Ralph Elsewood ATM rablással kapcsolatos ötlete.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Calderon

Újonc
Támogató
2020. 05. 18.
11
0
LV karakter
Noah Teller
V2 karakter
Ralph Elsewood
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Ralph Elsewood >

Ötleted:
< Az ötletem az ATM rablásra terjed ki, ami az illegális frakcióknak valószínű egy negatív pont lesz, viszont a rendvédelemnek és a civileknek is egy pozitív dolog véleményem szerint. Ahogy tapasztaltam az utóbbi hetekben főleg este, ha kevesebben vannak fent a szerveren az illegális frakciók szeretettel támadják az ATM-eket. Például.:05.29-én este összesen 10-12 ATM volt kirabolva. (Megjegyzésbe kép) Maga az ötlet: Az ATM-ekre lehetne tenni egy töltési időt, ami megszabja, hogy adott időközönként lehetne egy egy ATM-et kirabolni. (Például: 60 perc) Ha nem lenne elég ez, akkor hozzá lehetne kötni a rendvédelmis tagok létszámát is. Például.: Ha dutyban van 15-20 rendvédelmis akkor lehet csak elkezdeni a rablást. Ha nincs elég akkor kiírná, hogy nincs elég rendvédelmis a szerveren vagy a városban. Ez kisebb egyensúlyt hozna létre. Rendvédelembe beletartozik az ORFK, a NAV, a TEK, és az NNI is. >


Megjegyzés:
< https://imgur.com/a/PcrxtTR >
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem ha egy akcióval egy ATM-et rabolhatna az illegál akkor nem hinném, hogy belekezdenének, a másik dolog, hogy akkor mindig másik játékos fúrná meg az ATM-et, ha pedig 1 ATM rablása után senki sem fúrhatna más ATM-et akkor tulajdonképpen óránként 1 frakció 1 embere tudna ilyet végre hajtani és ha ezt olyan időben teszi amikor fent van minden rendvédelmi frakcióból csak 10 ember akkor 40 rendvédelmi tagot jelent ellene. Szerintem ennek nem lenne ilyen formában értelme.

Civilekre nézve nem tudom mivel jobb őszintén, engem nagyon nem zavar, maximum nem tudok az ATM-ből pénz levenni, ezáltal keresek másikat, forgalmas helyeken pedig nem rabolhatják így biztos,hogy mindig van elérhető ATM amely üzemképes. (Fix, SCCS, VH, Kórház és sorolhatnám. )
Ennél sokkal bosszantóbb ha épp akkor van bankrablás amikor frakció számlára tennék összeget vagy vennék le, egy-egy meeting alkalmával, amit megoldhatnának, hogy ATM közelében f3 egyébnél ugyan úgy működőképes legyen a frakció számláról való pénz levétel és pénzösszeg felrakás. De ez már egy másik ötlet.

Azt a részét támogatom, hogy bizonyos x rendvédelmi tagnál tudjanak ATM-et fúrni, mert nyilván ha nincs rendvédelmi tag akkor egyszerű, de ezt nem duty alapon kellene nézni, mert lehet akkor fúrnak aztán ki dutyzik minden rendvédelmi tag, hogy csak 1-et bírjanak megfúrni. Szerveren levő rendvédelmi tag alapján, például ha van fent 5db rendvédelmi tag, ezáltal akár délelőtti órákban is megoldható ilyen szituáció.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Tovább gyengíteni az illegális frakikat, csak mert zavar hogy ha valakik ATMeznek 4en, akkor nem 30 rendőr ellen akarnak lenni? Ne sajnáljuk már tőlük ezt a kevés pénzt.

Remélhetőleg hamar le lesz ez az ötlet zárva. (Btw egy bankrablás megkezdéséhez kell 10 rendvédelmis, ATMhez szükséges 8. Legközelebb pontosan utánajárhatnál a dolgoknak.)
 

Calderon

Újonc
Támogató
2020. 05. 18.
11
0
LV karakter
Noah Teller
V2 karakter
Ralph Elsewood
Szerintem ha egy akcióval egy ATM-et rabolhatna az illegál akkor nem hinném, hogy belekezdenének, a másik dolog, hogy akkor mindig másik játékos fúrná meg az ATM-et, ha pedig 1 ATM rablása után senki sem fúrhatna más ATM-et akkor tulajdonképpen óránként 1 frakció 1 embere tudna ilyet végre hajtani és ha ezt olyan időben teszi amikor fent van minden rendvédelmi frakcióból csak 10 ember akkor 40 rendvédelmi tagot jelent ellene. Szerintem ennek nem lenne ilyen formában értelme.

Civilekre nézve nem tudom mivel jobb őszintén, engem nagyon nem zavar, maximum nem tudok az ATM-ből pénz levenni, ezáltal keresek másikat, forgalmas helyeken pedig nem rabolhatják így biztos,hogy mindig van elérhető ATM amely üzemképes. (Fix, SCCS, VH, Kórház és sorolhatnám. )
Ennél sokkal bosszantóbb ha épp akkor van bankrablás amikor frakció számlára tennék összeget vagy vennék le, egy-egy meeting alkalmával, amit megoldhatnának, hogy ATM közelében f3 egyébnél ugyan úgy működőképes legyen a frakció számláról való pénz levétel és pénzösszeg felrakás. De ez már egy másik ötlet.

Azt a részét támogatom, hogy bizonyos x rendvédelmi tagnál tudjanak ATM-et fúrni, mert nyilván ha nincs rendvédelmi tag akkor egyszerű, de ezt nem duty alapon kellene nézni, mert lehet akkor fúrnak aztán ki dutyzik minden rendvédelmi tag, hogy csak 1-et bírjanak megfúrni. Szerveren levő rendvédelmi tag alapján, például ha van fent 5db rendvédelmi tag, ezáltal akár délelőtti órákban is megoldható ilyen szituáció.
Pontatlanul fogalmaztam.. Nyílván az időközönkénti az akkor venne részt az egészben, ha csak az szerepelne benne.. Ha viszont lenne egy ilyen rendvédelmi létszámhoz kötve, akkor nem kellene az időközönkénti.
Az időközönkénti rablással azt állítanám meg hogy akár hajnali egykor kiraboljanak minden következmény nélkül akár 10 Atm-et akár 5-öt is egymás után. De a dutys résszel egyet értek veled így utólag.
 

Calderon

Újonc
Támogató
2020. 05. 18.
11
0
LV karakter
Noah Teller
V2 karakter
Ralph Elsewood
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. | @smexy.
Tovább gyengíteni az illegális frakikat, csak mert zavar hogy ha valakik ATMeznek 4en, akkor nem 30 rendőr ellen akarnak lenni? Ne sajnáljuk már tőlük ezt a kevés pénzt.

Remélhetőleg hamar le lesz ez az ötlet zárva. (Btw egy bankrablás megkezdéséhez kell 10 rendvédelmis, ATMhez szükséges 8. Legközelebb pontosan utánajárhatnál a dolgoknak.)
Nem gyengíteni sokkal jobban az illegális frakikat. Ha sok a 60 perc, ami csak egy példa volt.. Akkor lehetne 30 perc is. A másik meg hogy senki nem mondta hogy sajnálja valaki is tőlük a pénzt.. Ez egy egyensúlyt teremtene. A szükséges létszámról pedig nem tudtam, ezért bocsi, de nem találtam sehol semmit erről.
 

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
Ennek az ötletnek a megvalósítása egyetlen dologra lenne jó: adna egy kegyelet döfést az illegálnak, végleg kihalna és a rendvédelem mehetne vadászni a piros lámpán áthajtókat ami gondolom nem nagy élvezet.
Ez egy egyensúlyt teremtene.
Egyensúlyt teremtene az illegál további gyengítése?? Szerintem ezt a kijelentést gondold át mégegyszer.
 

Calderon

Újonc
Támogató
2020. 05. 18.
11
0
LV karakter
Noah Teller
V2 karakter
Ralph Elsewood
Ennek az ötletnek a megvalósítása egyetlen dologra lenne jó: adna egy kegyelet döfést az illegálnak, végleg kihalna és a rendvédelem mehetne vadászni a piros lámpán áthajtókat ami gondolom nem nagy élvezet.

Egyensúlyt teremtene az illegál további gyengítése?? Szerintem ezt a kijelentést gondold át mégegyszer.
Átgondoltam még egyszer, köszönöm az ajánlatot. Azzal hogy az illegálok egy este kirabolnak 10-12 ATM-et, csak mert látják hogy alig vannak fent a szerveren, az hogy lenne RP-s? Azzal hogy például fél óránként tudják rabolni az ATM-et csak plusz RP-t generálna, mert napközben is lenne valami és nem egybe rabolnának sok ATM-et, hanem beosztottan egész nap.
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Jelen pillanatban is el van nyomva az illegál, ez még egy elnyomás lenne gyakorlatilag, megint egy nehezítés az illegálnak ha bekerül. Szerintem felesleges, hogy ez bejöjjön, mivel nem mindig van fent 15rendvédelmis sem.. Jelen pillanatban ez egy """"""előny"""""" az illegálnak..
Értem, hogy este 10-12 ATM-et fúrnak meg, mivel nap közbe mi lenne? 30-35rendvédelmis van, kijön, lesokkolják az ATM fúrót beviszik, többiek meghalnak, vége. Megint ülheti le az illegálos játékos a jailt, utána teljes mértékben el megy az illegáltól a kedve, kilép, lehet itt is hagyja a szervert...
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Minimum 8 rendőr kell egy ATM megkezdéséhez. 4 haver összeverődik estére, megkezdenek egy ATMet, és lehozzák, akkor ez a fél órás delay a következő ATM rablásig arra lenne jó, hogy akiket kidaráltak rendőrök felélednek és vígan mehetnek az ingyenes kevo-val, meg 500 lőszerrel a kövi ATMre, az illegálosok meg szenvedjenek a maradékukkal?
 

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Szerintem egy dolgon lehetne változtatni, egyes helyzetekben.
Nem minden frakció szabályzatában szerepel az hogy naponta 4 ATM-et lehet rabolni. Viszont úgy vélem hogy ezt a szerverszabályzatba kellene belefoglalni(akár átgondolva). Ugyanis ha több mint 4 fős csapat elkezd ATM et fúrni a reggeli órákban és lehozza az elsőt akkor az azt jelenti hogy 15-20 percük van annyit megfúrni amennyit tudnak, amíg a rendvédelem összeszedi magát mivel meghaltak. Ezáltal semmi kockázattal nem jár a többi ATM megfúrása, ilyen helyzetekben 8-10 ATM et megszoktak fúrni az illegálosok. Ez az amit én nem gondolok fearnek, ennyi erővel oda adhatnánk nekik azt a pénzt.
Több frakció nem véletlen korlátozza 4-re. Annyi más lehetőség is van a pénzszerzésre hogy nem kell ennél több.
És persze ne csak a pénz legyen az első, aki illegális frakcióba jelentkezik az nagyrészt az RP miatt megy oda.
 
Utoljára szerkesztve:

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
Szerintem egy dolgon lehetne változtatni, egyes helyzetekben.
Nem minden frakció szabályzatában szerepel az hogy naponta 4 ATM-et lehet rabolni. Viszont úgy vélem hogy ezt a szerverszabályzatba kellene belefoglalni(akár átgondolva). Ugyanis ha több mint 4 fős csapat elkezd ATM et fúrni a reggeli órákban és lehozza az elsőt akkor az azt jelenti hogy 15-20 percük van annyit megfúrni amennyit tudnak, amíg a rendvédelem összeszedi magát mivel meghaltak. Ezáltal semmi kockázattal nem jár a többi ATM megfúrása, ilyen helyzetekben 8-10 ATM et megszoktak fúrni az illegálosok. Ez az amit én nem gondolok fearnek, ennyi erővel oda adhatnánk nekik azt a pénzt.
Szerintem egyáltalán nem unfair tekintve az esélyeket. 4 illegálos elmegy megfúrni egy ATM-et 100-150 lőszerrel+egy kis pajzsal esetleg, erre pedig kimegy átlagosan 10-15 rendvédelmis fullos fegyver-lőszer-pajzs arzenállal, nem beszélve arról, hogy nem ritkán jönnek több mint 20-an (sokszor reggeli órákban is /megtörtént események alapján/). Szerintem ha ezt ők ilyen esélyek mellett le tudják hozni, akkor igenis megérdemlik azt a pár ATM-et. Jelenleg átlagosan kb. 2 milliót fizet egy ATM amire bátran mondhatjuk azt, hogy nevetséges. Ha ez ennél jóval több lenne akkor talán részben megérteném ezt az ötletet, de így semmiképp.
 
  • Imádom
Reactions: Smooky

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Szerintem sem unfair, mert alapból nehéz lehozni egy ATM-et, mert annyian kijönnek a rendvédelmisek, mint az oroszok. 4 ember vs. 20 ember, hát nem tudom..
Persze van olyan alkalom, amikor le lehet hozni KÖNNYEN de ez olyan ritka mint a fehér holló.
 
  • Tetszik
Reactions: Gaku

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Páran már mondták előttem is, hogy miért NEM lenne jó ha ezt az ötletet akár csak átgondolva is megvalósítanák, de úgy gondolom én is ki szeretnék állni az illegálért.

Tudtommal jelenleg nincsen olyan illegális frakció, ahol boldogan rá bólintanak a leaderek arra, hogy 8 ATM-et fúrjanak meg, mellesleg arról ne is beszéljünk, hogy a szerveren végbemenő inflációnak köszönhetően az a pénz amit abból a 3-4 ATM-ből szednek ki az emberek, sokszor még az elhasznált lőszert, drogokat vagy szereltetést sem fedezi.
Továbbá gondolj bele abba is, hogy túszejtést vagy bankrablást nem olyan egyszerű véghez vinni, több ember is kell hozzá, az rp is hosszasabb.
Mi mást tudnak csinálni ilyenkor az illegális frakciók ha csak az ATM marad?

Véleményem szerint ha majd az illegális frakciók is kapnak egy "ráncfelvarrást" és tegyük fel új lehetőségek nyílnak meg előttük, akkor garantálnám a kevesebb ATM rablást napi szinten.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Csak az előttem lévőkkel tudok egyet érteni, jelenleg akármelyik szervet vesszük alapul kapnak mindent összefoglalva kb 1000 lőszert (m4, csipa, 5x9, kisgép), az hogy 60 percenként lehessen megfúrni 1-1 atm-t szerintem vicc kategória, 1 évvel ezelőtt amikor 10 atm-t flexeltünk egyszerre azt mindenki élvezte még a rendvédelem is hiába nem tudták a 3/4-t megoldani, mert volt benne kreativitás. Jelenleg az illegál nem nagyon tud érvényesülni. Nincs lőszer a szerveren és még sorolhatnám.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Ha nem lenne elég ez, akkor hozzá lehetne kötni a rendvédelmis tagok létszámát is. Például.: Ha dutyban van 15-20 rendvédelmis akkor lehet csak elkezdeni a rablást. Ha nincs elég akkor kiírná, hogy nincs elég rendvédelmis a szerveren vagy a városban. Ez kisebb egyensúlyt hozna létre.
Bubával tudok csak egyetérteni viszont anyiban kijavítanám, hogy ez a rész jelen van tudtommal a szerveren és 7 vagy 8 rendvédelmis szükséges, hogy meglehessen furni 1 atm et.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.