"régi" célkereszt + célzás, pullozás rendszer vissza.

Rey

relentless
See Game Helpdesk
v4
2020. 03. 16.
556
1 715
V4 karakter
Richard Reyes
Nézegettem régi pju-pju-s klippeket és nagyjából a mennyországban éreztem magam ahhoz képest, amilyen élményt ma nyújt a "lövés".

Ami kell vissza:
- Régi, szerintem mindenki tudja hogyan kinéző célkereszt.
- Célkereszt V3-ban nem élt önálló életet, nem remegett-mozgott jobbra balra + fele annyi idő volt "becélozni" és lövés közben is stabil maradt.
- Pullozásnál is a sima lövéshez hasonlóan saját életet él a célkereszt, ugrál jobbra balra, ez se volt így V3-ban.
Tudom, hogy sokan a mesterlövész-t is visszasírják, bár az még szerintem egész jó és életszerűbb, mint a v3-as.


Szerintem aki meg akarja az megérti mire gondolok, ebben segíthetnek a csatolt linkek is (kék szöveg).
Azt is megértem, ha V4-re ez direkt lett így megcsinálva, hogy ne annyira csak a lövés legyen a fontos a playerbase jelentős részének, de szerintem a "célját" nem érte el. Több mint egy év után ugyanannyian, ha nem többen töltik el ezzel az idejüket, mint V3-ban, cserébe gyérebb élményt nyújt a dolog.
 
Utoljára szerkesztve:

xixoo

Lelkes fórumhasználó
2021. 08. 19.
330
3 048
18
www.elmenykepek.hu
V4 karakter
Sidonio Mazzini🔪🍬
A mozgó célkereszt a realitást segíti elő, legfőkébb a pull rendszernél. Nagyobb kihívást jelent így lelőni egy-egy embert, mi persze egy két végű dolog, valakinek tetszik, egyeseknek pedig nem. Őszintén szólva én sem látom azt, hogy ez-az új rendszer megfékezte volna a "dara hullámot", kezdve attól hogy minden egyes illegál script nagyobb szorzót kapott. Egyáltalán nem vagyok egy "lövős" gyerek, hiába vagyok illegál frakcióban így az én véleményem nem releváns ebben a témakörben. Viszont ha visszajönne a régi rendszer, talán még ennél is több lenne a lövöldözés, kérdés kinek lenne ez jó.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
413
1 121
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Szerintem a karakter adott fegyverhez való skilljéhez kellene kötni a mozgás értékét, illetve például egy kettő kezes fegyver lehetne pontosabb, mint amit egy kézzel tartunk + a célpontunk távolsága is számíthatna.
 

Rey

relentless
See Game Helpdesk
v4
2020. 03. 16.
556
1 715
V4 karakter
Richard Reyes
A mozgó célkereszt a realitást segíti elő, legfőkébb a pull rendszernél. Nagyobb kihívást jelent így lelőni egy-egy embert, mi persze egy két végű dolog, valakinek tetszik, egyeseknek pedig nem. Őszintén szólva én sem látom azt, hogy ez-az új rendszer megfékezte volna a "dara hullámot", kezdve attól hogy minden egyes illegál script nagyobb szorzót kapott. Egyáltalán nem vagyok egy "lövős" gyerek, hiába vagyok illegál frakcióban így az én véleményem nem releváns ebben a témakörben. Viszont ha visszajönne a régi rendszer, talán még ennél is több lenne a lövöldözés, kérdés kinek lenne ez jó.
Ez mind érthető és mint írtam sejtem, hogy miért csinálták meg így v4-re, de szerintem ez pont csak annyival rosszabb, hogy nem lett kevesebb a "lövések" száma, de cserébe sokkal kevésbé élvezhető az egész. Én pedig úgy hallottam, hogy a vezetőségnek a maximális játékélmény nyújtása az első, ezért írtam a topicot.
 

kalobone

Írnok deák
2021. 10. 01.
553
1 025
17
LV karakter
louie wuhan
v3-mas basic celkerorol volt mar topic, de nem tudom mi lett a vegkimenetele. Tamogatta mindenki, kell vissza, nem is ertem miert lett kiszedve. mindenki ezt hasznalta.
+ ha mar itt tartunk, visszajohetne az is, hogy ugyanugy vegye elo a fegyvert, mint v3-ba. a jelenelgi rendszer nem az igazi, eloveszed, cezol, es reloadol a fegyver????? nemjo. regen elovette, kis anim, es lohettel is vele. raadasul ha ugy szalsz be a jarmube, hogy fegyverrel a kezbe, akkor 0 loszeres lesz a fegyvered, menekules, esetleges spikeozas utan betoltetlen fegyverrel eleg gaz kimenetele szokott lenni a dolgoknak.
 
Utoljára szerkesztve:

xiaomi munkas

Pötyögtető
Támogató
2020. 09. 23.
450
837
Budapest
V4 karakter
Elijah Paz
raadasul ha ugy szalsz be a jarmube, hogy fegyverrel a kezbe, akkor 0 loszeres lesz a fegyvered, menekules, esetleges spikeozas utan betoltetlen fegyverrel eleg gaz kimenetele szokott lenni a dolgoknak.
Ha kocsiban eloveszed akkor is elfordul neha parszor mar megtortent velem is esetleg valami bugfix johetne jar mert 1-2 szituacio sigma statuszbol atalakulhat eleg rosszra....
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
504
5 524
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
Ha nagyon szeretné valaki azt a célkeresztet és ért egy picit a photoshophoz, simán megoldja. Én is szerettem azt a célkeresztet, próbáltam is valami hasonlót kreálni magamnak és.. ez jött ki belőle. Illetve ez még csak az első próbálkozás, a végtermékről nincs külön képem. Aztán fejlesztőknek sem kell nagyon hozzányúlni a dolgokhoz, ha csak 1 kép kicserélése az egész mint az egyedi paintjobnál

image.png
 

thenotoriousbeno

Barangoló
2022. 07. 10.
87
116
V4 karakter
Azra Asghar☪♾
LV karakter
Cornelis Enneman
Nézegettem régi pju-pju-s klippeket és nagyjából a mennyországban éreztem magam ahhoz képest, amilyen élményt ma nyújt a "lövés".

Ami kell vissza:
- Régi, szerintem mindenki tudja hogyan kinéző célkereszt.
- Célkereszt V3-ban nem élt önálló életet, nem remegett-mozgott jobbra balra + fele annyi idő volt "becélozni" és lövés közben is stabil maradt.
- Pullozásnál is a sima lövéshez hasonlóan saját életet él a célkereszt, ugrál jobbra balra, ez se volt így V3-ban.
Tudom, hogy sokan a mesterlövész-t is visszasírják, bár az még szerintem egész jó és életszerűbb, mint a v3-as.


Szerintem aki meg akarja az megérti mire gondolok, ebben segíthetnek a csatolt linkek is (kék szöveg).
Azt is megértem, ha V4-re ez direkt lett így megcsinálva, hogy ne annyira csak a lövés legyen a fontos a playerbase jelentős részének, de szerintem a "célját" nem érte el. Több mint egy év után ugyanannyian, ha nem többen töltik el ezzel az idejüket, mint V3-ban, cserébe gyérebb élményt nyújt a dolog.
a régi célkereszt lehetne opció is a többi között
 
  • Tetszik
Reactions: locskai és Boboss

durk

Zöldfülű
2019. 06. 30.
152
358
-
youtube.com
V4 karakter
Freya Lindgren
LV karakter
Darkeen Garett
V2 karakter
-
Ha kocsiban eloveszed akkor is elfordul neha parszor mar megtortent velem is esetleg valami bugfix johetne jar mert 1-2 szituacio sigma statuszbol atalakulhat eleg rosszra....
Valoban, elegge lemegy az auraa mikor probalsz sigmaaskodni hogy mekkorat daralsz miutan kiszallsz kozben a fegyver kidobta magabol a loszert
 

jaki

jurassic
2019. 01. 10.
503
4 639
21
V4 karakter
nick ellwood
Viszont ha visszajönne a régi rendszer, talán még ennél is több lenne a lövöldözés, kérdés kinek lenne ez jó.
valszeg a pull system miatt több lenne a lövés (nem)

nem mintha foglalkoztatna az ötlet, csak a kommentet nem tudom értelmezni
aki szeret valamit csinálni az akkor is fogja szeretni és csinálni, ha nerfelik
 
Utoljára szerkesztve:

Benebajnok223

Újonc
2022. 12. 29.
62
42
V4 karakter
Vala Nano
Most mar folossleges lenne vissza hozni, ki hozza a rendvedelem a tankjat aztan szarra lonenek teged ha a regi pull rendszer lenne, es az ellen semmit nem tudsz csinalni ha nem alljatok korbe 8-an
 
  • Tetszik
Reactions: lane