Rendőrség kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 167
630
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
v2logo.png


Neved:
< Conrad B Hoffmann >

Frakciód neve:
< Rendőrség >

Map kérelem:
< - >

Skin kérelem:
< - >

Jármű kérelem:
< - >

Egyéb kérelem:
< 1| Szeretnénk kérni, hogy a csekkfüzet kerüljön át az iratok fülbe. ✓

2| Szeretnénk kérni, hogy legyen egy szolgálati okos eszközünk (PDA), amin a személyigazolvány segítségével minden információt lekérhetünk az adott személyről illetőleg az eszköz segítségével a kocsira kattintva szintén megismételhetnénk ezt a folyamatot.
(|Személynél| - Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői engedéllyel; Fegyverengedéllyel; Körözik-e; Volt-e már büntetve.)
(|Gépjárműnél| - Rendelkezik-e érvényes forgalmi engedéllyel; Körözik-e.)


3| Szeretnénk kérni, hogy közúti balesetnél 1. sebbződjön a játékos, 2. szenvedjen el sérülést, 3. súlyosságtól függően kábuljon el.(freeze, mozgásképtelenség)
(Rengeteg RP szituációt teremtene a civilek, a rendvédelem, a mentőszolgálat illetve a katasztrófavédelem számára. Az üldözések, menekülések és maga a közlekedés nagyobb realitást nyerne. A látványos, több frakció együtt végzett munkája nem csak az adott frakció, hanem a szerver létszámát is jelentősen növelné.) (2021.06.22)

4|
Szeretnénk kérni, hogy legyen lehetőség biztonsági övet kapcsolni, amivel az előző pontban említett tényezőket jelentősen enyhíthettjük/megelőzhetjük.

5| Szeretnénk kérni, hogy a fixen kihelyezett traffipaxok által kiosztott büntetések 25%-át a Rendőrség kapja. ╳
(Erre a következő miatt lenne szükségünk: - A frakciónk átlagosan hetente 80 millió forint kiadással rendelkezik, ebből következik, hogy egy héten efelett kellene a tagjainknak büntetés szinten teljesíteniük, ez abban az esetben lenne megvalósítható, hogyha a szerveren lévő 40-60 olyan játékost aki nem egy rendvédelmi szerv tagja, legalább hetente 10x büntetnénk meg (Ezzel elkergetve őket a szerverről.)

6| Szeretnénk kérni a védett rádiófrekvenciák hangjának cseréjét a "sepura_radio" hangfájlra.
(A védett frekvencia alatt nem a sürgősségi, hanem az F3-hoz kötött frekvenciákat értjük(911,107,104 stb..). A hangfájl az összesítő linkben csatolva.)

7| Szeretnénk kérni, hogy rádiózások hangja a játékosok 1-5 méteres körzetében hallható legyen. ✓

8| Szeretnénk kérni a "siren2" hangfájl cseréjét a "siren_rtk7" hangfájlra. ✓
9| Szeretnénk kérni a "sirenhorn" hangfájl cseréjét a "siren_rtk7_kurt" hangfájlra. ✓

(A hangfájlok az összesítő linkben csatolva.)
>


Megjegyzés:
< PRIVÁT BESZÉLGETÉS LINKJE >
 
Utoljára szerkesztve:

krsztn

"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"
SzerverAdmin
v2
2019. 07. 05.
314
348
Törökbálint
V2 karakter
Elena P Pawlowski
Hali. 3.ot nem támogatom, volt egy idő amikor bekerült és rossz volt. Viszont ha normálisan meg lesz csinálva és nem halunk meg attól, hogy felmegyünk a patkára, akkor szerintem egy jó fejlesztés lesz.
Többivel nincs ellenvetésem.
Hajrá
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szeretnénk kérni, hogy közúti balesetnél 1. sebbződjön a játékos, 2. szenvedjen el sérülést, 3. súlyosságtól függően kábuljon el.(freeze, mozgásképtelenség)
Ígyis alig van már mentős a szerveren, és a szerver is kezd kihalni szépen lassan. Várjunk még ezzel szerintem.
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
979
1 290
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Ígyis alig van már mentős a szerveren, és a szerver is kezd kihalni szépen lassan. Várjunk még ezzel szerintem.
Akkor a játékosközösség vegye a fáradtságot és éljen a szerver nyújtotta RP lehetőséggel, ha már RP szerveren ténykedik valaki. Ez alatt azt értem, ha közlekedési balesetet szenvedett el és RP szituáció alakul vagy alakulhat ki nagyvonalúan az adott helyzetből, akkor vegye igénybe a hatóság tényfeltáró és igazságszolgáltató mivoltját. Nem véletlenül találtunk ki egy komplikált és mélyreható, teljes szervezeti egységet (Közlekedésrendészeti Osztály) pontosan az ilyen esetekre. Az elején ez jól is működött, azonban az utóbbi minimum fél évben abszolút nem hajlandó senki, de tényleg senki "ezzel vesződni".
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Akkor a játékosközösség vegye a fáradtságot és éljen a szerver nyújtotta RP lehetőséggel, ha már RP szerveren ténykedik valaki. Ez alatt azt értem, ha közlekedési balesetet szenvedett el és RP szituáció alakul vagy alakulhat ki nagyvonalúan az adott helyzetből, akkor vegye igénybe a hatóság tényfeltáró és igazságszolgáltató mivoltját. Nem véletlenül találtunk ki egy komplikált és mélyreható, teljes szervezeti egységet (Közlekedésrendészeti Osztály) pontosan az ilyen esetekre. Az elején ez jól is működött, azonban az utóbbi minimum fél évben abszolút nem hajlandó senki, de tényleg senki "ezzel vesződni".
A playerek hozzáállásával csak a playerek tudnak kezdeni valamit, ha ők nem tesznek ellene, akkor az adminisztrátor sem tud.
 

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
595
897
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
A playerek hozzáállásával csak a playerek tudnak kezdeni valamit, ha ők nem tesznek ellene, akkor az adminisztrátor sem tud.
Szerény véleményem szerint nem arra kellene építeni, hogy jelen állás szerint a playerek milyen helyzetet nem tudnának kezelni. Szerintem az egész rendszer jó lenne, ahogy a társszervereken, illetve máshol is jól tud működni. Meglátásom szerint ez a rendszer csak hozzátenne a színvonalhoz.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Nézzük végig akkor. Megyünk autóval, bumm neked jönnek és/vagy nekimész valaminek/valakinek. Animba esel, mert pont maradt egy kis HP-d. Mit csinálsz? Telefon elő, 104, kihívod a mentőt. Vársz-vársz, meghalsz. Miért halsz meg? Ja, nincs fent mentős, ugyanis aligha van mentős a szerveren összességében, mivel senki nem akar már mentős RP-t tolni, mivel "monoton" frakció.
 

Pongo

Klaviatúra gyilkos
2020. 09. 20.
676
2 561
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Üdvözletem!
Nem szokásom frakció fejlesztési kérelmekhez hozzászólást írnom, de egy pár gondolatot hozzáfűznék.
Megtudom érteni @aBalazs oldalát és a többiek (támogatók) oldalát is a harmadik ponttal kapcsolatosan. Részben igaza van mindenkinek, de azt tényleg figyelembe kell venni, hogy egy ilyen fejlesztés után mik lehetnek a következmények, ugyanis ez a pont sokat hozzátenne a szerver színvonalához. Hogy kinek szebbítené meg, és kinek "rontaná" a szerepjátékát, azt senki sem tudja megmondani előre, viszont egyet tudok, hogy valóban reálisabb lenne így az egész játékélmény, ugyanúgy, mint ahogyan V3-on is. Szerintem mindennek lehet adni egy esélyt, aztán már csak rajtunk, játékosokon múlik az, hogy miként alkalmazkodunk.
A többi pont szerintem magáért beszél, sok sikert kívánok!

- Pongo
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Magával az elképzeléssel nem lenne gond egyébként, csak az a baj, hogy nem kivitelezhető ebben a formában. (Player szám, OMSZ tagok aktivitása stb.) lehetséges egyébként, hogy a szervert pozitív irányban terelné el, de sanszos sajnos, az a baj, és ezt ne minősítésnek vegyétek mert ez így van, hogy már nem az az RP színvonal így 2023-ban, mint 2016-ban. Egyre kevesebb ember tol színesebb RP-ket, egyre kevesebb ember csinál élményképeket, és az a baj, hogy aki próbál még mindig ugyanúgy RP-zni mint annó, az belefárad, mivel nem vevők rá az emberek sajnos.
 
  • Tetszik
Reactions: Xike

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
"Ígyis alig van már mentős a szerveren, és a szerver is kezd kihalni szépen lassan. Várjunk még ezzel szerintem."

Ezen sokat gondolkoztam, mert nem igazán találtam benne a logikát, mindenesetre az, hogy alig van mentős a szerveren az nem egy indok, hanem egy megoldásra váró probléma.
Felmerül a kérdés, hogy az általunk igényelt harmadik pont megvalósítása esetén, csökkenne a mentősök száma a szerveren? Nem.
Tapasztalataim szerint potenciális növekedést várhatunk a mentőszolgálatnál létszám terén.
Hogy miért? A jelenlegi helyzetben a mentősök munkájának gyakorisággával van a probléma és valljuk be a munkájuk nem túl változatos ebből következik, hogy az idő elteltével unalmassá válik a frakció.
Ezzel a fejlesztési ponttal arányosan növekedik majd a mentősök munkájának gyakorisága, és a kialakult helyzetek változatossága ezáltal növelve a frakció létszámát és a szervezetben töltött időt.
(Mostmár nem csak golyók általi sebeket fognak bekötni és ellátni a mentősök, hanem igenis a balesetek során sérült embereket akár helikopterrel bevinni a kórházba. ((És ez csak egy példa volt a rengeteg RP szituációra ami történhet.))
Remélem nem kell részleteznem azt, hogy ez nem csak őket érinti hanem esetenként az OKF, NNI, és a rendőrség munkáját is.
(Arról nem beszélve, hogy a civilek számára is látványosabb szituációkat eredményezne.)

Tiszteletben tartom mindenkinek a véleményét és kérlek szépen @aBalazs , hogy ne vedd úgy, hogy megtámadtalak, csak igyekeztem magyarázatot adni neked és mindenki számára a kétséged felől.
 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Nézzük végig akkor. Megyünk autóval, bumm neked jönnek és/vagy nekimész valaminek/valakinek. Animba esel, mert pont maradt egy kis HP-d. Mit csinálsz? Telefon elő, 104, kihívod a mentőt. Vársz-vársz, meghalsz. Miért halsz meg? Ja, nincs fent mentős, ugyanis aligha van mentős a szerveren összességében, mivel senki nem akar már mentős RP-t tolni, mivel "monoton" frakció.
Ha lenne hívás nem lenne monoton. Így meg lenne hívás, remélhetőleg, tehát lenne tag is, mert nem unná el magát 2 óra AFKolásban a központban. Egy próbát tennék vele, ártani nem tud. Ha meg meghal valaki, akkor legközelebb levonja a tanulságot (igaz nem feltétlen ő volt a hibás).
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.