Rayen D Melcom Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fazekas Márk

Újonc
2019. 02. 22.
20
16
V4 karakter
-
LV karakter
Rayen D Melcom
V2 karakter
Rayen D Melcom
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Rayen D Melcom
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 2726p
IC SZINT: 7.

KOROD: 16 éves
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: OMSZ.
TÁVOZÁSAID OKA: Kevés volt az időm rá.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 1-2 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Fazekas Márk vagyok 16 éves. középiskolai tanulmányaimat csinálom jelenleg katonai szakon. szeretek sportolni és edzeni de csak saját testsúllyal (Nem konditeremben!) régen rengeteget játszottam RP szervereken de a közelmúltban feledésbe merült viszont most így nyárra megint megjött a lelkesedésem hozzá.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretem az egyszerűbb de annál hasznosabb munkákat, de ami főleg meghozta a kedvemet az az, hogy órákat kell néha várnom szerelőre vagy vontatóra és gondoltam én is beállnék a szerelők soraiba.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Néha vannak szünetek az aktivitásomban de azokról írni fogok kérelmet!​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia
Ma vagy a napokban keress fel egy vezetőségi tagot a szerveren. A lapod elfogadásra került.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.