Ranar John Jelentkezési lapja a See City Car Servicehez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ranar John

Barangoló
2019. 01. 14.
77
9
V4 karakter
Ronar John
V2 karakter
Ranar John
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Ranar John az IG nevem a szerveren.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 192160 játszott percem van jelenleg.
IC SZINT: 62es szintű vagyok.
KOROD: 21 éves vagyok.

UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): Jailjaim: https://imgur.com/9cHC4Jf Ban: https://imgur.com/kdaOFoc Névváltás: https://imgur.com/XwB4GKn

EDDIGI FRAKCIÓID: Ezekbe a frakciókba voltam: Terrorelhárítási Központ, See City Kormány, Büntetés-Végrehajtási Intézet, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, Országos Mentőszolgálat, See City Car Service, See City Taxi, Fix & Drive Service, Hells Angels Motorcycle Club, 511 Bompton Piru.

TÁVOZÁSAID OKA: Terrorelhárítási Központból: ki léptem, See City Kormánynál: újra szervezés, See City Taxitársaságból: ki léptem, Fix And Driveban újra szervezés, See City Car Serviceból: ki léptem, Nemzeti Adó-és Vámhivatalból: ki léptem, Országos Mentőszolgálatból: ki léptem, Büntetés-Végrehajtási Intézetnél: újra szervezés, 511 Bompton Piruból: ki léptem, Hells Angels Motorcycle Clubból: ki léptem.

HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Erre a kérdésre nem tudok válaszólni mert nem most volt már amikor a frakcióba voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Ranar John volt már akkor is a nevem.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Ki léptem a frakcióból.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 órát tudok fent lenni és szerelni de lehet hogy többet is tudok szerelni.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4 órát tudok fent lenni és szerelni de lehet hogy többet is tudok szerelni.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Persze rendelkezem, szóktam is használni.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen van hiteles facebookom és messengerem is.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok Bitó József Zsolt vagyok, Zsoltnak, Zsoltinak lehet becézni, V2-ön Ranar-nak becéznek, 21 éves vagyok.
Két testvérem van. Szegeden lakok a családommal és Kecskeméten dolgozok jelenleg. Van egy 5 éves kapcsolatom, és van egy lassan 3 éves gyermekünk. Hobbim a foci, sajnos mostanában nem volt rá időm. A szerveren is elég solkat játszok. Mert ez egy nagyszerű szerver. Ennyit szerettem volna elmesélni magamról.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Őszintén meg mondom, hogy egy részt pénzt szeretnék szerezni, másod részt meg több embert szeretnék meg ismerni a szerveren, mert már nem nagyon találkozok régi arcokkal. Meg egy jó frakcióba akarok lenni legutobb is jó volt a frakcióba.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Nincs egyéb megjegyzésem, csak annyi hogy köszönöm mindenkinek aki végig olvassa a lapom. Sok sikert a többi jelentkezönek.​
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.11.13. 20:00
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.