Raymond O Ross jelentkezése.

Martin88

Újonc
2023. 01. 28.
6
0
V4 karakter
Raymond O Ross
LV karakter
Martin Lan

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 15 ~

Mi az Account ID-d?
~ 222616 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 3 éve. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2022. 02. 04. 12:53-óta játszom a szerveren. jelengel 65 411 percel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ , jailben sajnos voltam már,viszont bannolva még nem voltam. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 3-4 órát minimum. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen,igen. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Seeringes voltam már,sajnos csak max két hónapot,mivel akkoriban nem nagyon tudtam feljárni a szerverre. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Szerintem azért engem válasszatok mivel voltam már seeringes,ezért rendelkezem tapasztalattal. Számomra nincs lehetlen,ezért amit rámbiznak azt teljesitem is.Iletve remek a megoldó képességem. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Raymond O Ross ~


Születési helye, ideje:
~ 2000.03.12 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Vanessa O Ross ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~érettségi. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Azért szeretnék a & Drive tagja lenni mert szeretnék egy remek,összetartó közösségbe tartozni. És szeretném magammal erősiteni a telepet. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Igen. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Szerintem én azért lennék jobb mint a többi jelentkező mert nekem már van tapasztalatom a munkában. És remek fizikai adottságal rendelkezem.Remek csapatszellemmel rendelkezem ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Raymond O Ross a barátjával illetve apjával él együtt.Sajnos az anyám meghalt nemrég,nagyon hiányzik.Pár évig apánk tartott el mivel nem találtunk munkát.Sajnos egy év elteltével apánk is meghalt. Ez nagyon rosszul érintett minket,mivel nem volt munkánk ezért tudtuk hogy nem birjuk sokáig.Mivel mindketten autoszerelőként végeztünk ezért autoszerelő munkát kerestünk.Sokat kerestünk de nem találtunk valami jó állást.Arra gondoltunk ameddig nem találunk munkát addig az apánk régi műhelyében szerelgetünk autokat. De ez nem mehetett sokáig mivel alig volt munka.Remélem hogy sikerül munkát szereznünk. ~