Rendvédelem - Duty presetek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dDiesel

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 12.
307
1 141
23
Győr
V4 karakter
Daniel Luchese
Sziasztok. Egy ideje már a rendvédelem oldalát erősítem a szerveren, alosztály miatt viszonylag gyakran kell ki-be dutyznom. Puszta emberi figyelmetlenségből előszokott fordulni, hogy egy-egy duty váltás között kimaradhat egy-két fontos duty item, ami hosszas várakozásra kéztet az egy perces duty limittel.

Az ötletem az elnne, hogy hasonlóan mint a kiegészítőknél, hud elrendezésnél, itt is lehessen előre elmenteni már kész duty preseteket, hogy kidutyzás után csak a megfelelő presetre kelljen nyomni, ne kelljen mindig matekozni a súllyal, hogy mi fér el, mi nem fér el. (Esetleg, ha nem fér el az adott preset, akkor a rendszer jelezze, és ne engedjen bedutyzni, vagy meg kelljen erősíteni, hogy adott item/itemek kimaradjon/kimaradjanak a presetből [egyszeri alkalom, ne módosítsa véglegesen az adott presetet]).

Szerintem hasznos lenne ez a kisebb fejlesztés azoknak a rendvédelmi tagoknak, akik alosztályok miatt sokat dutyznak. Több szituációra azonnal meglenne a felszerelés, esetleg a kapkodásban nem lenne elfelejtve semmi sem.
 

DreeN

Áve, Nagy Testvér!
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
686
1 145
20
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick
Pont a tegnapi nap folyamán merült fel bennem is ugyanez.
Hasznos lenne, ha bejönne!
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 048
5 750
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
A jövőben van rá esély, hogy megvalósul az ötleted. A vezetőség már bejelentette, amit az alábbi linken tudsz elolvasni:

A kérelmet így - tekintve a folyamatokra - lezárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.