Random defekt

timotas

Újonc
2020. 04. 18.
32
330
LV karakter
Timothy Chevalier
DEVv4.png

Neved:
< Timothy Chevalier >

Az észrevétel időpontja:
< 2023.12.08 >

Kép, videó, log:
< >

Részletes leírás:
< Amikor az autóval defektet kapok, és úgy döntök, hogy ki szeretnék szállni, random leenged a másik kerék is. >

Egyéb megjegyzés:
< - >
 
Utoljára szerkesztve:

Cryde77

Zöldfülű
2019. 04. 24.
162
78
V4 karakter
Cryde Owen
LV karakter
Iburk Jamal
Ezt jó lenne ha fixelnék, mert ha egyáltalán el is jutsz a szerelőbe minden kiszállással +20 vagy 30 ezer a szereltetés
 

Krisa

Barangoló
Támogató
2020. 03. 29.
124
72
🇭🇺
V4 karakter
❌
LV karakter
Krisa Polishar
V2 karakter
❌
Azért az is elég rossz, hogy ilyen árak vannak. Megértem, hogy egy BMW M8 prémium autónak számít, de hogy 258.000$ a szereltetés azért kicsit durva. És az előttem szólóhoz csatlakoznék, csak úgy pörögnek a 20-30 ezrek..
 
  • Tetszik
Reactions: matt007

hdhunx

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 25.
393
248
20
LV karakter
Howard McKenzie
Támogatom főleg most hogy event alatt mintha feljebb lenne véve az alkatrész ár.
 
  • Tetszik
Reactions: Krisa

Krisa

Barangoló
Támogató
2020. 03. 29.
124
72
🇭🇺
V4 karakter
❌
LV karakter
Krisa Polishar
V2 karakter
❌
Támogatom főleg most hogy event alatt mintha feljebb lenne véve az alkatrész ár.
Meg mindenki megy össze vissza ész nélkül, aztán a második kanyarban már törik is össze az autót. Értem én hogy a szerelőknek is kell "fizetés" csak ez már roppant módon drága.
 
  • Tetszik
Reactions: matt007 és LucasLV

Dawidson

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
112
58
LV karakter
Gert Nottels
Szia, Sziasztok! Amikor egy tengelyen már van 1 lyukas kereked, akkor a szerelésnél nem tesz a számlához, hogy a másik oldalon is kilyukad a kerék. Egy tengelyen egyszerre lesz lecserélve, független, hogy lyukas vagy sem. Tény, hogy az irányítása nehézkesebb lesz emiatt, de a való életben egy lyukas kerékkel sem közlekednél tovább, hanem hívnál segítséget.
Támogatom főleg most hogy event alatt mintha feljebb lenne véve az alkatrész ár.
Ehhez pedig annyit tennék hozzá, hogy ameddig a szerelő dolgozik, addig nem tud rész venni az eseményen hiszen, akkor nem lenne, aki a kocsikat szerelné. Ez ilyen kompenzáció.. A plusz pénzből tud vásárolni event tárgyat, ezzel megadva neki is a nyitogatás lehetőségét.
 

Marián

Újonc
Támogató
2019. 11. 24.
48
43
22
LV karakter
Sehnal Marian
alapból csak kizárólag párban lehet gumit cserélni, valószínűleg direkt lyukad ki a másik gumi is !
 
  • Imádom
Reactions: rajna

Krisa

Barangoló
Támogató
2020. 03. 29.
124
72
🇭🇺
V4 karakter
❌
LV karakter
Krisa Polishar
V2 karakter
❌
alapból csak kizárólag párban lehet gumit cserélni, valószínűleg direkt lyukad ki a másik gumi is !
Kétlem, hogy direkt lesz defektes a másik gumi is. Honnan tudja az egyik gumi, hogy a másik defektes? Beszélgetnek egymással, és megbeszélik, hogy ja akkor én is leszek defektes? Múltkor én is így jártam, kaptam egy defektet az egyik gumikra, kiszálltam a kocsiból aztán a másik is az lett.
 

Marián

Újonc
Támogató
2019. 11. 24.
48
43
22
LV karakter
Sehnal Marian
Kétlem, hogy direkt lesz defektes a másik gumi is. Honnan tudja az egyik gumi, hogy a másik defektes? Beszélgetnek egymással, és megbeszélik, hogy ja akkor én is leszek defektes? Múltkor én is így jártam, kaptam egy defektet az egyik gumikra, kiszálltam a kocsiból aztán a másik is az lett.
Nem kell nekem hinned :)