Ramon Valderas jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lanadrah

Barangoló
Támogató
2019. 01. 12.
92
39
24
Břeclav
V4 karakter
Milo Mendoza.
V2 karakter
Ramon Valderas
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Ramon Valderas.
Születési hely, idő: Los Santos, 1995.05.11.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Telefonszám: 36228409510, Email: r.valderas@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Dilimore, Main str. 11.
Legmagasabb végzettsége: Nemzeti Közszolgálati Egyetem.
Eddigi munkahelyei: Nemzeti Nyomozó Iroda.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
A nevem Ramon Valderas, 1995. május 11.-én születtem, Los Santosban. Tanulmányaimat is itt folytattam, majd a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen végeztem. Ezt követően volt lehetőségem a Nemzeti Nyomozó Iroda kötelékében szolgálni, viszont külföldre költözés végett távoznom kellett. Attól kezdve egészen mostanáig kamionsofőrként tevékenykedtem, viszont most ismét valami másra..hivatásra vágyom. Szerény, tisztelettudó és megbízható személynek tartom magamat, úgy gondolom minden gond nélkül be tudnék illeszkedni a rendőrség köreibe és minden tőlem telhetőt megtennék a hazámért.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Tomi.
Mennyi idős vagy: 23éves leszek szeptemberben.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Gimnáziumban érettségiztem, jelenleg egyetemet végzek.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 12.800 játszott perccel rendelkezem jelenleg.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: 11db jailem van, ezek között vannak rejail-ek, kulcsok leadása miatti végtelen jailek. A többi pedig látható az UCP-s képen. Hosszú lenne taglalni, hogy mit-miért kaptam. Van amit jogosnak vélek és van, amit nem. Ha szükséges és van lehetőségem a frakcióban tevékenykedni, TS-en szívesen kifejtem a jailek történeteit. -Bár ezek nagyrésze is 2017/18-ból van. Három van, ami mondhatni friss.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nincs kitiltásom.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Túlzottan sok névváltásom nem volt, Collar Yarik, Oleg Belinszkij névvel játszottam a szerveren, illetve a jelenlegivel.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy nyomozói múlttal rendelkező, 30-as éveihez közeledő, tisztelettudó rendőrt, aki a rábízott feladatokat, munkákat, tudásához mérten, maximális odaadással látja el. Határozott, becsületes, de az esetek nagy részében elnéző személy. Céltudatos, mindent megtesz annak érdekében, hogy panasz ne érkezzen rá, maximalista a munkavégzés terén. Negatív tulajdonságai közé tartozik, hogy kissé ingerlékeny, valamint haragtartó. Amennyiben nem a rendőri feladatait látja el, szenvedélyének, a horgászatnak hódol.​
Miért pont rád essen a választásunk?
Igazából sose szerettem taglalni, hogy miért lennék jobb a többiektől. Mostanság raltíve sokat időt tudnék a frakcióra fordítani, tanulékonynak gondolom magamat és rengeteg tapasztalatom van a roleplay tekintetében, illetve rendvédelmi frakciók terén, igaz, hogy 2017/18-ból, de a fő szerveren is viszonylag sok időt voltam legális frakciókban.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem, nem voltam még.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 135
607
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Ramon Valderas!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.08.26 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.08.26 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.