Random RBS-ek megszüntetése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Armandi Richard >

Ötleted:
< Random RPS-ek felszedése és kijelentés, hogy ne rakják le újra! >

Megjegyzés:
< 1. laggoltatja a szervert, főleg akkor ha sok van belőle.
2. Ha mondjuk üldözés van eléggé megnehezíti a dolgát az illegálnak.
3. Alapjáraton sem értem kinek van ennyi ideje, hogy lerakosgassa, akkora hülyeség, és mi a lényege, hogy a tankerral ne tudják levágni az utat? akkor járjon érte jail egy idő után beválik, V3-on is bevált.
4. Normális emberek meg mennek és épp nem oda figyelnek és mivel nem tölti be nekik észre sem veszik aztán nekimennek majd letkzódnak.
Szóval a lényeg az lenne, hogy ezeket szedjék fel és ne rakják le újra, semmi értelme ennek!

 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
De volt, pl amikor a reptereken csináltak egy csomót event vagy kiképzés céljából. Jahj annyira bírom, hogy mindenki a realitás híve de magába meg nem néz, ha reálisan játszanánk akkor a szerver 90%-ának bekellene tartania a kreszt, mert az se reális, hogy mindenki 200-al száguldozik KANYARBA. Szerintem ezt a reaitást hanyagoljuk is mert egy nagy hülyeség itt felhozni, annyi dolog van ami nem reális az MTA-ba.
Engem meg azért érdekel mert volt hogy énis belementem, mert megyek arra nyílván énse vagyok a realitás híve ezért 200,300-al megyek és belemegyek majd megtörik az autóm, emellett ha valakit üldöznek nem tud arra menekülni. soroljam? szerintem nincs értelme.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és dr3X

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Majd ha nem mész 200-300-al akkor nem lesz ilyen szituációd =)​
Limitáljunk le minden autót 130-ra annál úgy sem kell többet menni, jó ötlet.
Nem itt kéne veszekedni egyébként és hsz huszárkodni :D
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Ha érdekel ennyire titeket nekem van erre időm lerakni. Üldözéseknél az illegalnak nehéz dolga van? Majd lefekvés előtt elmorzsolok egy könnyet. Szerinted az rp-s ,hogy a sikátorokba 200-al mennek át? Próbáljatok az úton vezetni ,nem nehéz. Az első indok természetesen csak a kifogások düledező halmai. Veszekedést véletlenül se fogok itt folytatni hanem ha gondoljátok nyugodtan keressetek fel ts-en és megbeszéljük. Persze ennek 10% esélyét látom. Nem mellesleg az RBS-ek maradnak és akárhányszor felszedi valaki én ugyan úgy visszarakom.
 

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
szerintem ne lehessen hatvannál többel menni városon belül, kívül meg száznál mert így rps es akkor csak halalos iramban rpsek mehetnek gyorsan?
jo otlet ?
 
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: Unu és Nxrby

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Ha érdekel ennyire titeket nekem van erre időm lerakni. Üldözéseknél az illegalnak nehéz dolga van? Majd lefekvés előtt elmorzsolok egy könnyet. Szerinted az rp-s ,hogy a sikátorokba 200-al mennek át? Próbáljatok az úton vezetni ,nem nehéz. Az első indok természetesen csak a kifogások düledező halmai. Veszekedést véletlenül se fogok itt folytatni hanem ha gondoljátok nyugodtan keressetek fel ts-en és megbeszéljük. Persze ennek 10% esélyét látom. Nem mellesleg az RBS-ek maradnak és akárhányszor felszedi valaki én ugyan úgy visszarakom.
szerintem az, hogy a munkások így úgy mennek az adminok dolga, hogy szankcionálják, nonRP indokkal nem is beszélve arról, hogy ezzek a normális playereket is zavarják.
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Parker, emlékszel erre?

"na akkor a kocsi végsebességeit is vegyük már le, hogy annyival menjen mit irl az lenne a reális meg ha meglátom, h egy rendvédelmis is gyorsabban megy mint a megengedett akkor szólok adminnak, hogy nem közlekedett reálisan merthát ha reálisan nézzük akkor bekellene tartsák a kresszt. "
Teljesen magad ellen beszélsz, egyszer ezt írod, utána meg azt?

Többet nem írok, nincs HSZ hunt! Ahogy a nagyok mondják.
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi és aBalazs

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Riderrel és Blacksmith-el egyetértek. Szerintem maradjanak bent a szerveren ezek a "felesleges" RBS-ek. Nem kell sikátorba gyorsan menni, és akkor nem lesez ilyen. Azt, hogy neki mentek, azt meg saját magatoknak köszönhetitek. Ez egy RP szerver.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.