Raul Redway jelentkezése [Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Raul

Újonc
2019. 05. 24.
73
26
V4 karakter
Raul Redway
LV karakter
Raul Redway
V2 karakter
Raul D scott

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ


Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Nagy Áron vagyok, Áronnak / Raulnak szólíthatok, 16 éves vagyok. ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, SAMP és egyéb szervereken?

~ 4-5 éve. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ V2-tes szeróra ebben az évben regisztráltam. 7 hónapja. Játszott percem : https://imgur.com/a/JSaSXIl~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, névváltásokról is!)

~ Nem voltam még. https://imgur.com/a/LRrFmHB (Az NNI-s jail-t ne nézzétek, az nem történt meg, hisz Joshua leadta az NNI-t és beraktak valamiért, de visszatértem és folytattam az NNI-t, az egy félreértés volt, lényeg annyi, hogy NNI-ből jail nélkül távoztam 1 hónap után. Névváltások : https://imgur.com/a/wO6mk9P ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?

~ Igen! Voltam már Fix-ben. ~


Melyik frakcióban voltál ezelőtt és mennyi időt töltöttél el ott?

~ Voltam már NAV-ba, onnét átkértertem magam TEK-be ,ahonnét kiléptem. Jöttem FIX-be, ott gondok akadtak a gépemmel ezért mondtam, hogy vegyenek ki. Voltam NNI-be, onnan egy IC indokkal eljöttem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 3-4-5-6 óra, tudnám teljesíteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok! Nagy Áron vagyok, 16 éves. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében élek. Szeretek focizni, kosárlabdázni. Egyke vagyok, szüleimmel élek ˇ-ˇ mily meglepő. Ha van egy kis szabad időm akkor kint lófrálok haverokkal vagy pedig kockulok a gép előtt. 4 éve Seezek, emellett lolozok. Céljaim az életbe, hogy legyen egy családom akiket el tudok tartani. Fogalmam sincs mit szedhetnék össze még, akinek kérdése van, az majd felteszi. Nemrég , úgy 2 éve volt egy lábműtétem, hisz okos voltam és elestem aztán kitört, amit visszatörtek, amit kétszer megműtöttek. Ennyit tudtam összeszedni magamról. ~



IC RÉSZ



Teljes neve:
~ Raul Redway ~


Születési helye, ideje:

~ 1994.04.03 Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Los Santosi Középiskola ~


Bejelentett állandó lakcím:

~ Los Santos, Jefferson 24 ~


Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/a/WPvj2Ta ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Csak jó híreket hallottam, hogy egy nagyon összetartó csapat, viszont volt olyan is, hogy néha van olyan, hogy nincs szerelő. Akárcsak ebbe segíthetnék illetve értek is az autókhoz..Szeretnék egy ilyen közösségbe tartozni. ~


Elfogadja a szervezet minden szabályzati pontját, valamint rendelkezik-e a belépéshez szükséges összeggel?

~Természetesen. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~

Név: Raul Redway
Születési hely, idő: Los Santos Hospital, 1995.04.03
Lakhely: Los Santos, Jefferson 24
Elérhetőség: tel: 130669 , raul01@seemail.com

Iskolai tanulmányok

2009-2013 : Los Sanosi Középiskola
2001-2009 : Los Santos Általános iskola

Nyelvtudás

Angol - Felsőfok
Német - Alapfok

Számítástechnikai ismeretek

Felhasználói szintű Word, Excel, Powerpoint

Hobbi : Horgászás.

Magamról : Raul Redway vagyok. Los Santosi hospital-ban születtem, 1994.04.03-kán. Ekkor láttam meg a napvilágot. Apám gazdag volt, ezért viszonylag jó életem volt. Egyedül nevelt fel, engem és egy testvéremet. Anyukám szívinfarktusban meghalt, sajnos. Mindig is az autók foglalkoztattak, ezért volt hogy szerelőként dolgoztam. Apukámnak a barátjának volt egy műhelye, és ott dolgozgattam. Utána sikeresen leraktam a jogsit és kaptam egy autót. Ezek után már a munkáért hajtok. Most ott tartok, hogy a Fix&Drive Mechanic Shop-ba jelentkezek.

~


Aláírás:



Raul Redway


0

 
Utoljára szerkesztve:

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Csatolj a névváltásaidról is képet, illetve pótold a játszott a perceid az erről szóló kérdésnél.
 
  • Hűha
Reactions: JaydenV2

Raul

Újonc
2019. 05. 24.
73
26
V4 karakter
Raul Redway
LV karakter
Raul Redway
V2 karakter
Raul D scott
Szia! Köszönöm hogy szóltál, máris megcsináltam és elnézést.
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Kapsz még egy esélyt, keress fel egy leadert TS-en holnap 18:00-kor.
Ha nem megfelelő az időpont írj privátban. ))

XUqtqzT.png

 
  • Vicces
Reactions: Jhnny
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.