Ranar John Jelentkezési lapja a See City Car Servicehez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ranar John

Barangoló
2019. 01. 14.
77
9
V4 karakter
Ronar John
V2 karakter
Ranar John
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Ranar John a nevem.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: Jelenleg 200290 percem van.
IC SZINT: 63as szintű vagyok jelenleg.

KOROD: 21 éves vagyok.

UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): Jailjaim: https://imgur.com/9cHC4Jf Ban: https://imgur.com/kdaOFoc Névváltás: https://imgur.com/XwB4GKn

EDDIGI FRAKCIÓID: zekbe a frakciókba voltam: Terrorelhárítási Központ, See City Kormány, Büntetés-Végrehajtási Intézet, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, Országos Mentőszolgálat, See City Car Service, See City Taxi, Fix & Drive Service, Hells Angels Motorcycle Club, 511 Bompton Piru.

TÁVOZÁSAID OKA: Terrorelhárítási Központból: ki léptem, See City Kormánynál: újra szervezés, See City Taxitársaságból: ki léptem, Fix And Driveban újra szervezés, See City Car Serviceból: ki léptem, Nemzeti Adó-és Vámhivatalból: ki léptem, Országos Mentőszolgálatból: ki léptem, Büntetés-Végrehajtási Intézetnél: újra szervezés, 511 Bompton Piruból: ki léptem, Hells Angels Motorcycle Clubból: ki léptem.

HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem rég 1 honapja
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Ranar John
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: TS-ről bannoltak 1 honapra

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 órát tudok fent lenni és szerelni de lehet hogy többet is tudok szerelni.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4 órát tudok fent lenni és szerelni de lehet hogy többet is tudok szerelni.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Persze rendelkezem.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Persze rendelkezem.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Sziasztok Bitó József Zsolt vagyok, Zsoltnak, Zsoltinak lehet becézni, V2-ön Ranar-nak becéznek, 21 éves vagyok.
Két testvérem van. Szegeden lakok a családommal jelenleg. Van egy 5 éves kapcsolatom, és van egy lassan 3 éves gyermekünk.
Hobbim a foci, sajnos mostanában nem volt rá időm. A szerveren is elég solkat játszok. Mert ez egy nagyszerű szerver. Ennyit szerettem volna elmesélni magamról.


MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Őszintén meg mondom, hogy egy részt pénzt szeretnék szerezni, másod részt meg több embert szeretnék meg ismerni a szerveren, mert már nem nagyon találkozok régi arcokkal. Meg egy jó frakcióba akarok lenni legutobb is jó volt a frakcióba.


EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Köszönöm szépen hogy végig olvastátok a lapom.​
 
  • Tetszik
Reactions: Lazy

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Tájékoztatni szeretnénk hogy jelentkezési lapja hibásan vagy nem az elvártak szerint került kitöltésre, ezért azt nem tudjuk kiértékelni.
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.12.29. 19:30
Amennyiben az időpont nem megfelelő keress fel egy leadert a megadott időpont utáni elkövetkezendő 48 órában!

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.