Redline Auto Service fejlesztési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 239
5 191
LV karakter
Edward Paul
N E V E D:

< Kon >

F R A K C I Ó D N E V E:

< Redline Auto Service >

A M I T S Z E R E T N É L K É R N I:

<
Mappolás:

• Igyekeztünk a lehetőségeinkhez mérten a legjobban kihasználni a telep jelenlegi adottságait, eszerint végeztünk el kisebb változásokat úgy, hogy a kapukhoz nem nyúltunk hozzá. A bal oldali első boxunkat vettük ki, ezért szeretnénk az ott levő emelő kivételét is. Továbbá az új mappolás bekerülésével kérnénk a régi kivételét.


1. Szeretnénk a jelenlegi négy skinünket egy az egyben lecserélni az új skinjeinkre. Skin ID-k: 50, 191, 268, 305

2. Jelvény, mint kiegészítő. Erre azért lenne szükségünk, mivel az új skinek bekerülésével egy adott skin mögött nem fog már állni egy bizonyos rang (v3-on jól vizsgázott ez a rendszer, így szívesen alkalmaznánk ezt mi is).

3. Az árrés növelése a jelenlegi 300-ról 400-ra. Bár 300 a maximum amire be lehet állítani jelen helyzetben az árrést, ezt csak alkalmanként használjuk, az állandó árrések 200 és 250. A fejlesztés után 50-50 dolláros emelést eszközölnénk, és különleges alkalmakkor (pl. event) emelnénk fel átmenetileg 400-ra az árrést.

4. A harmadik ponttal egyidőben szeretnénk, ha az árrés alapvetően 250-re lenne beállítva. Hiszen szerver restart alkalmával jelenleg leugrik 200-ra, és a lehető leghamarabb vissza kell ezt állítanunk, hogy a frakció számlára a szerelőnek kifizetett összeg kerüljön.

5. Szeretnénk ha az előző fejlesztésben megkapott híváshang bekerülne hozzánk, mivel az LVMS-hez került be a hang, és azóta is hozzájuk van berakva.

6. Telefonra külön applikáció kérése. Nagy igény lenne rá, amennyiben kivitelezhető, örülnénk neki, ha ez megvalósulna.

7. P betűs villogó a vontatóra (mint a Packeren).

8. Packer handling csere. Kissé lomha, valamint a havas részeken fejfájós történet vezetni. Illetve Baysideban a téli időszak alatt nem lehet vele felmenni. Mivel v3-ra már készült handling csere rá, így úgy gondoltuk talán van rá esély, hogy ide is bekerüljön.

9. Ha valaki tárcsázza a 3612/222-222-es számot és kihív egy vontatóst akkor a hívás lemondására 5 percig ne legyen lehetőség. Háromból ketten amint hívnak egy vontatóst és nem fogadják el a hívását fél percen belül, lemondják azt, majd újratárcsázzak a számot. Nyílván amint van szabad vontatós egység azonnal fogadva van a hívás.

10. /togmechanic parancs berakása, amivel kikapcsolhatóvá válna a szerelések jelzése a chatboxban. Alapvetően leader joggal rendelkezőknek szeretnénk a parancsot (Egyrészről, mert ucpn keresztül láthatjuk tagra, és időre lebontva a frakció számlára érkezett összes profitot. Másrészről rendkívül eltudja pörgetni a chatet, nyílván a szerelőknek alapvetően egy fontos visszajelzés, hogy lássák mekkora profitot kerestek az adott szereléssel, stb. Hasonlóan a rendvédelmi frakcióknak is van számos parancsuk amivel orvosolható az amit szeretnénk ilyen például a /toghatar, vagy a /togmdcmsg), viszont ha nem kivitelezhető akkor az egész frakció számára.

11. Szeretnénk, ha a Packerrel a frakció járműveket is lehetne szállítani. Gyakori eset, hogy frakció járműt kellene elvontatni, így örülnénk ennek a változásnak, ha minden járművet fel lehetne rakni a Packerre. Természetesen mint eddig is továbbra is (hálistennek erre nem igen volt példa), ha valakinél visszaélést látunk, hallunk, tapasztalunk akkor ebben az esetben az illetővel szemben kemény fellépést eszközölünk.

12. Jelenleg ha lemondásra kerül egy hívás abban az esetben ha azt már előzőleg elfogadta valaki akkor csak ő neki jelzi ki a rendszer chaten, hogy le lett mondva a hívás. Amennyiben nem fogadta el senki még és lemondják abban az esetben mindenki látja, hogy az adott hívást lemondták. Azt szeretnénk kérni, hogy amennyiben ha már egy elfogadott hívást lemondanak azt minden egyes frakciótagnak látszódjon a chaten, pontosan úgy, mintha a jelenlegi rendszer szerint nem fogadta volna el senki.

mta-screen-2022-11-11-15-32-21.png

mta-screen-2022-11-11-15-32-42.png

mta-screen-2022-11-11-15-33-13.png

mta-screen-2022-11-11-15-36-19.png

mta-screen-2022-11-11-15-33-52.png

mta-screen-2022-11-11-15-34-04.png

mta-screen-2022-11-11-15-37-12.png
mta-screen-2022-11-10-18-29-42.png

mta-screen-2022-11-10-18-29-16.png
>


M E G J E G Y Z É S:

< Szeretnénk köszönetet mondani @Felipe-nek és @Jack-nek a Redline mappolás igényes ráncfelvarrásához! Az új skineket pedig innen is nagyon szépen köszönjük @grofo-nak! @Körte sok-sok kisebb/nagyobb ponton segített nekünk, innen is köszönjük szépen! A fejlesztés letöltési linkeit elküldtem @Patesz-nek privát üzenetben. >
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
Fasza kis fejlesztés pack lett. Annyit vettem észre, hogy a Jesse telepen direkt van itt az ATM?

4a8fbb32ee4810ebe70f576000baa06b.png


Meg azt nem értem, hogy egy kis telepen miért van szükség 2 darab ATM-re. Viszont ha jól tudom ezt SA rakja le majd a szerveren, szóval nem fontos belemappolni.
 

Tailor

Barangoló
2020. 11. 15.
130
67
LV karakter
Darius Hamer
Fasza kis fejlesztés pack lett. Annyit vettem észre, hogy a Jesse telepen direkt van itt az ATM?

4a8fbb32ee4810ebe70f576000baa06b.png


Meg azt nem értem, hogy egy kis telepen miért van szükség 2 darab ATM-re. Viszont ha jól tudom ezt SA rakja le majd a szerveren, szóval nem fontos belemappolni.
Igen mivel SA rakja le, ezért nem kell bele venni a mapolásba, csak magunknak jelöltem meg vele a helyét, hogy kb hol lesz. Illetve mivel object számba bőven a határ alatt vagyunk, ezért még kicsit lesz díszítve a telep, a boxok elrendezése marad a képeken látható.
 

Patesz

Fejlesztő
Fejlesztő
Modeller
2019. 01. 10.
308
1 995
21
V4 karakter
Marco Miller
LV karakter
Robert Cherro
Kicseréltük a skineket és a mappolást.
 
  • Tetszik
Reactions: Kon
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.