Raul Redway jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Raul

Újonc
2019. 05. 24.
73
26
V4 karakter
Raul Redway
LV karakter
Raul Redway
V2 karakter
Raul D scott
FIX AND DRIVE SERVICE JELENTKEZÉSI LAP

[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk: ~ Áron ~


Életkorod: ~ 15 ~

A játékon belüli szinted: ~ 3 ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép) ~ Nem rendelkezek, eddig SeeMTA V3-as szervert toltam, ezért ott van 4 jailem és ennyi. V3 : https://imgur.com/a/1cqupi6 V2 : https://imgur.com/a/j3JLWjF ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod? ~ Igen rendelkezem, illetve körülbelül minden nap használom. ~

Rendelkezel mikrofonnal? ~ Természetesen ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal: ~ Sziasztok! Nagy Áronnak hívnak. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, azon belül Nyíregyházán élek. Most ballagtam le az Általános iskolából. Szeretek focizni, kosarazni talán bármely más sportot űzni. Anyukámmal és apukámmal élünk egy házba. Van 2 testvérem . Az egyik már 23 éves, tehát már nem lakik itthon, a másik szinte ugyanez, csak ő fiatalabb, 17 éves , de mindig kint vannak a haverjaival az utcákon. Nekem mikor van egy kis szabadidőm, akkor leülök a gép elé és játszok valamelyik játékkal, melyet kedvelek. Nemrégiben volt egy nagyobb sérülésem. Mikor kimentem az udvarra, egy kicsit focizni, elkezdett szakadni az eső. Én nem bántam, fociztam tovább. Mikor éppen a Rabona nevezetű trükköt próbáltam, ekkor kirúgtam az egyik lábamat alólam, majd a másikra ráestem. Ekkor eltört a lábam. Nem gondoltuk volna hogy eltört, de elkezdett dagadni. Bementünk a korházba és ott vártunk 20 percet. Mikor behívtak, már csak a tapintásból, plusz az arcomról megállapították, hogy ez bizony törés. Ekkor elvittek az egyik szobába, majd azt mondták hogy Helyrerakás következik. Ekkor nem titok kicsit elkezdtem félni. Persze tudtam mi az, de ebben az esetben nem kapcsoltam olyan gyorsan. 3 dokival egy szobába, úgy hogy kettő fogja a térdemet, a harmadik a talpamat és eltöri a lábamat, hát nem volt egy kellemes érzés. Utána azt mondták hogy nem szükséges műtét, csak ez esetben több idő a gyógyulás. Azt feleltük , hogy megvárjuk , csak ne legyen műtét, de azt mondták hogy oké, csak akkor Szerdán menjünk vissza. (Vasárnapi napon tört el a lábam)Vissza mentünk( most felgyorsítom a storyt) megállapították , hogy mégis kell a műtét, ekkor altattak, majd beletettek két, elég méretes csavart. Utána egy fél évvel később, vissza kellet menni, hogy azt kivegyék, plusz minden Szerdán mentünk, mivel a doki mondta hogy hetente szeretné látni a lábamat. Na utána mikor elérkezett a December, kivették a két csavart. Azóta eltelt 1-2 év , de nemrégiben gondok akadtak , egy bizonyos növekedési porccal , ami akár gondot is jelenthet. Jelenleg itt tartunk. Köszönöm ha végigolvastad. Pozitív tulajdonságaim : Aktív, gyorsan tanulok , kedves Negatív : Kicsit hirtelen haragú. ~

[ I ][ C ]

Teljes neve: ~ Raul Redway ~


Anyja, apja neve: ~ Apja neve : Luis Redway , Lisa Carter ~

Elérhetősége (email, telefonszám): ~ raul01@seemail.com TEL : 130669 ~

Büntetlen előítéletű? ~ Természetesen. ~

Személyi igazolványáról egy kép: ~ https://imgur.com/a/V3N9qMp ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül? ~ Sajnos nincs. ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka? ~ A csapatmunka az bármilyen dolog elvégzéséhez is, legyen az akár szerelés, a legfontosabb, ha mindenki csak szalad a feje után, az igen rosszul is elsülhet. Jó ha megvannak hozzá a képességei egy embernek. ~

Gyakran jár műhelyünkbe? ~ Mivel vigyázok az autómra, illetve nem nagyon szoktam kocsikázni. ~

Csatolja be önéletrajzát: ~
Személyes adatok

Név: Raul Redway
Születési hely, idő: Los Santos Hospital, 1995.04.03
Lakhely: Los Santos, Jefferson 03
Elérhetőség: tel: 130669 , raul01@seemail.com

Iskolai tanulmányok

2009-2013 : Los Sanosi Középiskola
2001-2009 : Los Santos Általános iskola

Nyelvtudás

Angol - Felsőfok
Német - Alapfok

Számítástechnikai ismeretek

Felhasználói szintű Word, Excel, Powerpoint

Hobbi : Horgászás

Magamról : Raul Redway vagyok. Los Santosi hospital-ban születtem, 1995.04.03-kán. Ekkor láttam meg a napvilágot. Apám sokáig alkoholista volt, ezért anyám el is vállt tőle. Egyedül nevelt fel, engem és egy testvéremet. Anyukám szívinfartusban meghalt, sajnos. Mi az utcára kerültünk ekkor. Testvéremet egy pár bandás halálra verte, én pedig elfutottam. Elkezdtem dolgozni. Jártam a munkahelyeket. Mai napon ott tartok hogy van egy minimális vagyonom és élem az életemet.
~





Aláírás: Raul Redway
 
Utoljára szerkesztve:

henex7

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
193
9
V2 karakter
Ersek Bela
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 2020.01.10. nap folyamán TS-en 19:00kor meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.