Raosdupile Gioriengitino - Sanci

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benceeh

Újonc
2019. 01. 12.
67
66
24
Columbia
feketenarancssarga.com
V4 karakter
Brian El Corona
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Raosdupile Gioriengitino

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Sanci

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Nem megfelelő bírálati eljárás.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://streamable.com/zebgk9
https://armin.kim/seepaste/asY2


Megjegyzés:
Seeringen való szereltetésem után, egy IC ügybe keveredtem. Az elsőbbségről egyik fél(Sem a másik sem én,) nem kívánt lemondani. Az autóm D sebesség fokozatban hagyva, behúztam a kéziféket, hogy el ne mozduljon az autó, ne guruljon neki a másiknak stb. A videóban látható, hogy amíg az autóm áll, a ford kereki forognak, ergo tolná be az autót. Na ha én kiengedett kézifékkel állok, akkor nonrp-sen a két autó szemből csak tolja egymást, majd egyszer csak valamelyik keresztül meg a másikon/oldalra tolja a másikat stb.. Az egész IC ügyet egy rendőr hívással, vagy félreállással ellehetett volna intézni. A ford sofőrje az autón keresztülmenve jött be, ez történte után kívülre mentem és probléma nélkül haladt a sor! Arra hivatkozva kaptam, 300 perces adminjailt, hogy D sebességfokozatban hagyott autóval, ne húzzak be kéziféket.(ergo ne álljam el a bejáratot.) De ha nem tud az ember kimenni/bejönni. Akkor hogy ne állja el?
 

Sanci

Veni Vidi Vici
SzerverAdmin
v4
2023. 11. 04.
61
102
V4 karakter
Kyle M Doherty
Szia!

Nem tartom IC ügynek, hogy te lekézizve ott állsz az egyetlen bejáratnál SeeRing-re. Te is leírtad, hogy egy félreállással meglehetett volna oldani amit nem tettél meg. Arra vártál, hogy a másik srác csináljon valami NonRP-set, amint ez megtörtént már írtad is a reportot már félreállva. A 300 percet pedig az UCP előéletedre kaptad, nem egy NonRP-s jailed volt amikből nem tanultál.

További hozzáfűznivalóm nincs a dologhoz, kérdésekre hajlandó vagyok válaszolni, várom a bíráló FA/SA válaszát.
 

Benceeh

Újonc
2019. 01. 12.
67
66
24
Columbia
feketenarancssarga.com
V4 karakter
Brian El Corona
Szia!

Nem tartom IC ügynek, hogy te lekézizve ott állsz az egyetlen bejáratnál SeeRing-re. Te is leírtad, hogy egy félreállással meglehetett volna oldani amit nem tettél meg. Arra vártál, hogy a másik srác csináljon valami NonRP-set, amint ez megtörtént már írtad is a reportot már félreállva. A 300 percet pedig az UCP előéletedre kaptad, nem egy NonRP-s jailed volt amikből nem tanultál.

További hozzáfűznivalóm nincs a dologhoz, kérdésekre hajlandó vagyok válaszolni, várom a bíráló FA/SA válaszát.
Arra vártam, hogy a másik srác álljon félre ami nem nonrp-s.
 

FreaK.

ő kiborít
FőAdmin
v4
2020. 12. 21.
2 753
13 275
20
Nagykanizsa
V4 karakter
Nathan Frease
Biztos nagyon jót nevettél rajta, hogy elálltad az egyetlen bejáratot. Teljesen jogosan kaptál ekkora jailt, nem először van veled probléma. Ahogy látom a másik srác is megkapta ami neki járt, ez az ügy teljesen jól lett elintézve. A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.