Rasheed P Pawlowski (Helyette írom) --> Doszi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
22
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rasheed P Pawlowski >

Panaszolt fél admin neve:
< Doszi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen birálat,jogtalan jail A videón teljes mértékben látszik hogy szinkron bug volt. >

Bizonyítékok:
<
https://imgur.com/a/VRfLc2Z >

Megjegyzés:
< - >
 
  • Vicces
Reactions: Benitoo

Doszi

Barangoló
2019. 01. 10.
118
88
V4 karakter
Tygo Van Berg
LV karakter
Vasziljev Alexej
V2 karakter
Kayetan R Kayser
Sziasztok! Állításotok szerint történt ez szinkron bug amelyt én nem is állítok hogy nem történt meg.

Viszont, ha meg történt a szinron bug, ha nem, látszik a videón, hogy miért kaptál NonRP-ért jailt.
Teszem fel a kérdést, ha több százzal repülsz, közben megpördülsz a levegőbe, aztán neki csapódsz egy épület falának majd egy köves útra esel ismét több százzal, majd csúszol több métert, neked még van erőd kinyitni csúszás közben az ajtót majd gyorsan felállni és nézni, hogy kit kell kidarálni, úgy hogy neked semmi bajod nem esett egy ekkora ütközésből/pördülésből/csúszásból. A szinkron bug csak ott történt meg, hogy tovább csúszott a kocsi, nem az, hogy te előtte mekkorákat pördültél, estél és csapódtál.

Neked erre mi volt a válaszod:
[2021-04-15 23:01:35] [Output] : Rasheed P Pawlowski: (( Nem volt más lehetőségem. ))
Igen, lett volna más lehetőséged is, és ezt nem így kivitelezni. Hol a realitás ebben?
 

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
22
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev
Rasheed: Ha ez neked NonRP-nek minősül,. akkor felhozok most neked egy példát. Kocsikázol szembesávban belédurranak 200-al. RP-zed az ütközést, utána továbbhajtasz/kiszállsz, Ez IC szereptől függ, De ha azt nézed ez is elveszti a realitását Mivel a szerveren nincs sebződési rendszer, az ütközésekre tekintve, szerintem ez nem minősül Nonrp-nek. Tudom hogy ez nem V3, de ott megvan oldva hogyha nagyot ütközöl animba esel=nincs erőd kinyitni az ajtót, illetve nem tudsz mit csinálni.
 
  • Vicces
Reactions: Benitoo és soldato

Doszi

Barangoló
2019. 01. 10.
118
88
V4 karakter
Tygo Van Berg
LV karakter
Vasziljev Alexej
V2 karakter
Kayetan R Kayser
Teljesen más szituáció a kettő amit most felhoztál. Egy ütközésnél átlag esetben egy RP-vel megtörténik a dolog. De az, hogy te kiszálltál egy ekkora becsapódástól/pördüléstől/ütközéstől az nem reális, főleg hogy a te karakterednek annyira nem esett baja hogy te már egyből lövöldözz. Amit most említettél a scriptel kapcsolatban akkor azt mondod, ha nincs be scriptelve akkor már egyből reális a cselekedeted és nem lehet NonRP-nek venni az ilyen helyzetet.
 
  • Tetszik
Reactions: soldato

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
22
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev
Rasheed: Itt is megtörtént volna a dolog, RP-vel. De mivel üldöztek/akció volt, és üldözés közben a vezető nem köteles RP-zni, vagy használhat bindet, aminek a lehetőségével nem éltem, ezért nem volt RP-zve az esés/gurulás.
 
  • Vicces
Reactions: soldato

Doszi

Barangoló
2019. 01. 10.
118
88
V4 karakter
Tygo Van Berg
LV karakter
Vasziljev Alexej
V2 karakter
Kayetan R Kayser
Nem azért kaptál jailt mert nem RP-ztél, hanem nem volt reális a cselekedeted, amit ki is fejtettem, hogy miért.
 
  • Imádom
Reactions: soldato

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
22
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev
Rasheed: Ha frontálisan ütközöl sem reális a cselekedet. Részemről ennyi, várom a bírálatot.
 
  • Vicces
Reactions: soldato

Doszi

Barangoló
2019. 01. 10.
118
88
V4 karakter
Tygo Van Berg
LV karakter
Vasziljev Alexej
V2 karakter
Kayetan R Kayser
Egy fejjel lefele csúszó kocsiból nem reális kiszállni lövöldözni semmi probléma nélkül, úgy, hogy amik előtte történtek. Nekem sincs több hozzáfűzni valóm!
 
  • Imádom
Reactions: soldato

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
A panaszt én fogom bírálni
Várlak titeket TS-en Szombaton 15:00 kor. Akinek nem felel meg az időpont az jelezze nekem privátba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.