Raven W Wordsworth - Michael[Moderátor]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Raven W Wordsworth#RWW >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Michael O Stork >

Panasz pontos megfogalmazása:
< 1 napos ban egy olyan dolog miatt amit én viccnek szántam mert ott tsen sírt valami farmért és én mondom hogy ne legyél már kisgyerek nem szerettem volna megbántani de ha jól tudom utána felment [FőAdmin]Kimhez TS ügyfélszolgálatba és ahogy kaptam az infót rakott rám még + 1 hetet.Legalább egy olyan hogy jó rendben figyelmeztetlek majd a következő ilyenért szankcióba részesülsz vagy bármi más. És kezdjük is úgy hogy nem tégedet nevettelek ki hanem a haveromat [Hurkát] ott volt még 2 moderátor akikkel beszélgettünk és minecraftoztunk és még egyszer mondom nem tégedet nevettelek ki hanem a haveromat mert minecraftba elbaszott valamit.És szerintem nem tudom hogy mért íród azt a bannomhoz hogy "Ne röhögj ki" és "Ne szórakozz velem" egy nem is tudom hogy min szórakoztam veled de ha te ezt betudod bizonyítani hogy rajtad szórakoztam akkor megértem.De nem is szeretném ha elvenné a kedved ez pk hogy most már nem szeretnél moderátor lenni ne olyannak fogd fel. >

Bizonyítékok:
<
<22:31:53> You are banned temporarily. Reason: "Ne szórakozz vellem, és ne röhögj ki "Kisgyerek" #Michael"
Try again in 19:44:50 >

Megjegyzés:
< Itt és most elnézést szeretnék kérni ha megbántottalak kedves Michael Moderátor ezt egy viccnek szántam de nem értem azt a + 1 hetet és mondtad is hogy rakhatok rád pk-t mivel akivel minecraftoztam leírta.Nem szeretném ha elvennék tőled a rangot de egy figyelmeztetést azért adjanak neked mivel van 2 választás 1 figyelmeztetsz engem 2 ban és te semmi fajta figyelmeztetés csak a ban. Kaptam már 2 napos bant is kb 1-2 hete de azt a moderátorral megtudtam beszélni messengeren/fórum privát üzenetbe is.Elnézést kértem ő tőle is tsen ahogy a 2 napos ban letelt ha ezt megtudnánk beszélni mi is privátba akkor legyen de ha nem akkor itt és most bocsánatot kérek ha megbántott téged az a szó hogy "kisgyerek" nem tudtam hogy ez most téged bántani fog engem is sokszor piszkálnak haverok hogy mindig eszek stb meg "MiniZABA" vagyok ez engem kb nem érdekel mert tudom hogy viccből mondják.Várom a panaszolt fél hozzászólását és az Operátor/Szupermoderátor bírálatát. Aki nem tartozik bele az ügyhöz ne írjon hozzá max ha ő ott volt a TS Ügyfélszolgálatba KÖSZÖNÖM. >
 
  • Tetszik
Reactions: Eccavú és Pami

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Nem értem a PK-t.
Ha elismered, hogy "kisgyereknek" nevezted és ez őt bántotta, - amit valószínűleg ha bocsánatot kérsz, te is tudhatsz - akkor nem lett volna elég egy UB kérelem?
Mindenesetre várom a te válaszodat a fenti kérdésemre, Michael válaszát pedig a PK-ra.
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Azért teszek rá PK-t mivel semmit se mond majd csak úgy 1 napra majd még + 1 hétre bannolt ha bejön sírni egy ts ügyfélszolgálatba akkor ne várja már el hogy valaki azt mondja rá hogy ez kisgyerekes

UI: Meg ha ő tsen a moderátor rá is ugyan azok a szabályok érvenyesek ha jól tudom , bemegy abba a szobába ahol egy Főadmin van majd neki mondja hogy adjon rám + 1 hetet .Szerintem azért ha egy civilt bannolnak 1 napra mert bemegy oda és segítséget kér akkor már a moderátor is legyen szankcionálva .
 
Utoljára szerkesztve:

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
177
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Nem én módosítottam a bant , hanem egy haladó moderátor. Szuper hogy a bizonytalanra támaszkodva jelented az adott moderátort.
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Nekem azt mondták a többiek hogy hozzád ment fel és hogy te adtad rám.És azért írom ezt a dolgot akkor elnézést honnan tudjam ha már bannolva vagyok hogy most ott van-e még másik moderátor
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 349
11 498
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
Hozzászólnék kis újdonság, Michael tegnap leadta a Moderátort. Csedwik vette le róla.
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Mivel a panaszolt fél már nem moderátor, a panaszkönyvet zárom / helyezhető.
Ui.: írj egy UB kérelmet és meglátjuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.