Rcky pár gondolata

Rcky

Zöldfülű
See Game Helpdesk
v2
2022. 01. 05.
187
183
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
v2logo-NEW.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos (IG) neved:
< Jimmy Pellegrini >

Ötleted:
< Sziasztok! Bennem is megfogalmazódott pár gondolat az elmúlt 1/másfél hétben.
Az első az lenne, hogy a karakterünket ne keljen minden fél órában etetni/itatni. Szerintem ez nem reális, hogy minden fél órában enni/inni kelljen.

A második pedig a kamionos munkához kapcsolódik. Itt az lenne a gondolatom, hogy a kamion végsebessége meg lenne emelve 70-ről 90-re. (Mint IRL)

Harmadik gondolat; Sorsjegyes NPC kivétele a plázából. Szinte senki sem kapar sorsjegyeket, én feleslegesnek tartom.

Negyedik; Ez a gondolat az illegál frakcióknak kedvezne. Az illegál felvásárló NPC-t "át lehetne alakítani". Itt arra gondolok, hogy ugyan úgy küldene egy SMS-t a tartózkodásáról, és annyi változás lenne, hogy én, vagy az adott játékos döntse el, hogy mit is akarok neki eladni. Pontosabban; Az inventorymba van XY mennyiségű illegális item. Rákattintok az NPC-re, amit követne egy animáció, kvázi az NPC megnézi a tárgyakat, valamint felajánl egy összeget értük. (Lásd; V4 állateladás) Szántalan olyan eset van, amikor csak 1-2 item híján nem tudom eladni neki az illegális tárgyaimat.

Az ötödik gondolatom; Ezt mondjuk nem is tudom, lehet frakciófejlesztésbe lehetne megírni. Ez már a rendvédelem javára szolgálna egy picit. Ez lenne a "Mozgó traffipax". Úgy gondolom ezt sem kell ragozni, szerintem faszántos lenne.>


Megjegyzés:
< Ha valami eszembe jut, akkor editelem a topicot. Kérlek fejtsd ki a véleményed. >