Ray Jones jelentkezése Jesse Car Service-hez

FR0314

Újonc
2021. 01. 09.
70
98
V4 karakter
Ray Jones
LV karakter
Ray Jones
V2 karakter
Jonas Rajmond
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Ray Jones -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- 1992.03.14.-Fort Carson -

Bejelentett lakcím:
- San Andreas, Fort Carson, Shelbon road 6. -

Telefonszám:
- 38-76-461-6534 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Cégük munkáját régóta követem és azt gondolom, hogy egy ilyen munkát igazán végeznék. A szerelőtelep egy elengedhetetlen része a városban töltött életnek, ettől én sem vagyok különb. Gyakran szerelek kisebb problémákat barátaim kocsiján, így ezen tudásom is remélem tudom hasznosítani nagyobb keretek között. -

Miért pont önt válasszuk?
- Segítőkésznek gondolom és gyorsan tudom új helyzetben a problémákat megoldani. Szeretnék a cégükkel együtt kivirágozni. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- OLX-en, mivel vártam az esetleges tagfelvételt. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Egy régi barátommal vittünk közösen egy autófényezőt.-

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Közös megegyezés alapján nem vittük tovább azt a vállalkozást. -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Ray Jones
Kelt: 2024.08.11.

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Rajmi -

Betöltött életkorod:
- 18 -

Jelenlegi játszott perced:
- 25.959 -

Korábbi frakcióid:
- LVMS -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Közös megegyezés alapján elhagytam a frakciót. -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Első RP szerverem az LV volt, ezen körülbelül 2020-ban kezdtem el játszani. Recovery előtt játszottam. -

Terveid a frakcióban:
- Szeretnék egy kitartó pozicíót fenttartani, nagyon örülnék ha oktató szerepkört tölthetnék be a jövőben és ezzel sok játékosnak segíteni.-

Miért válasszunk téged?
- Mivel azt gondolom hasznos tagja lehetnék a frakciónak és így tudnék segíteni sok játékoson. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Naponta minimum 2-3 órát, viszont bizonyos napokon ez sokkal több is lehet. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- UCP kép -

Account ID-d:
- 2667 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Rajmi vagyok, 18 éves szabadidőmben sokat foglalkozok számítógépekkel, ennek egy részét játékkal töltöm, köztük SeeMTA-val is. Nagyon vonzanak a komplex gépek és folyamatok. Tervek szerint vegyészmérnök leszek. Körülbelül heti szinten járok meg egy nagy távot otthonról, iskolába; így hétvégéken kevésbé vagyok elérhető. Segítőkésznek tartom magam, sok projektem játékosok életének könnyítését szolgálja. Remélem, ha sikerül bekerülnöm a frakcióban is folytathatom ezt. -
 

davegitics

Barangoló
2019. 01. 16.
121
143
20
LV karakter
Shane Booker
Szia! Sok sikert, hajrá ! Jelentkezésed TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: FR0314