Raylon jelentkezése TeamSpeak Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

najlon

Retail Therapy
2019. 01. 13.
133
477
V4 karakter
lena tolr
raylonjelentkezse.png


InGame neved:
< Raylon C Bianchi. >
Mióta használod a TeamSpeaket?
< 2-3 éve kezdtem el használni amióta a szerveren is játszok. >

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
< Tulajdonképpen mikor fent lennék akkor a 90-95%-ot az ügyfélszolgálatban tudnám tölteni. >

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
< Változó, de minimum 3-4 óra naponta, amit tudok teljesíteni. >

Miért válasszunk be téged a csapatban?
< Akik már régóta ismernek tudják, hogy a munkámat precízen, gyorsan és magabiztosan végzem. A kritikákat szeretem meghallgatni és utána kijavítani a hibáimat. Eddig úgy tapasztaltam, hogy a döntőképességemmel sincs probléma. >

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
< Egy olyan Moderátor tudnék lenni, aki folyamatosan a munkája jól végzésére figyel és szívesen segít bárkinek bármilyen kérdésében/gondjában. >

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
< Nem voltam még sehol sem Moderátor, ezért veszem a bátorságot és kipróbálnám magamat ebben is. Gyorsan tanulok és utána a tökéletes munkára törekszem, ez itt sem lenne másként. IRL csapatban „dolgozom”. Jelenleg kosárlabdázom, már lassan 5 éve és több csapatban megfordultam már, ahol a dolgomat jól végeztem. Megbízható csapatjátékos vagyok. >

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
< Elmagyarázom neki a TS szerver szabályait, segítem az első lépésekben és ha bármikor kérdése van eligazítom a tudásom szerint. >

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
Tilos a TS MG! Ez alól legális és illegális szervezet sem képez kivételt!
Annak leRP-zése, hogy "fülhallgató" van rajtad TS MG-nek minősül!

Tilos felvételt készíteni Főadmin és/vagy SModerátor (vagy magasabb rangú) ember engedélye nélkül!
Ez alól kivétel a karaoke, ahol az előadó dönti el, hogy engedélyezi-e azt, hogy a produkciójáról felvételt készítsenek - kizárólag a karaoke szobára, az előadás idejéig érvényes az engedélye.

Mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása szigorúan tilos. Ezen felül tilos a lányokat zaklatni, piszkálni.


Ismeretség a teamen belül:
< Nem ismerek senkit sem a moderátor teamen belül. Néhány szót beszéltem a frakciótársaimmal, akik tagok, de ezen kívül semmi ismeretségi köröm nincs. >

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
< Próbálom világosan és érthetően elmagyarázni neki a helyzetet, türelmesen felvilágosítani, azonban, ha ez sem elég: hívok egy nagyobb rangú Moderátort vagy akár Operátort. >

Referenciáid?
< Feljebb is említettem, hogy még nem végeztem ilyen munkát, de nagyon érdekel ez a pozíció és gyorsan belerázódnék ebbe a feladatkörbe is, mint ahogy a frakcióban is történt mikor beléptem. Több frakcióban is voltam már ezen a szerveren, amikben sikerült több hónapon keresztül helytállnom. >

Mutasd be magad egy 5-10 mondatban!
< Marci vagyok, 15 éves. Budapesten élek. Az életemben a legfontosabb a sport, barátok és a játék a gépemen. Kosárlabdázok egy budai sportegyesületben, ahol minden hétköznap van edzésem a nyáron. Főleg esténként tudok emiatt aktív lenni TS-en, de hétvégén szinte egész nap fent tudok lenni. Szeretek a barátaimmal bemenni a belvárosba és eljárni szórakozni, ha van rá időm. Elhivatott vagyok mindenben, amibe belekezdek és mindent beleadva dolgozok a tökéletes munkáért. >

 

Ricco

Ex GameAdmin [5]
2019. 09. 10.
645
2 160
22
V4 karakter
alonzo.ricco 🌵
LV karakter
nariah.stokes 🔱
Sok sikert Raylon. Jó lett összességében. Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: najlon

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve. Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!

Személyes vélemény:
TS-en majd meglátjuk.
 
  • Tetszik
Reactions: Maier és bere
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.