reeyz shadd - Füleske

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

naze

Újonc
2020. 02. 08.
45
101
V4 karakter
dwayxn uyle
V2 karakter
reeyz shadd
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< reeyz shadd >

Panaszolt fél admin neve:
< Füleske >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kivételezés >

Bizonyítékok:
< https://forum.see-game.com/threads/curtis-de-russo-fueleske.140592/ >

Megjegyzés:
< Helló, az illető ki lett bannolva azért mivel egy ártatlan embert szidalmazott aki csak igazságot akart, majd miután rá lett szólva füleskére hogy valamit kezdjen már, kirakta permamentre, mivel barátja visszaengedi fél órán belül? Vagy hogy megy ez? Még hozzátenném azt hogy Füleske nem nagyon érti a dolgát, tehát hogy egy admin aü. közben lelép mert hogy neki elég majd, vissza ezt Ő normálisnak tartja? :D + azt is hogy az indok NEM ez volt HANEM : Kozossegrombolas by fuleske, remélem visszatudják nézni a logot. Adminügy volt ezért voltam ott TSen, több ember is tudja bizonyítani, és nem hinném hogy Füleske FÜLLENTENE a dolgokban, nyugodtan kérdezzék meg tőle hogy ez az egész hogy is történt :) >


Pekxy válasza:
A panaszt Neved - Panaszolt fél néven nyisd.
Példa: Max - Bence
12 órát kapsz hogy javítsd a téma címét!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Tojas

Barangoló
2019. 03. 15.
92
27
V4 karakter
Garett Ern
Szia!Nos Ts3 on Füleske szobájában voltunk vagy 5 vagy 6 an.Füleske egyszerre 2 aügyet intézett.Aztán volt egy hozzászólás,hogy köcsög vagy már nem tudom mit mondott,utána kapta a bant a szerverről,ts ről is.Utána megkeresett engem a Curtis,hogy miért volt ilyen flegma,ilyen kedvű.És megtudták beszélni az egész szituációt rendes emberi körülmények között.És szerintem is jogos az unban.
 
  • Tetszik
Reactions: fatmarco

Füleske

Újonc
2020. 03. 17.
24
42
LV karakter
Steven Vivien
V2 karakter
Laura_Huan
Sziasztok! Kedves Ryan Nav frakcióban lévő uriember volt bent velem a szobába és 2 oroszos uriember. Adminügy volt jelenleg 2 adminügyet rendeztem el. Abdul-t láttam a váróba akkorra már az Adminügy végefele tartottunk és egy srác nevében volt ott. Aztán a beszélgetésbe bekerült az uriember mondatába a "Köcsög,, szó így nem tettem semmit mivel akkor szerveren akkor zártam le 1 ügyet. Ezért nem cselekedtem utána amint vége volt az ügynek szankciónáltam mivel.olyan szabályzati pontot szegett meg ami mem a szerverre való! Utána szankciónáltam az adott uriembert. Aztán a navos megszólal,hogy az az ember akit bannoltam szeretné normálisan elmagyarázni,hogy amit tett miért tette szerveren/ts en. Adtam a srácnak 3 percet,hogy magyarázza meg nekem
És én mint Admin úgy gondoltam,hogy amit ő érvelt az teljesen elfogadható és megérthető. Levettem a szerverről az unbant és a Ts3 is. Mivel ts en a szituáció elég rosszul jött ki. Illetve az uriember hozzászolására eggyet értek. A panasz kedvezményező-től kérdezném hogy honnan veszi,hogy a barátom? Se szoba csatlakozási se semmie nem volt. Köszönöm az ém részemről ennyi. Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Megkértem a panasztevő felet hogy frissítse az IG nevét, viszont nem tette meg, így a panaszt lezárom.
UI: A leírtak alapján alaptalannak érzem a kivételezés vádat is.
 
  • Tetszik
Reactions: fatmarco
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.