Raulh Manuel jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Barniiii

Újonc
2021. 08. 21.
5
3
V4 karakter
Leo Sal
LV karakter
Fred Whites
V2 karakter
Raulh Manuel
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Raulh Manuel
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 7048 játszott percem van.
IC SZINT: 12-es szintű vagyok.

KOROD: 16 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/rrub1jh

EDDIGI FRAKCIÓID: Eddig sajnos még nem tartoztam frakcióhoz a szerveren.
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 6-8 óra.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen rendelkezem.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen, mindkettővel rendelkezek.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Bokán Barnabásnak hívnak Komárom-Esztergom megyében élek egy kis faluban. Nemrég töltöttem a 16. életévemet. Esztergomban, sportedzői szakon tanulok, jelenleg 10. osztályos vagyok. Szerencsére a tanulás nagyon jól megy. Lassan 11 éve focizik, rengeteg szép eredményem van már. Ez mellett még szeretek motorozni a barátaimmal és persze gépezni. Rengeteg fajta videójátekkal szeretek játszani, de főképp a roleplay világában érzem otthon magam.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szeretnék egy jó társaság tagja lenni. Új dolgokat kipróbálni, megtanulni. Új embereket tudnák megismerni, ennek a frakciónak köszönhetően. Végül persze a jó pénzszerzési lehetőségek miatt is.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Köszönöm ha végigolvastad!​


antoon válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.11.29.20:00
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.