Rav Mendez jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

flexyi

Újonc
2019. 07. 25.
13
1
Kiskunhalas
V4 karakter
Ian Braz
LV karakter
Rav Mendez
V2 karakter
Joe Smart
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Rav Mendez -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Los Santos, 1997.05.20 -

Bejelentett lakcím:
- Los Santos, Temple Drive 30/A -

Telefonszám:
- +38-76-473-7523 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Szeretnék egy jó csapathoz tartozni, ezek mellett újra kipróbálni magam a szerelésbe. -

Miért pont önt válasszuk?
- Szeretek sokat szerelni, profi vagyok a szerelésbe, tanulékony, emberies. minden megvan bennem. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Egyik barátom ajánlotta magukat. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Rav Mendez
Kelt: 2024.08.13

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Martin vagy flexy -

Betöltött életkorod:
- 18 -

Jelenlegi játszott perced:
- 38.553 -

Korábbi frakcióid:
- Redline Auto Service -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Eggyátalán nem volt időm. közbe jöttek dolgok miközbe ott voltam, de ez még V3-ba volt azóta sok idő eltelt és újra lett szabadidőm hozzá. -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 7 éve, Igen. -

Terveid a frakcióban:
- Szeretnék sokáig a frakció tagja lenni, és beilleszkedni a csapatba, sokat szerelni, és pesze minél fentebb menni. -

Miért válasszunk téged?
- Korrekt, hozzáértő gyorsan tanuló ember vagyok, türelmes vagyok és szerintem érett a feladatra. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Napi 2-3 óra. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 4008 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Martin vagyok, 18 éves, Bács-Kiskun vármegyében élek. Jelenleg egy szakképző iskolába járok, ahol pincér szakon tanulok. Jelenleg egy étterembe gyakorlatozok sokat. A jogosítvány megszerzése most van folyamatban, bár kicsit lemaradtam a KRESZ tanfolyammal szóval most sietek hogy utól érjem magam. Emellett rendszeresen sportolok és járok edzeni, hogy fitten tartsam magam, szerintem a sport egy kiemelkedő dolog az életbe, el nem maradhat, sok egészségügyi problémát okoz a nem sportolás (valószinűleg nem érdekel senkit ez). Szóval visszatérve rám, nagyon sokat RP-ztem, konkrétan már mondhatni mindenhol mindent is átéltem, de nem baj én még mindig tartom magam az RP-hez. szeretek új dolgokat megtanulni mint ez a szerelősdi is ugye itt a V4-en. Ugyan is én V3-ról jövök teljes mértékben, szóval eléggé új nekem lesz ez az egész mindenség. -
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 256
1 332
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.