Raul Dominguez jelentkezési lapja a Fix&Drive-hoz.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

A Halasz

Újonc
2021. 05. 12.
8
9
V2 karakter
Raul Dominguez
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Kristóf vagyok, 17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Pár hónapja játszok a szerveren, ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ imgur.com/a/aMeRSw8
imgur.com/a/dJiK14E
Névváltásom még nem volt és valamiért rosszul írja,amit admin is alátámasztott:
imgur.com/a/7K4Iwdi~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Mindkettővel rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ A kötelező 4-5 órát tudnám teljesíteni, hétvégente akár többet is,amennyiben nincs fontosabb dolgom.
A szabályzatot tudnám teljesíteni. ~



Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Halász Kristóf vagyok, 17 éves vagyok, jelenleg a 11. osztályba járok és Épületgépészetet tanulok. Szegeden élek,ahol jelenleg a "B" kategóriás
jogosítványt is csinálom.Szabad időmben általában számítógépes játékokkal játszok, vagy a barátaimmal szórakozok, sokszor a kettő együtt.Nagyjából 4-5 éve játszok Rp szervereken, főként a Seemta más szerverein játszottam, szerintem a kellő RP tudásnak a birtokában állok. Jól tűröm a monoton munkát és szerintem hamar be tudnék illeszkedni a csapatba. ~




IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Raul Dominguez ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Kórház 1996.08.08~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Los Santosi Szakgimnázium autószerelői szakon. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Az iskola mellett is foglalkoztam autókkal/motorokkal, de mivel az iskolát elvégztem szeretnék a szakmában elhelyezkedni.
Az itt dolgozó csapatról jókat mondtak,összehangolt csapattal szeretnék dolgozni, hogy minél hatékonyabbak legyünk. ~



Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Raul Domingueznek hívnak, 1996 augusztus nyolcadikán születtem a Los Santosi Kórházban.
Nehéz körülmények között nőttem fel, ezért már az iskola mellett dolgoznom kellett.
Egészen kicsi koromtól érdekeltek az autók és azok működése, ezért kiskoromban elhatároztam,hogy ezzel fogok foglalkozni.
A Los Santosi Szakgimnáziumba elég magas pontszámmal kerültem be, jó eredményekkel el is végeztem azt.
Gyakorlat képpen kezdetben ismerősök autóit szereltem, gyorsan bele is jöttem.
A középiskola közben sikeresen megszereztem a jogositványomat, és egy ideig ételkihordó voltam egy nagyobb cégnél.
A jó végzettségem, valamennyi gyakorlati tapasztalatom miatt, amiért törekvő és kitartó vagyok tartom magam alaklmasnak erre a munkára ~


Aláírás:
Raul Dominguez
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.