Ratko Zebic - Akos

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ratko Zebic >

Panaszolt fél admin neve:
< Akos >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail. Történt egy DM-nek nevezhető ügy, amiben érintett voltam. Mivel nem értettem egyet Akos-al ezért vitába keveredtem vele. Az ügy alatt a két érintett IC stílusát egy kisebbség néhány egyedének az IRL stílusához HASONLÍTOTTAM. Nem a játékost szidtam, aki a gép előtt ül. Nem is az IC karakterét szándékoztam, az ügy alatt rosszul mondtam. Ez nem egy szidás, vagy minősítés volt, ez egy hasonlítás volt. Amivel nem tudom miért okoztam fájdalmat neki, vagy a két srácnak/ csajnak. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/X8gLBLe8 >

Megjegyzés:
< Ott a teljes ügyről a log. >
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Panaszt én fogom bírálni várom Akos válaszát illetve Ratko Zebic kérlek emeld ki, hogy mit írtál amiért kaptad a szankciót.
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Cső. Nem vagyok ebben a pillanatban gép közelben, amint haza értem elküldöm a pontos log-ot is. Dióhéjban annyi hogy a két srác IC stílusára mondtam hogy úgy beszélnek mint egy “utolsó cigány”. Nem tudom ebben mi olyan vérig sértő, felénk így hívják őket, sőt magukat is szokták így nevezni. Akos azzal is érvelt hogy nem OOC chat-re kéne írni. Nem tudom hova máshova írjam ha az OOC chat-en folyik a vita.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Botchi és crose

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Látom Akos már kiemelte. Az álláspontom továbbra is fenntartom. Ez egy hasonlítás, nem pedig egy minősítés. Valamint az sem normális szerintem hogy a két nyomozó 100-al szabdal városban, és amikor egy normálisan, 30-al közlekedő ember seggébe szántanak bele még úgy beszélnek mint a kocsis, csaj léttükre, és leállnak emberkedni két megtermett bandatagnak.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Máskor figyelj oda mit írsz OOC chaten és nem fog ez még egyszer bekövetkezni kulturáltan nyilvánulj meg a játékos társaiddal szemben.
Panasz jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: DiazV2 és Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.