Ray Weissinger jelentkezése EMT Student pozícióra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Psalm

Újonc
2021. 09. 23.
35
35
19
LV karakter
Ray Weissinger
LVMS-logo-v1.png

fejlec.png


- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK

Vezetéknév:<Weissinger
Középső náv:<->
Keresztnév: <Ray>
Születési hely és idő: <Las Venturas, 1996.05.12.>
Anyja neve: <Frau Wagner>
Nem:<Férfi>

Állampolgárság(ok):
<Amerikai/Német>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Német,Angol,Orosz>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Ray Weissinger a becsületes nevem. Németországban születtem és ott nevelkedtem tíz éven keresztül míg Amerikába nem költöztünk. Miután felnőttem kimentem tanulni Magyarországra ahol a Magyar Tudományos Egyetemen tanultam és végeztem. Egyetem után még részt vettem egy három éves orvosi képzésen. A diplomák megszerzése után vissza tértem Amerikába és úgy gondoltam hogy itthon szeretném szolgálni a hazámat mind mentős.>
Motivációs levél:
<Mivel kicsit régebb óta vonzott részben az orvosi tudomány így úgy gondoltam hogy meg is tanulom amely nagyon érdekel. Szeretek embereken segíteni és emberekel törődni amely a kedvenc hobbi az életemben. Én életmentéssel szeretném szolgálni a hazámat.>


II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetem>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Orvos>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Magyar Orvosi Egyetem>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Magyarország Honvéd Kórház Budapest
Képzés időtartama:
<2017.03.21-2020.08.11>


III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI​


Előző munkahelye:
<EZ lenne az első>
Munkaviszony kezdete és vége:
<->
Munkaköri leírás:
<->
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->


IV. ELÉRHETŐSÉGEK


Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas>
Telefonszám: <387612009693>

E-mail cím: <weissingerray19@seemail.com>

fejlec.png

- OOC -​

fejlec.png


Neved, ahogy szólíthatunk: <Máté>
Életkorod: <16>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<Lassan 1éve kisebb kihagyásokkal>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Egyenlőre még nem tartoztam frakcióba>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Igen>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Jó élményt szeretnék adni és egyben szerezni a játék során és mivel IRL. is tanultam egy kis egészségügyet.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Máténak hívnak és 16 évas vagyok. Jelenleg Rendezvény Technikus ként tanulok de előtte Honvéd Kadét szakon tanultam. Onnan egyéb okok miatt sajnos el kellett jönnöm. Általában a szabad időmet szeretem RP-vel,sétálásal,sorozatal vagy a barátnőmmel tölteni. Szeretek emberek között lenni és róluk gondoskodni vagy segíteni nekik. Szeretem az embereket meghallgatni bármi is van.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Igazából ami nálam jó tulajdonság az a segítőkész, vicces, jószívű de néha ez sem mindig igaz.
Ami viszont rossz tulajdonság az a lusta, lobbanékony, nem túl beszédes. A nem túl beszédes az nálam azt jelenti hogy néha szeretek kicsit el vonulni és nem mindig beszélek, inkább csak hallgatok és figyelek.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)

<https://imgur.com/a/mQQoLwZ>

fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png


Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?

<Nyomókötés: Artériás vérzés vagy erősebb vérzésnél használják.>
< Sapka kötés: fej sérülésnél használják.>
< Szorítókötés: Intenzív vérzésnél és gyors beavatkozásnál használják. >
<Fedőkötés: Kicsi felületi sérülés stabilizálásához használjak, hogy megvédje a sebet.>

Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?

<Le hajtom a fejét, el dugaszolom az orrnyílást gézzel és ellenőrzöm a vérnyomását és a reakcióját ha el állt a vérzés.>

Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?

<Le fedem szeme két oldalát gézlapokkal és érzéstelenítem vagy elaltatom. Steril csipeszel el ttávolíttom a szilánkokat, majd bekötöm a szemét és 2-3 óra múlva ellenőrzöm>

Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?

<Zárt törés és zúzódás>

Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.

<Az első lépés hogy a helyszínt biztosítsuk, majd a gépjármű vezető embert megvizsgálom és ellátom. Utána az utast látom el mivel a nehéz légzés lehet sulyos légmell is, majd az utas után a másik sofőrt is megvizsgálom és valósuínű hogy agyrászkódásal fogom kezelni.>


Jelentkezésemmel elfogadom a Frakciószabályzat összes pontját és igazolom hogy a lap az én szellemi termékem.

Kelt:2021/09/24
Aláírás:
Ray Weissinger
 
Utoljára szerkesztve:

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Ray Weissinger!

Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.