Randy Henderson - Ruben

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Randy Henderson

Zöldfülű
2019. 04. 16.
152
128
27
V4 karakter
Randy Henderson
LV karakter
-
V2 karakter
Randy Henderson
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Randy Henderson

Panaszolt fél admin neve:
Ruben

Panasz pontos megfogalmazása:
OOC stílus , haverja ügyét intézi, jogtalan TS bann

Bizonyítékok:
You were banned for 7 day(s) from the server by "Ruben" (OOC stílus adminügy közben többszöri felszólítás után is #Ruben)

Megjegyzés:
Az egész egy üldözéses RP után volt miután 6x fixkártyázott az ember és a végén elfogyott neki és emiatt elkaptuk.
Majd szólt rubennek, a haverjának hogy ez mi meg az mi. TS en Ruben megállás nélkül félbeszakította mondandómat, nem hallgatott végig, végig flegmázta az egészet és mindig azzal jött flegma hangon hogy ''Én vagyok az admin most én beszélek ti csöndben vagytok'' Itt én is félbeszakítottam miheztartás végett és mondtam neki hogy attól hogy admin nem teheti meg hogy flegmázik és lekezelően beszél a játékossal mert ő az admin (1-es admin létére) én már elég régóta játszom és ez mindig is tiltva volt az adminok felé. Az ilyen stílus nem adminnak való! És kibannol ezért mert félbeszakítottam. 1x szólt hogy ne szakítsuk félbe, majd az én részemnél folyamatosan félbeszakított és azután szakítottam én is félbe. Kiforgatta a szavaimat úgy, hogy a kis barátja legyen a szent és sérthetetlen.
Azt is észrevettem hogy aki az rubent hívta, annak szobacsatlakozásija van Rubenhez Ezáltal fix hogy a haverja.
Carl Morrowot pedig azért rakta jailbe mert a kocsi kerekére lőtt.
A pk Hoz Carl Morrow, Xie Tu, Rider is hozzászólhat, meg aki ott volt ts-en.
 
Utoljára szerkesztve:

marcy.

seep into my weakness
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 131
17 638
V4 karakter
Aristide Nease.
Sziasztok a ügy részese voltam. Azért történt az Admin hívás mert hogy a kocsi kereke lőve lett. Eléggé sokszor volt ilyen admin ügyem hogy kocsi kerekét löttük, eddig három adminnal volt ilyen. El is engedték mert lehet ilyet illetve TS-en mondta Metyu is hogy 3 felszólítás után LAKOTT TERÜLETEN KÍVŰL KOCSIRA lehet lőni. A múltkori Admin ügyböl egy mondatot felidéznék: Nincs benne a szabályzatba hogy kocsira lőni tilos, de az se hogy lehet.
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Én mint Operátor ide szólok...
Mikor láttam hogy Ruben be ment NAV szobába utána mentem és kérdezem hogy miért intéz haverjának az ügyét?
Erre értelmes választ nem nagyon kaptam..
Azt a kifogást kaptam attól hogy van szoba csatija nem azt jelenti hogy a haverja.. :ROFLMAO:Flegma lekezelő stílus mindig megvan.

Ui: Nem szép dolog hogy bemész a leaderekhez majd mondod nekik hogy így kapott jailt meg úgy.. ez kicsit
kitúrásnak tűnik. Sergej is elmondja ha kell (Egyik leader)

+Ha azért hívott volna "admin"-t hogy DM mert meghalt volna vagy esetleg ANIM-ba esett, akkor megértem hogy azért jailoztok 1-2 embert de ezért hogy kerékre lőtt azt nem értem.. Hogy Csxkesz minek raktad jailba azt nagyon nem értem.. mert te megkérdezted hogy folytatni akarja e az RP-t de ő azt mondta nem.. Ha folytatná senki se lett volna előre mivel nem ő vezet így kocsija se volt:unsure:
 
Utoljára szerkesztve:

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
-Sziasztok!
-Azért írok ide mivel ott voltam az ügynél és én is tetem a panaszt rátok ide én csak 2 dolgot emelnék ki ami böki a szemem.
-("• Üldözés közben a Fix kártya használata engedélyezett.")
-Ez egy szere szabályzati pont és külön kiemelném hogy ha nem dbzet volna senki nem kellet volna fix kártyáznom vagyis nem
ennyiszer.
-És jelezném hogy a kocsi előbb füstösre sikerült lőni mit hogy az első kereket sikerült.
-(4/5db fix kártyám volt)
- Én is voltam rendvédelmi szervben és pontosan tudom hogy egy REM RUM-ra
úgy hogy nincs nálam/nála semmi fegyvere nem lehet lőni.
-("fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. ")

-Nekem nincs mit hozzá fűznöm Ruben panaszához köszönöm az olvasást.
U.I.: Majdnem minden adminal jobban vagyok és van hozójuk szoba csatim de ha nincs akkor az azért van mert nem kértem még persze vannak kivételek. Nem olyan meg lepő annak tudatában hogy 3mas adminig vittem ezt a dolgot és nagyon sok ma is admin segítettem. És tudomásom szerint egy adminak van joga banolni tsrő ugyan úgy mit szerévérről is.​
 

marcy.

seep into my weakness
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 131
17 638
V4 karakter
Aristide Nease.
Még mindig a kocsid lett lőve és nem te.
-Ez egy szere szabályzati pont és külön kiemelném hogy ha nem dbzet volna senki nem kellet volna fix kártyáznom vagyis nem ennyiszer. :
Erre az lenne a válaszom egy párszor lett neked menve amikor hirtelen fékeztél le, másik meg kb saját magadat TK-ztad.
REM,RUM-ra a kocsit lehet lőni három felszólítás és lakott területen kívűl.
 
  • Tetszik
Reactions: Wanted

Randy Henderson

Zöldfülű
2019. 04. 16.
152
128
27
V4 karakter
Randy Henderson
LV karakter
-
V2 karakter
Randy Henderson
a Fegyvertelenre lőni szabályzat alapjáraton NEM arra értették hogy kocsira, hanem kocsi nélkül, személyre lett kitalálva de semmi baj. És ne ezen akadjunk fent, hanem Ruben stílusán.
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
animba eset valaki? Nem. meghalt valaki? Nem.
Hát akkor meg nem értem a felháborodást hogy a kerékre lett lőve.
 

Csxkesz

Újonc
2019. 03. 16.
10
15
V4 karakter
Carl Morrow
LV karakter
Gino Joe
V2 karakter
Carl Morrow
Alapjába véve a kerekekre céloztam ezáltal tk-s lett a kocsi is ha ki akartam volna lőni akkor nem a kerekekre lövök a másik meg épp hogy elkaptuk egyből jött Ruben ooc írta hogy vár minket ts-n a végén mondta hogy folytassuk majd mondtam hogy engedjük el én így már nem szeretném ezt az egészet majd Ruben valami olyasmit mondott hogy (nekem lenne érdemes folytatnom mert hogy én üldöztem)
csak hogy nem én ültem a volán mögött szóval arra következtetek ha azt mondom hogy folytatom akkor jail-t se kaptam volna de mivel nem szerettem volna ezért azt mondta hogy akkor ezt meg beszéltük és kaptam a jail-t.
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
-Carl ez a rp folytatás lényege hogy folytatod az rp ezért nem kapsz szankcionálást.
-Rider nem igazán értem mi közöd van a ts benon kívül a pk-hoz . De REM RUMra nem lehet lőni meg kérdeztem pdseket és katonákat is ezen volt/van a felháborodás.
-De nem értem ilyenkor mindenki tud beszélni de amikor az admin ügy volt nagyábbol senki nem szólalt meg csak a pk nyitója de ő is inkább idegből.?‍♂️
 

Csxkesz

Újonc
2019. 03. 16.
10
15
V4 karakter
Carl Morrow
LV karakter
Gino Joe
V2 karakter
Carl Morrow
nem csak a pk nyitó szólalt meg mivel én kezdtem el beszélni és utánna csatlakozott a pk nyitó is (Randy) aki úgy szint mondta hogy nem szeretné folytatni pedig ő vezetett abban a kocsiban amiben űltem szoval nem ezért kaptam a szankcionálást volt választás vagy mindenki megy a dolgára vagy folytatjuk az rp-t ők folytatni szerették volna én nem és Randy se ő ment is a dolgára a masik meg hogy mi ic honnan szűrjük azt le hogy nincs fegyvered ugyan ugy veszélyeztetted más testi épségét azzal hogy körbe rallyztal mindenhol.
 
R

Ruben

Sziasztok !
A panaszkönyvet bíráló adminisztrátorral, a panasz bírálása előtt szeretnék beszélni TeamSpeak-en, a stílusommal kapcsolatban !
Amit pedig a válaszomat illeti. Egy REM,RUM körözésre nyitottatok tüzet, úgy, hogy a sofőrnél, azaz Lacceknél, nem volt fegyver, illetve az autón sem volt olyan körözés, amiért okotok lett volna arra, hogy meglőjétek (lásd: EKHSZSZ, GYHSZM, GYCM, EKCSZ, IFB stb.). Elmondtátok, hogy csak a kerekét lőttétek, ezzel csak annyi a probléma, hogy mozgásban lévő autóból lőttetek ki rá, ezáltal golyó kiszámíthatatlan, hogy az autót találja el, vagy éppen az embert aki benne ül, de ez az IC része a dolognak !
A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos.
Ahogy a szerver szabályzat azt, feketén fehéren leírja, fegyvertelenre TILOS tüzet nyitni, itt pedig sajnos ez történt !
TeamSpeak-en azzal indokoltátok, hogy nem fogjátok tudni elkapni, ha fixkártyázza magát, sajnos meg kell várnotok, hogy elfogyjon a fixkártya TK legyen és úgy el tudjátok kapni ! A stílus részét a dolognak pedig, semmi sem mutatja jobban, mint az ügyintézés végén tanúsított hozzáállásod, szerintem, Önmagatokba kellene nézni előtte, mielőtt, egy ilyen panaszt nyittok !
[2019-04-19 20:32:36] [Output] : Randy Henderson: (( XDDDDDDDDDD ))
[2019-04-19 20:32:48] [Output] : Randy Henderson: (( találkozunk pk-n ))
Köszönöm szépen, várom a bírálást, illetve a bíráló adminisztrátor jelentkezését kérésemnek megfelelően !​
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Akkor leírom neked még egyszer Ruben.. Amit te is írtál:
"A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. "
-Szerintem elégé sok logot fognak tudni küldeni hogy fel lett szólítva.


Másik meg amit még emelintettél:
"Elmondtátok, hogy csak a kerekét lőttétek, ezzel csak annyi a probléma, hogy mozgásban lévő autóból lőttetek ki rá, ezáltal golyó kiszámíthatatlan, hogy az autót találja el, vagy éppen az embert aki benne ül, de ez az IC része a dolognak ! "

-Ha meghalt volna vagy animba eset volna akkor megértem.. de így?! semmi értelme se volt..

UI: V3 érdekes nem volt belőle semmi probléma, igen.. nem mai videó de azóta se változott "szerintem" semmilyen szabály erre a pontra.

Videó.
+ Laccek, azért nem voltam ott mivel én TK-lettem és nem fix kártyáztam magam. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Randy Henderson

Zöldfülű
2019. 04. 16.
152
128
27
V4 karakter
Randy Henderson
LV karakter
-
V2 karakter
Randy Henderson
Veszelyeztette masok es a mi testi epsegunket, ez meg eleg indok ahhoz hogy lakott teruleten kivul a kereket kilojuk. Az h elfogyott a fix kartyad az egyeni szoc problema. De meg mindig ruben stilusa a problema. Nagyzolo lenezo stilusa van csak azert mert admin. Visszael az adminsagaval. Nem valo adminnak az ilyen magatartassal rendelkezo player. (Telefon)
 
  • Tetszik
Reactions: Wanted

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Akkor leírom neked még egyszer, Meghaltál? NEM animba estél? NEM
hát akkor meg minek kell admint hívni ha sikerült elkapni téged?:ROFLMAO::ROFLMAO:
+Nem fogok mert fölösleges nekem :D
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
És a ha te egy mozgó kocsiban vagy ami kb 150/200al megy te hol tudsz kihajolni és pontosan célozni vagy akár csak kihajolni. Mert véleményem szerint picit kapkod az a menet szél.
Rider és nem rám akartak hanem a kocsimra de akkor is egy fegyvertelenül aki igazából REM RUMon és gyorshajtáson kívül semmit nem csinálj mért lövünk mert ingyen van a lőszer vagy mi ? Vagy esetleg indekesít hogy fix kártyázik mert telikre vagy mi a elképzelés ?
 
  • Dühítő
  • Vicces
Reactions: jaki és Rikk

Csxkesz

Újonc
2019. 03. 16.
10
15
V4 karakter
Carl Morrow
LV karakter
Gino Joe
V2 karakter
Carl Morrow
Szóval az rp-s hogy lerobban a kocsid 4x és mész tovább de az már világhírű baj ha én kihajolok 150/200-nál az ablakon a másik meg hogy nem fegyvertelenre lőttem hanem kocsira és nem idegesít hogy fix kártyázol hidd el mindenkinek telne rá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.