Range Rover Sport SC. ---> Range Rover Sport SV P635

Ubul

Újonc
2020. 12. 10.
24
5
Miskolc
V4 karakter
Garrett Tielemans
Sziasztok!
Szerintem már a Range Rover mod, ami jelenleg is bent van a szerveren.
Kissé elavult, régi és ráférne egy mod frissítés, vagyis a mod cseréje valami újabbra.
Mint sok más autóra is egyébként.

Az új autó ami a helyére jöhetne, az pedig az új 2024-es
Range Rover Sport SV P635 névre hallgat. Szerintem nagyon jól nézne ki, megállná a helyét.


Itt a link, hogy a valóságban hogyan is néz ki: Várom véleményeiteket, jöhet hideg - meleg. Lehet ez csak az én meglátásom, és csak én látom jónak, vitassuk meg.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
409
1 100
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Hát, szerintem az új Rangek undorítóan néznek ki a régiekhez képest, egy mod frissítés ráférne, viszont szerintem maradhat a jelenlegi. Nem támogatom.
 

jimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
599
1 388
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
Hát, szerintem az új Rangek undorítóan néznek ki a régiekhez képest, egy mod frissítés ráférne, viszont szerintem maradhat a jelenlegi. Nem támogatom.
Akkor szerinted undorítóan néznek ki és egy mod frissítés ráférne, de maradhat jelenlegi. Rendbe
 
  • Tetszik
Reactions: Jobblue

Ubul

Újonc
2020. 12. 10.
24
5
Miskolc
V4 karakter
Garrett Tielemans
Igen, át kellene dolgozni a jelenlegi modot, felfrissíteni nem lecserélni egy újabb modellre.
Ha nem is egy 2024-esre, de egy újabbra mindenképpen. Muszáj korszerűsíteni. Nagyon jó egyedi modern script van, de néha ránézel 1-1 autóra, közel sem olyan, mintha a szerveren is haladna az idő. Oké, hogy van AMG ONE meg ilyen szuperautók. Szerintem lehetne korszerűsíteni néhány régebbi modot egy pár fokkal újabbra, most ha egy 3évvel újabb modellt raknak be mint a jelenlegi nem hiszem, hogy az akkora baj lenne. De lehet csak az én szemem bántja.
 

_DaNi_

Újonc
2022. 01. 26.
15
39
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
V4 karakter
Arden Christian
LV karakter
Arden Christian
Ha nem is egy 2024-esre, de egy újabbra mindenképpen. Muszáj korszerűsíteni. Nagyon jó egyedi modern script van, de néha ránézel 1-1 autóra, közel sem olyan, mintha a szerveren is haladna az idő. Oké, hogy van AMG ONE meg ilyen szuperautók. Szerintem lehetne korszerűsíteni néhány régebbi modot egy pár fokkal újabbra, most ha egy 3évvel újabb modellt raknak be mint a jelenlegi nem hiszem, hogy az akkora baj lenne. De lehet csak az én szemem bántja.
Szerintem a mostani Rover-re csak egy Handling update kellene, illetve picit átdolgozni hogy "részletesebb és szebb" legyen. De ha már az AMG ONE-nál járunk azt viszont lehetne cserélni, brutál ronda egy autó lett. És itt nem a modra értem, hanem formára egy okádék az egész autó. Jöhetne valami más a helyére, de ez szintén csak az én véleményem. :)
 

Kyo

Újonc
2023. 07. 19.
37
56
V4 karakter
Lara Dye
LV karakter
Sietse Cas
V2 karakter
Nincs
Csak támogatni tudom.
 
  • Hűha
Reactions: Muurayi

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
360
932
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Muszáj korszerűsíteni.
Már miért lenne? A szerver autó palettája mindig is a nagy klasszikusokról szólt, verdák amiket mindenki ismer
Azért bekell látnod az is fura lenne ha az egész városba csak 1-2-3 éves kocsik mászkálnának

De ha már az AMG ONE-nál járunk azt viszont lehetne cserélni, brutál ronda egy autó lett. És itt nem a modra értem, hanem formára egy okádék az egész autó. Jöhetne valami más a helyére, de ez szintén csak az én véleményem. :)
Hát igen ízlések és pofonok, nem tudom láttad-e már IRL de én tök őszintén mondom hogy az egyik leggyönyörűbb valami amit emberi kéz alkotott
Persze utcai autónak tényleg elég szokatlan
 

Strand

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 26.
280
892
19
www.etsy.com
V4 karakter
Quentin Strand
LV karakter
Quentin Strand
Nem a Sport, hanem a sima Range Rover kellene + értelmes handling


 

Ubul

Újonc
2020. 12. 10.
24
5
Miskolc
V4 karakter
Garrett Tielemans
Nem a Sport, hanem a sima Range Rover kellene + értelmes handling


Igazából, nem kimondottan úgy akartam megírni ezt a topicot, hogy mindenképp arra modellre legyen változtatva (ha lesz), hanem valami újabbra. Számomra elavult, és szerintem nem csak én gondolom így.
 
  • Tetszik
Reactions: Waty

Lorenzo from Italy

Barangoló
2020. 04. 11.
141
94
23
Ismeretlen
V4 karakter
Lorenzo Di Carlo
LV karakter
Olezka Jaroslav
Igazából, nem kimondottan úgy akartam megírni ezt a topicot, hogy mindenképp arra modellre legyen változtatva (ha lesz), hanem valami újabbra. Számomra elavult, és szerintem nem csak én gondolom így.
Támogatom az ötlete. Főleg ha a második típusú kerülne be a szerverre.