Ratko Zebic, Goran Zivkovic, Zlatko Aleksic - Roland

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ratko Zebic, Zlatko Aleksic >

Panaszolt fél admin neve:
< Roland >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail. Éppen egy CK-t szerettünk volna lerendezni, amikor ránkrontott a rendvédelem. Elvileg két oldalról jöttek, mi csak hármat láttunk. Zlatko-val ketten fegyverrel kézben voltunk. Amikor ránkfutottak azonnal tüzelni kezdtünk, mivel nem gondoltuk hogy egy 3v2 PG-nek számít, főleg hogy a saját területünkön voltunk. A többi zsaru pedig már csak a darára ért ide. Szerintem alap hogy a karakterem, mint egy helyi szerb klán magas rangú tagja nem fogja eldobni mindenét, és fülét farkát behúzni, főleg hogy nem egyedül voltam ott. Megpróbálom elkerülni a börtönt, meg a teljes klán bukását, hátha megúszom. A másik ok amiért jogtalan szerintem az a beküldött videón is látszik. A karakterem előre néz, meg én is. Nem realizálom hogy éppen három nyomozó jön felém. Oldalról. Főleg hogy nálam csak egy ember kiabálását jelezte. Tehát abban a kb 5 másodpercben annyi esett le hogy elém került egy nyomozó. A másik ok amiért PG-nek mondták az a fegyver. Szerintem mindegy hogy egy 5.56, vagy egy 9 mm-es golyó találja el az embert, mindkettő könnyedén halált okoz. >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/c2qrld
https://imgur.com/a/LDiWphF >

Megjegyzés:
< Nem szeretnénk TS-re menni. Ha szükséges elküldöm a teljes log-ot.>
 

RolandV2

Újonc
2020. 07. 28.
22
15
LV karakter
Thomas Shafter
V2 karakter
Jackson Creed
Sziasztok! Szerintem a szankció jogos volt mivel ők többen voltak , a videón is tisztán látszódott hogy 3 felszólítás volt,illetve többször is felajánlottam hogy legyen Rp Folytatás de ti nem szerettétek volna folytatni az Rp-t. Az ügy közben a Smexy nézete is be lett küldve itt a videó. https://gyazo.com/9bd123b49236f9ef80d90e3e4c0e825c

Várom a bírálatot!
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Az egy ember fölény az nem olyan mérvadó, a többi pedig elkésett. A képen látni, hogy én csak kettő felszólítást láttam, azt is egy embertől. Amit te küldtél videón azon csak a felvétel készítőjét látni, amit én raktam be azon a teljes szituáció látható. Szerintem teljesen jól kivehető hogy csak az egyik rendőrt láttam, a másik kettő pedig szinte a hátamban volt, sem IC, sem OOC nem realizáltam hogy ők is jelen vannak, csak akkor amikor már fordultam a fegyverrel, és akkor már rég késő volt eldobni.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Panaszt én fogom bírálni az átolvasás után.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Véleményem szerint ha rád rohan a rendvédelem és fegyvert fog rád akkor nem kezdesz el lövöldözni mindenfele.

A jailedet jogosan kaptad.
 
  • Tetszik
Reactions: Balage. és Smexy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.