Régi jail rendszer visszahozása.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maddox

Zöldfülű
2019. 01. 09.
189
76
Balassagyarmat
V2 karakter
Maddox Easton
Itt bővebben a 2/3-as tanítós jailre gondolok.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nincs szükség nagyobb magyarázatra.
Akármelyik játékost szeretnénk szankcionálni akkor kb úgy áll hozzá, hogy jó rakj nem érdekel, és folytatja tovább azt amit eddig csinált.
És még saját érdekében sem látja be, hogy nem jó amit csinál. Úgy van vele, hogy leafkolja és a súlyát sem érzi a szanckiónak.
Hogyha visszakerülne ez a jail rendszer akkor nem állna annyira hanyagan a dolgokhoz mivel nem elég az, hogy csak ott afkol, hanem közben feladatokat kell végeznie.
Tehát,ha kap egy nagyobb összegű jailt ahol nem elég afkolni, hanem írogatni is kell akkor jobban elgondolkozik majd a tettein.
Ötletet innen merítettem.

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Minenki leafkolja, és jobb lenne esetleg ha több féle szituációt hoznának be jobb lenne,több féle szituációt a hibájaihoz kapcsolva, pl.: ha valaki mgs indokkal kerül be akkor mgvel kapcsolatos szituációkat kérdezne, szerintem megoldható. Támogatom, ment a like
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
795
405
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Ezt a leafkolom témát egyszerűen meg lehet oldani...Mi LV-n néztük a jailbe lévő embereket és aki afkolt azt instant kickeltük egy bizonyos idő után...itt is ennyi kellene csinálni és nem lenne gond az afkból.
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
795
405
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Meg kell beszélni Tamásival a dolgot egy meeting folyamán,ha értelmes érveket felsoroltok csak megengedi.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Én is írtam már hasonlót még másik fórumon és maximálisan egyetértek azzal amit leírtál mert nem érzik a súlyát ... hajnalba feljön mire haza ér le AFK-olja és ennyi mehet tovább a dara meg hasonlo.
Kellene nagyobb interrior ahova bedobálná az embereket és CP-kbe kéne szaladgálni vagy valami ilyesmi és persze random adná le őket , hogy AFK programmal se lehessen kijátszani.
Esetleg súlyosabb esetben a kérdezős jail , az eléggé elgondolkoztatná őket , hogy még egyszer megcsinálja -e mikor vért izzad egy jail leülése után.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Ez a CP-s jail, nem is annyira rossz ötlet. Nem lenne valami kellemes 100+percet letölteni benne, ezért éreznék a súlyát az emberek. Nyílván ezzel egyhuzamban, a jailek mértékét is csökkenteni lehetne, egy FK jump miatt szerintem senki nem szeretne 5 órát azzal tölteni, hogy CP-kbe futkozik. TÁMOGATOM, jó ötlet.
 

NikoPaPa

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
137
101
24
V4 karakter
Nico Andres
LV karakter
Nicolette Andres
Rendben legyen vissza hozva, oké értem én. De ne mindenkinek ilyesfajta jail legyen adva. Egy FK jump jail-es gyerek miért kapjon ilyen fajta jail-t ha azért lép ki pár napon belül és megy máshová mert a leadere egy b*nkó és sorolhatnám.(Általában ezek a vélemények...)
Kapjon az ilyen jail-t aki NonRP, DM, PG, MG (stb) büntetést kap. Egyébként más esetben nem tartom jó ötletnek.
Ha valaki azt mondaná, hogy én is azért mondom ezt mert nem tudnám afkolni tessék csak ránézni az UCP-mre előtte :) (Kötekedést megelőzve írtam ezt ide)
 

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Sokkal jobb lenne!! Csak támogatni tudom az egészet!
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Teljes mértékbe támogatni tudom.. Tanítos jailnál szerintem nincs is jobb ha nem hanyagolja el és válaszolgat akkor magának is jót tud tenni, nem tudom hogy a jail időknek a növelését ide kéne írjam, mivel az admin szíve jog hogy mennyit ad de frankó lenne tényleg!
 

SwooshY

Barangoló
Támogató
2019. 01. 12.
115
27
23
Budapest
V4 karakter
Dave R Williams
LV karakter
Lisa Williams
V2 karakter
Steven R Turner
Ezt csak TÁMOGATNI tudom! Remélem bejön az ötlet!
 

Krájsztofer

Újonc
2019. 01. 14.
70
17
V4 karakter
Oscar James
V2 karakter
Oscar McFarlane
Tényleg jó ötlet,vagy valamilyen formában szűrhetné a rendszer az,hogy ki AFK-ol jail-ben,es azt kick-elje a rendszer.Nem tudom ez mennyire megvalósítható,a kérdéses rendszer is teljesen jó,ennek kiszűrésére.Sokszor láttam már olyat,hogy inkább valaki kiharcolta a jail-t csak épp ne legyen kirabolva,ne büntesse meg a rendvédelem,stb stb.Ekkor pedig azért csak elgondolkodna az ilyen játékos,hogy nem csak abból áll majd a jail hogy ott hagyja a gépet x időre.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.