Reggie Gos jelentkezése moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zalan01

Újonc
2020. 04. 19.
2
0
LV karakter
Reggie Gos

x3zePcK.png


IG neved:
- Reggie Gos -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Lassan 4 éve használom a TeamSpeaket. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még bannolva a SeeMTA V3 LV TeamSpeak szerveréről. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam még moderátor. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Naponta 5-6 órát töltök a TeamSpeaken. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- A feladatra 5-6 órát tudnák szánni. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Szerintem azért válasszatok engem, mivel elég nagy tapasztalatom van a TeamSpeak szerverek terén, illetve megbízható, kedves srác vagyok. Senkivel sem kivételezek, és a szabály szerint járok el. Szeretek kommunikálni emberekkel, illetve mindenkinek meghallgatom a sajátos véleményét. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék moderátor lenni, mivel szeretnék egy szuper, barátságos közösség tagjává válni, ahol a szabadidőmet tölthetem nap mint nap. Továbbá szeretnék barátokat szerezni, és jókat társalogni a szobákban. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elsősorban behúzom a szobába, ahol én is tartózkodom, utánna köszönök napszaknak megfelelően és megkérdezem hogy miben segíthetek. Ha éppen civil, vagy nem játékos rang kellene akkor kikérdezem és ha mindent helyesen elmond rárakom a jelet, és megmutatom a szobákat, hogy mi hol található. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Azt gondolom, hogy én sem vagyok több mint a többi jelentkező, viszont sok időt tudnák a feladatra fordítani, és ahol kellene segítenék a lehető leghamarabb. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs ismeretségem. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ha bekerülök a csapatba, a célom az lesz hogy minél nagyobb rangig jussak el, sok emberrel megismerkedjek és jófej barátokat szerezzek, akikkel aztán jókat beszélgethetünk. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kedves -
- Megértő -
- Megbízható -

Negatív:
- Sértődős -
- Szigorú -
- Bolondos -

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Zalánnak hívnak. 14 éves vagyok. Romániában élek, azon belül Hargita megyében egy kisebb falucskában. 3-4 éve RP-zek Roleplay szervereken. Szeretek a barátaimmal számítógépes játékokon játszani, továbbá elég nagy tapasztalatom van az MTA Roleplay szerverek terén. A hobbim a korcsolyázás, biciklizés, illetve régebben jártam még foci edzésre is. Amikor az időm engedi fel-fel nézek MTA szerverekre, és ott töltöm el a szabad időmet. -
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Tudod a lapod alapján még talán támogatnálak is, ha nem tudnám, mit művelsz TS-en. Állandóan zaklatsz minket, leadereket, értelmetlen kérdésekkel. Számomra ez elég negatív dolog. Kár ilyennel elrontani a dolgokat, de te tudod.
 
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nekem se lettél szimpatikus az állandó "zaklatásaiddal". Egyébként a lapod is rövid lett.
 
  • Imádom
Reactions: Itzisaac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.