Rákászat ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Steve Gates >

Ötleted:
< Rák árfolyama ne menjen 900 ft/kg alá. (+ akár maximum ár emelése.) Egyszerűen nem éri meg csinálni, ha nagyon alacsony az árfolyam, mert még ha szerencsés kört is futsz (értsd: sok rákot gyűjtenek a ketrecek) még akkor is alig lesz 300, nagyon max. 400 ezer felett a profit kb. fél óra alatt. + egy kis apróság: Ketrec lerakásnál ennek a sornak a kivétele: "[SeeMTA - Rákászat]: TIPP: jelöld meg a térképen ezt a helyet, hogy tudd hova dobtad a ketreceket." - Teljesen felesleges, hiszen magától jelöli a térképen a ketrec helyét, ráadásul nem is lehet jelölni. >


Megjegyzés:
< - >

 
Utoljára szerkesztve:

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
Nem rossz kis ötlet viszont azt is megcsinálhatnák hogy ne tűnjön el a ketrec kb 30 perc után, főleg ha ezt nagy hajtóval csinálod mire visszaérsz eltűnik.
 
  • Tetszik
Reactions: Endrow69

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Szia. Igazad van mivel tegnap kiváncsíságból vettem egy Reefer hajót ami 1.500.000 forint plussz venni kell 72 darab döglött halat ami most fejből nem jut eszembe mennyi darabja valamint a ketrecek ára 5.000 forint/darab áron van összesen 18 darab kell a reeferre. Szóval nagyon durván 2.000.000 forint eddig. Az ártól függ mennyit keresel egy kör alatt, de egy kör durván 30 percet vesz igénybe ebbe benne van hogy elmentél döglött halat venni akkor meg ugyebár hogy elmentél megvenni a ketreceket és találtál egy szimpatikus helyet és az idő amit belefektettél mind össze 630.000 - 750.000 forinttal jutalmaz a rendszer. Ami szerintem kevés az árakhoz képest. Bár minden munka keveset keres. Nem azt mondom keressen 2.000.000 forintot de azért egy kör alatt persze az ártól függ azért 30 perc alatt nem ártana 700.000 - 1.000.000 forint között fizetnie a rendszernek. Nagyjából egy kör 750kg rákot tartalmaz. Szerintem maximális árnak 1kg/ 1.330 forint lenne akkor durván 1.000.000 forintot lehetne kapni egy kör alatt akár. Viszont ez ne úgy legyen hogy a rendszer kb hetente 1x vagy 2x teszi be ennyire az árfolyamot hanem azért gyakori legyen az árfolyamnak ez az összege is.
Szerintem az felesleges hogy jelezze a térképen hova dobta ki, mivel ez bent is van. :) Nem tudom ezzel mi a gond. Piros kör jelenik meg a térképen ha kidobtál egy ketrecet utána egy nagy égig érő rózsaszín cp is jelzi, ez rendbe van szerintem.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Annyit még hozzáfűznék hogy jó lenne ha valahogyan kijavítanák hogy a ketrecek ne törjék el a csontokat, elégé zavaró és az adminok munkáját is megkönnyítené.
Nekem ilyen gondom régen volt, legalábbis én reefer hajót használok annál nem kell olyan közel menni a ketrechez akkor nem esik el a karakter/nem sebződik, pont annyira kell közel menni hogy be tud tenni a döglött halakat vagy ki tud dobni a ketrecet a vízre. Launch hajónál nem tudom mikor nekem volt akkor nem volt rákászat, annál lehet buggos.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Akkor ne csináld. Teszt folyamatban van bent, hibák javítása végett, ami hálistennek jól ment. Az árfolyam továbbra is random, ismétlem random, nem mi befolyásoljuk. Maximum 1500 forint / kilóig is felmehet akár.

A "tippet" pedig kivettem.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.