Raymond Warner - ReezY

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Thechoco

Újonc
Támogató
2019. 05. 29.
53
14
Szeged
V4 karakter
Harry Ramsay
LV karakter
Lloyd Clifford
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Raymond Warner >

Panaszolt fél admin neve:
< ReezY >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Ok nélkül adott AJ-t. Bevittek katonaságra IFB, ILB-ért majd vége lett a meghalgatásnak megkérdezték, hogy "NAV vagy fegyház" errefő instant AJ-t kaptam és esélyem se volt válaszolni. Ezt én igazságtalannak tartom. Azután 30 percet vártam, hogy admin szolgálatba rakja magát és akkor írtam neki egy pmet amiben m,egkérdeztem, hogy miért rakott AJ-be mert én a pénz bírságot akartam kérni, de erre ő nem válaszolt hanem kilépett az admin szolgálatból. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/w0Ccmx8 >

Megjegyzés:
< A bizonyíték az a napi log.(3 képből sikerült csak megoldanom, de legalább ki bírtam rakni az egészet) Az AJ-t 19:29:25 körül kaptam a második képen. Illetve nincs TS3-am de van Discordom. >
 

ReezY

Újonc
2019. 02. 11.
16
17
V2 karakter
Armandi Lewis
Hali nos igazából el is kezdeném mivel nem volt lehetőséged arra hogy, ovadékot rakj le és a katonaságnak bugos a jailje és senkinek sem volt aki fegyházba tudott volna vinni ezért kaptál jailt nem is értem ezzel mi a problémád. Részemről birálható.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Pami

Thechoco

Újonc
Támogató
2019. 05. 29.
53
14
Szeged
V4 karakter
Harry Ramsay
LV karakter
Lloyd Clifford
Bocsi ReezY ezeket amit leírtál én nem tudtam. Persze így jogtalan a PK. Akkor gondolom zárható. Mégegyszer bocsi ReezY ezeket én tényleg nem tudtam de majd máskor oda figyelek jobban.
 
  • Tetszik
Reactions: Pami

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Ezesetben a panaszt zárom, örülök hogy sikerült megbeszélni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.