Rendvédelem változásáról ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rion D Lorenz >

Ötleted:
< Rendvédelem meg változása. >

Megjegyzés:
< Na sziasztok, Ez alatt arra gondolok, hogy a rendvédelem rabláson/üldözésen mit csinálhatnának, Úgy érzem, hogy mikor bármikor utánam jönnek sose kérnek engedélyt pittre felettesüktől, lehetne realisztikusabb, mivel ha nem kap rá engedélyt akkor nem lenne agyon derby (Ui:Ebből lehetne a frakción belőli szankció ha engedély nélkül pitel.), viszont a rablásokhoz annyi lenne ha túszejtés van, akkor Ott vannak a bevetési egységek mint, a TEK,BVFO,Merkúr, a többi járőr aki ilyenekbe nem tartozik bele az csak a területet biztosítja. Egy sima nyomozó fúl felszerelkezve ne jöjjön ki példáúl aranybankra pl szól rádión és erre kijönne egy járór és fuvarlevelet kérne, és nem a tekeseknek kellene mivel ez nem reális, mellesleg hozzá tenném azt is lehetne olyan, hogy a Sima Járőröknél akik nem bevetési egység ne lehessen nagy kaliber mivel szerintem ez nem reális, azért vannak a kommandósok. Ezzel cseppet Rp-eb lehetne a rendvédelem, Meg még annyi, hogy a NNI-sek ne hordhassanak nagy kalibert mivel nyomozók, nyomozzanak buktassanak ne üldözésre járkáljanak folyamatosan, arra vannak a járőrök. >
Pekxy válasza:
Zárom/Helyezem.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

abrisx

Újonc
Támogató
2019. 07. 03.
55
74
LV karakter
Enok Tage
Szuper ötlet, szerintem tényleg ráférne a rendvédelemre egy kis változás.
Nem beszélve arról, hogy egy csomó RP lehetőség van amit a Frakció vezetői teremthetnének meg de nem teszik.
(Gondolok itt a: Beépülés (NNI, TEK) És ahogy leírtad az üldözési sorrendre és a Pitelésre is)
Ezt az ötletet szerintem nagyon jól tetted, hogy megírtad és
TÁMOGATOM
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: AttilaYT és Rion

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Szuper ötlet, szerintem tényleg ráférne a rendvédelemre egy kis változás.
Nem beszélve arról, hogy egy csomó RP lehetőség van amit a Frakció vezetői teremthetnének meg de nem teszik.
(Gondolok itt a: Beépülés (NNI, TEK) És ahogy leírtad az üldözési sorrendre és a Pitelésre is)
Ezt az ötletet szerintem nagyon jól tetted, hogy megírtad és
TÁMOGATOM
Nem veletlen nem tudsz meg ilyen informaciokat. Nem fogja az NNI kiirni forumra, hogy eppen melyik frakciohoz epul be, eppen kit buktat. Ezek az informaciok nem rad tartoznak, amennyiben nem tartozol az NNI koreibe. Maga a frakcio csinalja a dolgat, az mas kerdes, hogy hogyan. Szepen megkerlek, hogy olyan dolog mellett ne foglalj allaspontot, amiben nincsen megszerzett tapasztalatod. //telo
 

abrisx

Újonc
Támogató
2019. 07. 03.
55
74
LV karakter
Enok Tage
Nem veletlen nem tudsz meg ilyen informaciokat. Nem fogja az NNI kiirni forumra, hogy eppen melyik frakciohoz epul be, eppen kit buktat. Ezek az informaciok nem rad tartoznak, amennyiben nem tartozol az NNI koreibe. Maga a frakcio csinalja a dolgat, az mas kerdes, hogy hogyan. Szepen megkerlek, hogy olyan dolog mellett ne foglalj allaspontot, amiben nincsen megszerzett tapasztalatod. //telo

Nem akarok vitákba keveredni, de most válaszolok.
Voltam tagja az NNI -nek és még vannak ismerőseim akik tagjai még.
Nem hallattam egyikőjüktől se, hogy beépült volna, vagy valaki a frakcióból.
Sőt, inkább azt hallottam, hogy nem használják ki az RP lehetőségeket amit le is írtam.
Szerintem nem csak belsős tudhat OOC a frakció fejleményekről.
 

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Ezt szomoruan hallom.. Ezeket a leaderekkel kell megbeszelni, Rion. Amiket fentebb leirtal nem lehet szerverszabalyzatba foglalni, ezert az adott frakcio leaderei fele forduljatok.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Leadernek semmi köze ahhoz hogy ki épül be NNI-be, csak engedélyt ad rá ha valaki kérvényezi, illetve jelenleg sem hordhat nyomozó nagykalibert szóval ha erről képeket küldesz nekem privátba én szívesen intézkedem viszont ha random rendvédelmi frakcióként írtál oda minket akkor javítsd ki. Köszönöm előre is.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Hosi itt arra gondolt, Rion hogy rangtól függetlenül ne lehessen nagy kalibert viselni NNI-ben, kivéve BVFO és SPSU, de teljesen jogosnak érzem amit Rion itt legépelt ebben a pár sorban.
 
  • Imádom
Reactions: abrisx és Rion

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
Leadernek semmi köze ahhoz hogy ki épül be NNI-be, csak engedélyt ad rá ha valaki kérvényezi, illetve jelenleg sem hordhat nyomozó nagykalibert szóval ha erről képeket küldesz nekem privátba én szívesen intézkedem viszont ha random rendvédelmi frakcióként írtál oda minket akkor javítsd ki. Köszönöm előre is.
Nekem erre az lenne a válaszom, hogy még téged is láttalak menni ATM Rabláskor NNI-s ként Nagykaliberrel menni, szerintem sokkal adottabb lenne az a szituáció, hogy ti olyankor nem mentek darálni hanem a menekülőket észrevétlenül követni, majd pontos információt szerezni róluk, utána lebuktatni őket. Ha meg az lenne a válaszod IC, hogy te őket nem hagynád cserben meghalni, nekem arra válaszom, hogy ez a TEK esek feladata hogy az ATM Rablókat megállítsák. Mivel a nevük be is benne van hogy kik ők.
 
  • Tetszik
Reactions: CsabeeR és abrisx

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Szervusz!

"Úgy érzem, hogy mikor bármikor utánam jönnek sose kérnek engedélyt pittre felettesüktől, lehetne realisztikusabb, mivel ha nem kap rá engedélyt akkor nem lenne agyon derby (Ui:Ebből lehetne a frakción belőli szankció ha engedély nélkül pitel.) "
Ez ettől egy kicsit bonyolultabb.
Sajnos nem tudom garantálni a frakcióm számára az állandó vezetőségi jelenlétet, se az állandó magas beosztású jelenlétet.
Általánosságban nálunk a magasabb beosztású emberek már dolgoznak, így munka után tudnak esetleg aktívak lenni.
Ezt ne úgy értsd, hogy egyáltalán nem tudunk nekik felügyeletet biztosítani, hanem úgy, hogy a 8,5 órás szolgálati időn belül előfordulhat, hogy nincs elérhető magas beosztású személy.
Jómagam részéről jobban szeretem a járőreimre bízni ezt a döntést, hiszen ők látják át az adott helyzetet/szituációt.
A "Derby" elkerülése végett, a PIT manőverek végrehajtására van is egy szabályzatunk:
7,s) Normális PIT manővereket hajtunk végre, ha úgy gondolod túl kockázatos és rosszul sülne el akkor nem hajtod végre.
Amennyiben mégis irreális manővereket látsz, kérlek videó formájában csatold nekem, hogy intézkedni tudjak.

"viszont a rablásokhoz annyi lenne ha túszejtés van, akkor Ott vannak a bevetési egységek mint, a TEK,BVFO,Merkúr, a többi járőr aki ilyenekbe nem tartozik bele az csak a területet biztosítja. "
2018 Decembere óta nem engedélyezem a rendőrség jelenlétét bankrabláson,emberrabláson illetve bekerülése óta az aranyrabláson sem.
Ennek nyomós indoka, hogy a rendőrség hiába csak biztosítani és forgalmat terelni ment ki, amint kiérkeztek a kordonozó gépjárművel azonnal lelövésre kerültek az egységeim.
A napi 4-5 rablás miatt, az egységeim körülbelül 60-90 percet töltöttek játékidőn kívül, ami rendkívül eltudja rontani egy személy játékélményét.

(Példa: 2018 Novemberében egy hónapon belül 13 ember lépett ki, míg decemberben 9.)

"Egy sima nyomozó fúl felszerelkezve ne jöjjön ki példáúl aranybankra pl szól rádión és erre kijönne egy járór és fuvarlevelet kérne"
Rendkívül tetszik az ötlet, viszont sajnálatos módon nem megvalósítható.
Amint egy járőr betenné a lábát a bankba, ahol egy illegális szerv emberei maszkban teljesen felfegyverkezve álldogál tartókkal a kezében, ne csodálkozzunk, hogy ha a járőrt le fogják lőni.


"mellesleg hozzá tenném azt is lehetne olyan, hogy a Sima Járőröknél akik nem bevetési egység ne lehessen nagy kaliber mivel szerintem ez nem reális, azért vannak a kommandósok. "
Természetesen megértem az álláspontod, de kérlek vedd figyelemben a szerveren lévő fegyverek mennyiségét.
Az én véleményem szerint nem okozhat akkora problémát néhány olyan járőr, aki közel kettő hónapot dolgozott azért, hogy az adott fegyvert megkaphassa, hiszen nálunk ennyi időbe kerül az M4 megszerzése.
Pár emberen láthattatok már sörétes puskát is, az a fegyver 1 hónap munkába kerül.
Ezekre azért van szükség, mert általában már a horgászoknál is meglapul egy kettő vadászpuska, vagy esetleg kis pisztoly.
A való életben tényleg nincsen a járőrökön nagy kaliber, viszont nincs is minden sarkon legalább egy fegyveres személy.
Hidd el nekem, hogy nem szeretnénk neked kárt okozni vele, viszont a saját illetve más játékélménye érdekében szükségünk van rá.
(Jelenleg a rendőrségnél 11 olyan személy dolgozik, akinek van nagy kalibere.)

Reménykedem benne, hogy az ötleteidre megfelelő választ adtam a rendőrség részéről.
Amennyiben bármilyen kérdésed van, küldj nekem privát üzenetet.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
ATM rablásra kifog menni a BVO/SPSU NNI-ből ha éppen nincsen más RP. És te is tudod hogy ennek a követős témának azon kívül hogy komolynak hangzik semmi értelme nem lenne.
 
  • Vicces
Reactions: Hayas

sinaps

Barangoló
2019. 03. 15.
123
39
Miskolc
V4 karakter
Troylen Ward
LV karakter
Kelly Caldwell
V2 karakter
Barto Santos Lopez
Szerintem is kicsit unfair az, hogy általában az illegális részről 1 frakció szokta rendezni a túszejtést, bankrablást (tehát kb. 10 ember) és ellenük 2 vagy akár több frakció is kijöhet. Én nem tartom jó ötletnek azt, hogy az NNI Frakció is csatlkazik hozzájuk (Kivétel a Bevetési alosztály), így is elég nehéz dolga van az illegálnak.
A beépüléshez visszatérve én is voltam már tagja illegális és legális frakcióknak is és ott én sem tapasztaltam, hogy valaki beépült volna közénk/közéjük.

Tehát támogatom!
 

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
527
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
Szerintem is kicsit unfair az, hogy általában az illegális részről 1 frakció szokta rendezni a túszejtést, bankrablást (tehát kb. 10 ember) és ellenük 2 vagy akár több frakció is kijöhet. Én nem tartom jó ötletnek azt, hogy az NNI Frakció is csatlkazik hozzájuk (Kivétel a Bevetési alosztály), így is elég nehéz dolga van az illegálnak.
A beépüléshez visszatérve én is voltam már tagja illegális és legális frakcióknak is és ott én sem tapasztaltam, hogy valaki beépült volna közénk/közéjük.

Tehát támogatom!
Hiába vannak sokan a rendvédelmisek nem számít semmit. Tegnap már a kormánytól valami kerekasztal lovagja is jött túszejtésre m4-el mégis lehoztuk.
 
  • Vicces
Reactions: Hayas

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hiába vannak sokan a rendvédelmisek nem számít semmit. Tegnap már a kormánytól valami kerekasztal lovagja is jött túszejtésre m4-el mégis lehoztuk.
Az meg a másik. Múltkor is jött a Honvédelmi Miniszter M4-el meg MP5-el. A rendvédelem már sajnos rég nem arról szól, amiről kellene. De hát, úgyis mi fogjuk megkapni, hogy na ti hogy vezetnétek. xd
 

Milus

?????? ??
2019. 01. 10.
314
679
Nyíregy
V4 karakter
roy_canali
LV karakter
kash_olson
Felnéztem a szerverre egy kis idő elteltével, mi változott. Első utam az az új munka kipróbálásához vezetett, mivel ki vagyok én hogy körbe menjek a lezáráson, elmentem mellette. Erre fel látom hogy unmarked kocsi a nyomomban, villogó fel, félre. Oké megtettem amit, értem. Na de az, hogy NNI-s bevetési ruhában kiszáll, nagykaliberrel egy áruszállítósra, ha utána nézünk egy NNI hatáskörének, mióta foglalkoznak ilyen kis piti ügyekkel? Méghozzá hogy ugyebár valaki érti ezt, tud felhozni olyan dolgokat amik kicsit megfordítják az ügyet, itt meg meg vannak lőve, hogy mit csináljanak, ilyenkor jön az hogy:"bilincs vigyük be." Csak azt akartam kihozni, hogy csinálnak mindent hatáskörön kívül belül, mert unalmas lenne az élet, nemtudom hogy itt mi a helyzet, de mi LV-n ha SEB-bel készültségeztünk, nem volt akció akkor megoldottuk rp-vel az egészet, élveztem én is, ők is. Hogy ezt itt miért nem lehet megoldani? Talán a playerek hozzáállása, két nap alatt civilként több lövöldözést láttam a szerveren mint az egész lv-s pályafutásom alatt, talán ezeket, a gyökerektől fogva kellene változtatni, esetleg egy olyan embert hívni, aki tisztában van ezekkel a dolgokkal, olyat aki tudja mit hogy kell, esetleg ki tudná segíteni a leadereket ez ügyben, máris színesebb lenne a szerver, növelné az fk színvonalát stb.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.