. Jelenleg egy bandatagot RP-zek, szóval nem hinném hogy hibáztam volna ezzel a szöveggel.

Nos, akkor esetleg megtennéd, hogy megmutatod melyik szabálypontot szegtem meg ezzel a nagyjából, 5 szóval ami miatt indult az egész panaszkönyv?

Ez nettó hülyeség, egyeltalán nem engedett a hullagyalázás itt LV-n, legalább is eddig így volt.

Nem 2 napja vagyok a Frakcióban, nem egyszer lőtték meg a társaimat halálban, vagy esetleg taposták meg. Az adminok annyit tudtak mondani, hogy ez az illegálnak engedélyezett, szóval akitől kaptátok a szankciót keressétek fel, ha szeretnétek.


Annyira nem érdekelt a dolog amég egy frakció társam nem küldte el a fentabb csatolt képet amin ugye az látszik ahogy vele is ugyan ezt csinálod. A kihallgatóban képviselt stílusod is hozzájárult a dologhoz. [2024-07-21 00:28:14] [Output] : Tyreek Brett: (( teged ki kerdezett ))

Nem szeretném ismételni magam, már leírtam fentebb, hogy ha ezt szabálypont tiltja, akkor azt szeretném megtudni, hogy melyik az. Viszont ha ez valakit zavar, akkor innentől értelemszerűen nem fogom csinálni. A "teged ki kerdezett" dolggal sem tudom pontosan, hogy mi a probléma. Nem tudom, hogy Kaleem Parks, miért szólt bele OOC arra, hogy te kaptál-e figyelmeztetést a fegyveredre, amikor elég érthetően tőled kérdeztem meg.

Edit: Kicsit érdekesnek tartom, egyébként, hogy 23:35-kor tettelek be IC Jailben, és pontban éjfélkor pedig már kint volt a panaszkönyv. Miközben mielőtt kihallgattalak volna is már ilyen 5 percekre le afkoltál.
 
Utoljára szerkesztve:

freakyroli

Zöldfülű
2023. 06. 26.
173
350
fóliafalva
LV karakter
Reno Winston
nem egyszer lőtték meg a társaimat halálban, vagy esetleg taposták meg
Jó tudni. :)
Nem tudom, hogy Kaleem Parks, miért szólt bele OOC arra, hogy te kaptál-e figyelmeztetést a fegyveredre, amikor elég érthetően tőled kérdeztem meg.
Szerintem akkor sem az a helyes megnyilvánulás hogy "Téged ki kérdezett?"
Nos, akkor esetleg megtennéd, hogy megmutatod melyik szabálypontot szegtem meg ezzel a nagyjából, 5 szóval ami miatt indult az egész panaszkönyv?
Elég szomorú hogy magadtól nem sikerült rájönnöd a problémára, sok értelmét nem látom a további hozzászolásoknak szóval várom a bírálatot.
 

StarGolf

Újonc
2021. 05. 14.
44
100
Dunaújváros
V4 karakter
Azem_Rjen
LV karakter
Tyreek Brett
V2 karakter
Graves Josh
Szerintem akkor sem az a helyes megnyilvánulás hogy "Téged ki kérdezett?"

Hát, ezzel nem igazán tudok mit kezdeni, máshogy nem nagyon jutott eszemben, hogy normálisabban megkérdezzem. Este volt, fáradt voltam.

Elég szomorú hogy magadtól nem sikerült rájönnöd a problémára, sok értelmét nem látom a további hozzászolásoknak szóval várom a bírálatot.

Legyen így, várom a bíráló admin válaszát.