Range Rover ötlet. (Z/H)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole

v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek





Játékos neved:
< Kyle O'Ray >

Ötleted:
< Csumi! Nemrég tudtam meg, hogy a szerverről kivételre került a Range Rover, nem tudom milyen modell került a helyére, viszont szerintem hiányzik a szerverről és véleményem szerint simán vissza lehetne hozni mert az illegális frakcióknak is jó volt, és több ember is használta. >


Megjegyzés:
< Ha más is ilyen véleménnyel lesz, hogy vissza lehetne hozni akkor remélem egyszer még vissza kerül a szerverre. >
 
Utoljára szerkesztve:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia!
Azt hiszem, hogy a Jeep jött a helyére. Ne visszafelé haladjunk szerintem, jó ez így ahogy van. (Főleg ezzel a jó handlinggel)
 
  • Tetszik
Reactions: Malloy

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Szia!
Azt hiszem, hogy a Jeep jött a helyére. Ne visszafelé haladjunk szerintem, jó ez így ahogy van. (Főleg ezzel a jó handlinggel)
Hali, nem feltétlen vissza haladás. Örülök, hogy jöttek új dolgok viszont sajnálom, hogy a Range is le lett cserélve, azért hátha bekerül majd később valami más helyére amit nem használnak annyian. ?
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Hali! Mikor bent volt 1. nek a range rover mindenki x6/x5 öt akart belett téve, majd újra range rover t akart a nép, és ezt sokszor ellett játszva a szerver nyitása óta. Most ismét ez van csak nem x6/x5 el hanem helyette a jeep el. Nemtudom minek kell ezt az 1 modelt félévente változtatni a range rover az x5/x6 os jó volt és most a jeep is jó. Egyiknek se volt semmi baja.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Komolyan már kezdem azt hinni, hogy ezek az ötletek azért jönnek fel, hogy legyen egy HSZ meg pár reakció pont. Nézzünk már egy kicsit utána a dolgoknak, hogy már vagy 3x bekerült a Ranger Rover és mindig le is lett cserélve. Illegális frakciók sem használták annyira, hogy indokolja a járműnek a visszakerülését.
 

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Komolyan már kezdem azt hinni, hogy ezek az ötletek azért jönnek fel, hogy legyen egy HSZ meg pár reakció pont. Nézzünk már egy kicsit utána a dolgoknak, hogy már vagy 3x bekerült a Ranger Rover és mindig le is lett cserélve. Illegális frakciók sem használták annyira, hogy indokolja a járműnek a visszakerülését.
Kicsit rosszul tudod mert használták elég sokan, az illegális frakciók is. Szerintem minden indok megvan a járműnek a visszakerülésére.
 
  • Szomorú
Reactions: Darko.

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Komolyan már kezdem azt hinni, hogy ezek az ötletek azért jönnek fel, hogy legyen egy HSZ meg pár reakció pont.
Szerintem ezt a témát itt lehetne lezárni.
Volt akinek tetszett, volt akinek nem... A lényeg, hogy szerintem egyetlen olyan jármű mod nincsen a szerveren ami annyit lett volna piszkálva mint ez.
Fél évente már hagyománnyá vált egy olyan ötlet, ahol ezt a modot szeretné valaki lecserélni, a mostani Jeep modell viszont tökéletesen megfelel szerintem és ha mindenképpen új autót akarna valaki a szerverre, akkor sem támogatnám, hogy már megint ez legyen piszkálva.
 
  • Tetszik
Reactions: bukimoj és Darko.

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Szerintem ezt a témát itt lehetne lezárni.
Volt akinek tetszett, volt akinek nem... A lényeg, hogy szerintem egyetlen olyan jármű mod nincsen a szerveren ami annyit lett volna piszkálva mint ez.
Fél évente már hagyománnyá vált egy olyan ötlet, ahol ezt a modot szeretné valaki lecserélni, a mostani Jeep modell viszont tökéletesen megfelel szerintem és ha mindenképpen új autót akarna valaki a szerverre, akkor sem támogatnám, hogy már megint ez legyen piszkálva.
Le lehet zárni, engem nem zavar viszont reméltem, hogy más is ki áll a Range mellet. Nem tudom, ki volt az aki eddig piszkálta és ki akarták venni, de akkor ennyi.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nézd vissza a régebbi ötletekben, ott is látható, hogy nem csak a vezetőség akarta lecserélni, újítani, hanem a közösség kérte. Akkor mind a két esetnél a lecserélés mellett álltak többen.
Attól meg, hogy a range rovert kénytelenek voltak kiosztani az illegális frakció leaderei ha már nem volt más kiadható jármű a frakció tagnak az még nem azt jelenti, hogy szerették is és mindig azt használták. Akcióknál továbbra is az e60, f10 és esetleg e63 volt használatos akkoriban.
 

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Oké. Mostmár tudom, hogy volt akkor ennek előzménye. Zárható.
 
  • Tetszik
Reactions: exito
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.