Régi BMW M5 E60 autó mod visszahozása

Yukundusz

Újonc
2022. 06. 17.
23
31
V4 karakter
Andrej Slavic
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
Hali, nem tudom ki hogy van vele, de nekem személy szerint nagyon hiányzik a régi M5 E60-nak a modja, a hátsó M-es lökös és a duplakipufogó. Bár nem tudom miért lett lecserélve, vagy inkább módosítva, de ez a jelenlegi ahhoz képest sehogy sem néz ki. És szerintem ezzel még sokan vannak így, szóval ha meg lehetne oldani, hogy azt vissza rakjátok, sok E60 tulajt vidítanátok fel. :)
 

propor

Zöldfülű
2022. 08. 21.
183
51
www.twitch.tv
V4 karakter
Dave Winchester
Kapcsolna képeket valaki ide a régi vs újról? Mert nekem pl nagyon tetszik a mostani,nem tudom már milyen volt anno
 

iambarnee

vissza kettő, padló...
2022. 10. 06.
104
278
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries
Variánsként még azt mondom jöhetne, de egészen semmiképp nem cseréltetném le. Nem lenne túl valósághű, hogy minden harmadik-negyedik autó egy m5-ös bömbi, ez volt régebb is vele a gond. Szerintem nagyon korrekt mod van rá most is, paintjobbal is kicsit feltudja az ember sportosítani, legyetek kreatívak.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Nekem a jelenlegi moddal az a gondom, hogy rajta van a króm keret, az meg öregíti a kocsit minimum 10 évvel. Sokáig volt e60-am, kb. 2 évig. Amint bejött rá a króm, azonnal el is adtam.
 

Yukundusz

Újonc
2022. 06. 17.
23
31
V4 karakter
Andrej Slavic
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
  • Imádom
Reactions: propor

Rami

Barangoló
2019. 01. 10.
146
540
Bajacity
V4 karakter
Fabian Beckenbauer🎯🐐
Kéne vissza eléggé, nagyon trágya az "új" mod, nem tudom meddig tartana visszacserélni (semeddig), és azt sem értem minek kellett kicserélni, ezzel pedig elrontani az autó kinézetét...
Variánsként még azt mondom jöhetne, de egészen semmiképp nem cseréltetném le. Nem lenne túl valósághű, hogy minden harmadik-negyedik autó egy m5-ös bömbi, ez volt régebb is vele a gond. Szerintem nagyon korrekt mod van rá most is, paintjobbal is kicsit feltudja az ember sportosítani, legyetek kreatívak.
Én nekem a variánsos megoldás is jó lenne, mert, ahogy feljebb írtam egyenesen csúnya jelenleg, viszont az, amit írsz elég nagy badarság, mert most minden negyedik autó gt63s, minden hármas bmw m3 e46, minden régebbi ötös bmw m5 e34, ami sokkal de sokkal kevésbé valósághű, minthogyha minden újabb ötös bmw m5 e60 lenne, de amúgy estig sorolhatnám a példákat a kocsikra, az fix, hogy nem ez volt vele a baj régen.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Kéne vissza eléggé, nagyon trágya az "új" mod, nem tudom meddig tartana visszacserélni (semeddig), és azt sem értem minek kellett kicserélni, ezzel pedig elrontani az autó kinézetét...

Én nekem a variánsos megoldás is jó lenne, mert, ahogy feljebb írtam egyenesen csúnya jelenleg, viszont az, amit írsz elég nagy badarság, mert most minden negyedik autó gt63s, minden hármas bmw m3 e46, minden régebbi ötös bmw m5 e34, ami sokkal de sokkal kevésbé valósághű, minthogyha minden újabb ötös bmw m5 e60 lenne, de amúgy estig sorolhatnám a példákat a kocsikra, az fix, hogy nem ez volt vele a baj régen.
Igazából én azt se tudom mi volt a baj vele. Volt időszak, amikor mondták, hogy az e60 miatt van a sok crash. Felmerül bennem a kérdés, hogy ha egy autó éveken keresztül nem okoz gondot, utána hogy hibásodik meg egyik pillanatról a másikra? Illetve amikor volt a sokszor crashelős időszak, akkor még ki lehetett kapcsolni a jármű modokat és nekem a G65 okozott gondot. Amint azt kikapcsoltam, megszűnt a crash
 
  • Tetszik
Reactions: Yukundusz

Rami

Barangoló
2019. 01. 10.
146
540
Bajacity
V4 karakter
Fabian Beckenbauer🎯🐐
V3 eleje óta bent volt az e60, sose volt vele baj, én nekem is más autó okozott crashelést még abban az időszakban, de ha tényleg volt valami baj vele akkor sem az a megoldás, hogy beteszel egy csúnyát a helyére, hanem, hogy kijavítod a hibát. Az egésznek a tetejében pedig bejött egy új mod (v4), amikor megint csak meglehetett volna csinálni, megpróbálni visszarakni az eredeti modot. Ja és még mindig kicrashel néha az ember mindentől függetlenül. :)
 

NitroZeus999

Újonc
2020. 12. 23.
48
63
V4 karakter
Sebastian S Aguirre
Részben támogatom az ötletet, hogy vissza kerüljön, mert miután megváltozott az összes autó handlinge én nagy garázs kisöprést tartottam.
Az egyedi ecu is nagyban befolyásolja a kocsik teljesítményét ami részben pozitív részben negatív véleményeket produkál felőlem.
pozitív részből, hogy nem minden kocsi egyforma, másik részben, hogy csaak a tehetősebbeknek telik rá és akkor is még rengeteg időt igényel, hogy nem a legjobbat, hanem csak szimplán egy jót beállítson az ember, kocsikra vissza térve, rengeteg autónál alkalmaznám ezt, hogy akkor egy alap kivitelt raknék be, és variánsként lehetne elérni rá, az M packet-et vagy az S/RS-t audik esetében, mert így lényegében M5 11, M5 F10-ek és egyéb M-es vagy Audi esetében RS-ek járkálnak.
Ebben az esetben, ha így megoldható lenne az M packet illetve az S/RS akkor már bele folynék annyira, hogy ezek kocsik esetében a variáns is egy opció, avagy egy "komplett" átalakítás lenne, amivel az M-es kivitel teljesítmény növelést okoz, Audik esetében az S és az RS is ugyan így működne és hozzá gondolva, ha Pl: Egy Audi A4 Avant ki lenne venomozva teljes mértékben és egy " S-es Motor csere lenne" akkor olyan lenne mintha, egy S4-es audit vett volna meg és a venom tuningokat nem állítaná vissza gyárira de egy teljesítmény növelés már észlelhető lehetne.
Ezt jó pár autó esetében el tudnám képzelni, nem csak BMW és Audi márkáknál, hanem Mercedes, Ford és a szerveren megtalálható rengeteg autó közt is.
Így lehetne egy kis + feltüntetés a forgalmikban, hogy: hány köbcentis motorról van szó és esetleg, hogy milyen típusú (sor4,V6,V8,boxer,vankel stb.)
Jó tudom ez jó sok munka is lenne a fejlesztők felől, de valamilyen szinten megérő is lehet, mert változatos lenne a járművek teljesítménye is még ha az Ecu mind ezt befolyásolja.
Teljesítmények között egy motor csere fül lenne, minden megvásárolt autó az alap legkisebb motorral lenne szerelve. és ahogy nő a motor teljesítménye, úgy ezeket be lehetne árazni, tény és való nem lenne olcsó mutatvány, mert lehet pár milliót fel emésztene egy ilyen "motor csere" és esetleg, de csak esetleg a legjobb motor PP-be kerülne, de az se horribilis összegekben gondolkodva.
Tény és való, hogy van olyan kocsi, ami esetében nem lehetséges ez, mert a bugatti is alapjárat W16 ahogy az Ezeröcsi (Lada 2105) meg sor4, itt az utóbbi esetében max a köbcenti változik, hogy nem 1300 hanem 1500 és csak egy minimális ugrás lenne.
Én ehhez hasonló képen el tudnám képzelni a BMW-Audi-Mercedes és egyéb járművek közötti "különbséget" amivel társulna az M packet / S vagy RS / és egyébb jelzések a kocsikon.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Részben támogatom az ötletet, hogy vissza kerüljön, mert miután megváltozott az összes autó handlinge én nagy garázs kisöprést tartottam.
Az egyedi ecu is nagyban befolyásolja a kocsik teljesítményét ami részben pozitív részben negatív véleményeket produkál felőlem.
pozitív részből, hogy nem minden kocsi egyforma, másik részben, hogy csaak a tehetősebbeknek telik rá és akkor is még rengeteg időt igényel, hogy nem a legjobbat, hanem csak szimplán egy jót beállítson az ember, kocsikra vissza térve, rengeteg autónál alkalmaznám ezt, hogy akkor egy alap kivitelt raknék be, és variánsként lehetne elérni rá, az M packet-et vagy az S/RS-t audik esetében, mert így lényegében M5 11, M5 F10-ek és egyéb M-es vagy Audi esetében RS-ek járkálnak.
Ebben az esetben, ha így megoldható lenne az M packet illetve az S/RS akkor már bele folynék annyira, hogy ezek kocsik esetében a variáns is egy opció, avagy egy "komplett" átalakítás lenne, amivel az M-es kivitel teljesítmény növelést okoz, Audik esetében az S és az RS is ugyan így működne és hozzá gondolva, ha Pl: Egy Audi A4 Avant ki lenne venomozva teljes mértékben és egy " S-es Motor csere lenne" akkor olyan lenne mintha, egy S4-es audit vett volna meg és a venom tuningokat nem állítaná vissza gyárira de egy teljesítmény növelés már észlelhető lehetne.
Ezt jó pár autó esetében el tudnám képzelni, nem csak BMW és Audi márkáknál, hanem Mercedes, Ford és a szerveren megtalálható rengeteg autó közt is.
Így lehetne egy kis + feltüntetés a forgalmikban, hogy: hány köbcentis motorról van szó és esetleg, hogy milyen típusú (sor4,V6,V8,boxer,vankel stb.)
Jó tudom ez jó sok munka is lenne a fejlesztők felől, de valamilyen szinten megérő is lehet, mert változatos lenne a járművek teljesítménye is még ha az Ecu mind ezt befolyásolja.
Teljesítmények között egy motor csere fül lenne, minden megvásárolt autó az alap legkisebb motorral lenne szerelve. és ahogy nő a motor teljesítménye, úgy ezeket be lehetne árazni, tény és való nem lenne olcsó mutatvány, mert lehet pár milliót fel emésztene egy ilyen "motor csere" és esetleg, de csak esetleg a legjobb motor PP-be kerülne, de az se horribilis összegekben gondolkodva.
Tény és való, hogy van olyan kocsi, ami esetében nem lehetséges ez, mert a bugatti is alapjárat W16 ahogy az Ezeröcsi (Lada 2105) meg sor4, itt az utóbbi esetében max a köbcenti változik, hogy nem 1300 hanem 1500 és csak egy minimális ugrás lenne.
Én ehhez hasonló képen el tudnám képzelni a BMW-Audi-Mercedes és egyéb járművek közötti "különbséget" amivel társulna az M packet / S vagy RS / és egyébb jelzések a kocsikon.
Ez egy elég bonyolult és jó ötlet, de szerintem lenne negatív hatása. Most is előfordul, hogy egy adott kocsiból napokig nem találunk eladót használtan, mi lenne akkor? Pl. én akarnék vásárolni IG pénzből, 0pp ráfordítással egy RS4-et, aztán hirdetésbe meg csak A4-ek lennének. Ez feszültséget kelt, hogy 800 játékosból napokig nem találnék 1db RS4-et sem, de ha ez az ötlet megvalósulna, akkor szerintem itt nem is napokról, hanem hetekről beszélnénk, mire megtaláljuk a kívánt autót.
 

NitroZeus999

Újonc
2020. 12. 23.
48
63
V4 karakter
Sebastian S Aguirre
Ez egy elég bonyolult és jó ötlet, de szerintem lenne negatív hatása. Most is előfordul, hogy egy adott kocsiból napokig nem találunk eladót használtan, mi lenne akkor? Pl. én akarnék vásárolni IG pénzből, 0pp ráfordítással egy RS4-et, aztán hirdetésbe meg csak A4-ek lennének. Ez feszültséget kelt, hogy 800 játékosból napokig nem találnék 1db RS4-et sem, de ha ez az ötlet megvalósulna, akkor szerintem itt nem is napokról, hanem hetekről beszélnénk, mire megtaláljuk a kívánt autót.
tény és való, de ugyan ott van a 0pp ráfordításnál a motor csere lehetőség, ha egy 8 venomos A4-ről van szó, ebben az esetben ha $-os a "motor" csere akkor meg tudja oldani az illető magának, ha viszont PP-s akkor meg vagy névreszóló alapján vagy tuningoló (más játékos bele rakja) amit említettem, hogy az én elképzelésem szerint ha a legjobb motorját PP-sre is rakják azt se horribilis összegekért és akkor ez is kivitelezhető 0pp ráfordítással.
Részben jogos az érvelésed, de ez is jogos amit most említettem. Illetve ilyen esetekre lehetne esetleg egy "használt autó részleg is" ahova a kevésbé aktívabb játékosok be tudnák rakni a kocsijaikat fix összegért vagy/és ajánlatokért ahol esetleg lehet üzenetet és árajánlatot hagyni, amennyiben elfogadja az eladó abban az esetben a vevőt értesítés fogadja (mint autó eladáskor felugró kis ablak, illetve a térképen is jelezné neki, hogy történt valami) ott NPC intézné ezt a kis részt ott levonásra kerülne az összeg illetve a kulcs is átadásra kerülne, az eladó előre kitöltött eladási szerződést/megbízási szerződést csinált az NPC által és az eladás után a vevő adataival kitöltve kap egy példányt, meg kapja az X összeget és erre az esetre le lehetne vonni egy X összeget megbízási eladás végett vagy hasonló képen. Ezt akár egy frakció képében is el tudnám képzelni, ahol lenne egy megbízási szerződés ami egy alap lenne ugyebár amiken fel lenne tüntetve a megbízó-megbízott, egyéb adatok, eladási ár és a részesedés, ha sikeresen eladja a Frakció avagy mint feljebb említett NPC.
Tény és való, hogy itt nem lenne akkora létszám, mint egy PD-nél vagy szerelőtelepnél, vagy illegális frakiknál.
Vagy esetleg egy ilyen "mini fraki" lenne, ahol lenne egy bizonyos létszám, esetleg egy hirdető tábla a telephelyen amin szerkeszthető lenne az eladók elérhetősége.
Illetve, ha egy ilyenre kerülne sor, ha NPC-s ha "frakis" kivitelben, ki küszöbölhető lenne annyiból a gépjárművek létszáma, hogy mondjuk 1 hónapos szerződést kötnek. amennyiben nem sikerült eladni az adott intervallumon belül, úgy csak X összeget vonnak le, a kulcs vissza kerül a tulajhoz és utána az ő döntése, hogy ismételten meg próbálja avagy sem. Ha szerződés bontásról lenne szó, akkor úgy az előbb említett 1 hónapos idő X összege lenne elosztva részarányosan az adott napig amíg nem bontja ez a korrektebb, ellenben van a profit része, hogy lehet abban az esetben drágább is, hogy a szerződést megbontja/lejárta előtt meggondolja magát és akkor az X összeget egy kisebb szórzó éri fügvén, hogy hány napot volt bent a kocsi avagy hány nappal a lejárta előtt venné ki.
Szóval mindenre lenne megoldás csak a megvalósítása a másik fele illetve az ideje, hogy meg is valósul-e?
 

I am Attila

Barangoló
2020. 09. 09.
87
101
Székelyudvarhely
V4 karakter
Seppo Jaasko
LV karakter
Lisa Aberman
V2 karakter
Morgan Louis
Szerintem sokkal rpsebb hogy nem minden sarkon m5 ös járkál, mert valljuk be sokkal valósághűbbek M pack nélkül a szerveren megtalálható BMW-k
 
  • Tetszik
Reactions: Fecsu

Rami

Barangoló
2019. 01. 10.
146
540
Bajacity
V4 karakter
Fabian Beckenbauer🎯🐐
Esélytelen sajnos, hogy ezek az ötletek megvalósuljanak...
Szerintem sokkal rpsebb hogy nem minden sarkon m5 ös járkál, mert valljuk be sokkal valósághűbbek M pack nélkül a szerveren megtalálható BMW-k
De abba miért nem gondolsz bele, hogy minden hatos Audi az RS6 C7, minden négyes Audi az RS4 és még hány darabot soroljak fel ezekből? Minden hármas BMW az M3 e46 és minden régebbi ötös BMW az M5 e34... Tisztában vagy vele, hogy ez mennyivel "nem rpsebb" és "nem valósághűbb"? Ugyanúgy minden sarkon AMG GT63s meg a tököm tudja mik járkálnak akkor nehogy már ilyen ostobasággal érvelj ellene... Amúgy meg csak a hátsó lökhárító nem M-es minden más maradt (magyarul kókány). A szerveren pedig sokkal gyökeresebb problémák vannak az rp-vel kapcsolatban, csak, hogy mondjak neked pár példát mindenki antikokkal kereskedik, autókkal, ingatlanokkal és mindennel, ami a keze ügyébe keveredik konkrétan. Egy belépő szintű karaktertörténetet meg senki sem tud megírni.... Ez az ami nem rp-s, nem az, hogy most M-es lökös van az ötös BMW-n vagy nem...
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Ezt, hogy ne mindenhol M5 járkáljon amúgy azzal is lehetne korlátozni, hogy a sima 5-ös e60 kerülne annyiba, mint most, az M5 bodykit meg kerülne rá 200 millióba. Na akkor tényleg ritka lenne az M-es