Reido De Gambino halloweeni nevezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RRGambino

Írnok deák
2023. 06. 17.
588
203
26
Sió
LV karakter
Reido De Gambino
halloweenTitulo.jpg





🎃In Game neved:
Reido De Gambino
2933


🎃Szerver:
LasVenturas

🎃Nevezett jármű:
Ferrari Pista
22612


🎃Paintjobra szánt idő:
4órás munka volt mire elkészültem vele



🎃Háttér információ:
Az egész autó teljes mértékben bent lévő mintákból készült, semmilyen saját vagy mástól hozott forma, kép anyag nem lett felhasználva.
Az egész matricával próbáltam erre a halloween-i témára pontosítani és tervezni az autót, mivel ha már valamivel kell gyűjteni a töklámpást, akkor az olyan autó legyen ami illik is hozzá.
A fotókhoz próbáltam egy olyan helyet keresni ami mégis csak a szellemekről szól, és talán így a háttér is illik az adott ünnephez.
Maga a kocsi elejét próbáltam úgy össze hozni hogy a lámpák a szemei és a szája a
rémisztő "TÖK"-nek az első lökhárítón kapott helyet. Amikor ránéztem a kocsira szinte úgy adta magát a forma ide. Aztán ha már így az autós szépség verseny, eszembe jutott a You're the next felirat, mivel ha valakit utol érek az autóval letudja olvasni a szöveget, hogyha DRAG versenyen vagy csak az utcán vagyok ott mögötte.
Így a hátuljára is megkapta a feliratot
You're Died mivel ha már mögém került látja hogy alul maradt.
Az autó kettő oldalát próbáltam kicsit történetesre, hogy mindenkiben felidézze a rémisztő estét. A tök faragást, amit ajánlok mindenkinek mert nagyon jó program, és a kopogtatást házról házra beöltözve egy kis édességért. A tank beöntő nyílás lett a hold aminél épp egy banya repül el.
Kapott fekete felniket a kocsi hogy kicsit sötétebb legyen az is, és a tükrök is feketék lettek, illetve lett bele szerelve egy Airride is hogy kicsit mutatósabb legyen a képeken.




🎃Képek:


3.png
Eleje/Hátulja:






3.png
Oldalai:

















🎃🎃Köszönöm hogy végig néztétek, remélem tetszik!🎃🎃
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.