Rendőrségi tablet beakad.

Heda Sawyer

Újonc
2023. 11. 17.
14
13
V2 karakter
Heda Sawyer
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Heda Sawyer >

Gondod rövid leírása:
< Rendőrségi tableten nem lehet vissza lépni. >

Kép:
< https://www.kepfeltoltes.eu/images/2023/11/28/660k_p_2023_11_28_1445556.png >

Részletes leírása, reprodukálás lépései:
< MEgnyitom a tabletet majd beírom valakinek a személyigazolvány számát. Megnyitja viszont ha így teszem el és nem lépek vissza beakad. Legközelebb amikor megnyitom már nem enged visszalépni. Illetve odébb húzni sem tudom a tabletet a képernyőn. Teljesen beakad.>

Időpont:
< 2023.11.28. >
 
  • Tetszik
Reactions: Mars

saca

Fejlesztő
Fejlesztő
v2
2019. 01. 24.
406
1 039
Debrecen
V2 karakter
.braiden flores
Teszteltem, elővettem, lekérdeztem egy személyt, elraktam a tabletet és újra elővettem. Semmi nem akadt be, tudnál ettől részletesebb leírást adni? Vagy esetleg olyan személy aki tapasztalta ezt.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Hali.
Lekérdeztem a srácot. A Windows gomb nem léptet vissza, az információs karikák nem írnak semmit ha ráviszem az egeret. Tablet elővétel/elrakás nem segít rajta.
LINK
 

Heda Sawyer

Újonc
2023. 11. 17.
14
13
V2 karakter
Heda Sawyer
Köszi Kontyi. Én távol voltam és eleve nem tudok videót felvenni a laptopon.
A probléma nem állandó csak időnként előjön. Naponta akár 2x 3x is.
 
  • Fire
Reactions: Kontyi

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
960
1 269
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Tengermély tiszteletem.
Tablettel kapcsolatos hibaként merült még fel, hogy az MDC rendszer nincs szinkronban a tabletes rendszerrel. Többször fordult elő, hogy amennyiben büntetés kerül rögzítésre a tableten az nem minden esetben jelenik meg az MDC-ben is a büntetések menü pontban.
Másik probléma, hogy bizonyos gépjármű márkáknál nem az adott márka logója jelenik meg, hanem egy teljesen másik márkáé. (Most pontosan nem tudom megmondani, hogy melyik(ek) ez(ek).)
A hatósági igazolványok nincsenek szinkronizálva a rendszerrel, hiába új keletűek. Volt rá példa, hogy írta már a gépjárművezetői engedély meglétét a tablet, de az esetek 90%-ban ez nem így van. Gépjárművek priorálásánál az érvényes műszaki vizsga meglétét sem jelzi a rendszer.
Ha az alábbi felsorolt problémákat esetleg sikerülne kiküszöbölni, akkor abban az esetben az FK fejlesztésben kérvényezett PDA rendszerünk elérné kívánt hatását, hogy a játékostól csak a személyazonosító igazolványt kérjük el és ezzel teljes körűen utána tudnánk nézni a személynek és persze a rendszám segítségével a gépkocsinak is.
 
  • Imádom
Reactions: Heda Sawyer

saca

Fejlesztő
Fejlesztő
v2
2019. 01. 24.
406
1 039
Debrecen
V2 karakter
.braiden flores
Beakadás része megszüntetve (be is került), erre az mdc-vel való problémára készül a megoldás. Addig ne zárjuk le a témát.
 
  • Tetszik
Reactions: Heda Sawyer